breadcrumbs_revolution_theme

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Справжній «ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ» (далі «Договір») визначає взаємини між інтернет-магазином VICshop, що має назву надалі «Продавець», з одного боку, і Покупцем (фізичною або юридичною особою), який прийняв публічну пропозицію (оферту) про укладення договору.

1. ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Покупець - фізична або юридична особа, яка розмістила Замовлення використовуючи сайт babyliss.in.ua.

1.2. Продавець - інтернет-магазин BaByliss.in.ua

1.3. Інтернет-магазин - інтернет-сайт, який має адресу в мережі Інтернет www. babyliss.in.ua. На ньому представлені товари, пропоновані Продавцем своїм клієнтам для оформлення Замовлень, а також умови оплати і доставки цих Замовлень Покупцям.

1.4. Сайт - babyliss.in.ua

1.5. Товар - об'єкт матеріального світу, не вилучений з цивільного обороту і представлений до продажу на Сайті.

1.6. Замовлення - перелік з одного або декількох товарів відібраний Покупцем самостійно на Сайті інтернет-магазину з метою покупки.

1.7. Розміщення Замовлення - сукупність дій Покупця, скоєних online або по телефону в черговості і по правилам, передбачених сайтом, спрямованих на придбання в свою власність і доставку за вказаною адресою переліку товарів, які полягають в тому числі, але не виключно у самостійному внесення даних про свою ПІБ , адресу, виборі пропонованих сайтом товару, способу оплати і тп ..

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець поставляє і передає, а Покупець оплачує і отримує Товари згідно розміщеному Замовленню.

3. ПОРЯДОК УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ І ЗМІНИ ЙОГО УМОВ

3.1. Укладенням Договору з боку Покупця, тобто повним і беззастережним прийняттям Покупцем умов договору, відповідно до п. 2 ст. 642 Цивільного Кодексу України (ЦКУ) є розміщення Замовлення Покупцем.

3.2. Продавець залишає за собою право вносити зміни в умови цього договору.

4. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

4.1. Всі інформаційні матеріали, представлені на Сайті, носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про властивості і характеристики Товару, включаючи колір, розміри і форми. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення, Покупець повинен зробити відповідний запит через Сайт або по телефону.

4.2. Оформлення Покупцем Замовлення і подальша передача його до виконання, означає достатнє і повне ознайомлення Покупця з Товаром, з інформацією про наявність (відсутність) преференцій, знижок, а також про вплив умов Замовлення на формування кінцевої ціни Товару.

4.3. У разі недоступності Товарів для виконання замовлення, в тому числі з причин, не залежних від Продавця, Продавець має право анулювати зазначений Товар із Замовлення Покупця, і повідомити про це Покупця шляхом надсилання електронного повідомлення або усного повідомлення по телефону, адресою вказаною при формуванні Покупцем замовлення.

4.4. Замовлення вважається виконаним в момент фактичної передачі Товарів, що входять до складу Замовлення, Покупцеві на підставі виданої Продавцем або транспортною компанією, що здійснює поставку Замовлення, накладній або товарного чека на певні Товари під підпис Покупця. Після виконання Замовлення зобов'язання Продавця перед Покупцем вважаються виконаними.

4.5. У разі підписання Покупцем виданої Продавцем або транспортною компанією накладної або товарного чека на Замовлення без відкриття Замовлення і без складання акту Покупець не може пред'явити претензії Продавцю по даному Замовленню.

4.6. Право власності на Товар та пов'язані з ним ризики переходить від Продавця до Покупця в момент передачі Товару. Підтвердженням переходу права власності на Товар служить підпис покупця у накладній або товарному чеку, виданим Продавцем або транспортною компанією.

5. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН 

5.1 Продавець зобов'язаний:

5.1.1. Поставити Товар відповідно до умов Замовлення.

5.1.2. Гарантувати відповідність якості Товару вимогам якості для аналогічних Товарів на території України. Забезпечити гарантійні зобов'язання відповідно до умов цього Договору.

5.1.3. У разі зміни терміну поставки, негайно інформувати Покупця про зміну умов поставки з метою отримання згоди на нові умови виконання Замовлення в цілому, або в частині. Продавець інформує Покупця за допомогою телефонного або електронного зв'язку.

5.1.4. Розглянути претензії відповідно до п. 5.3.4. і вжити заходів до їх задоволення.

5.1.5 Обробляти початкові дані Покупця відповідно до закону України "Про захист персональних даних" і нести відповідальність за несанкціоноване використання та поширення персональних даних Покупця.

5.2 Продавець має право:

5.2.1. Не приймати претензій по поверненню Товару при відсутності упаковки або при втраті її товарного вигляду, виявленні зовнішніх пошкоджень товару, пошкодженні гарантійних пломб, невідповідності номерів на товарі, упаковці або гарантійному талоні, будь-які ознаки використання товару.

5.2.2. Не приймати претензій по поверненню Товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений Товар може бути використаний виключно Покупцем, який його купує.

5.2.3. Не приймати претензій по поверненню Товару належної якості, зазначеному в переліку товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172

5.2.3. Прийняти повернення товару належної якості від Покупця в офісі інтернет-магазину за адресою вказаною на сайті, при цьому Покупець інформує Продавця про причини повернення і погоджує дату і час.

5.3 Покупець зобов'язаний:

5.3.1. Надавати при оформленні Замовлення точне найменування необхідного Товару, його номер по каталогу інтернет-магазину, або всі дані необхідні для точного визначення необхідного Товару (колір, варіант виконання та інше). У разі самостійного Замовлення нести відповідальність за підбір Товару по каталогу інтернет-магазину.

5.3.2. Оплачувати товар, згідно із замовленнями, за вказаною в них ціною.

5.3.3. При прийманні замовлення

5.3.3.1. Провести зовнішній огляд на предмет зовнішнього пошкодження упаковки

5.3.3.2. У разі відсутності зовнішніх пошкоджень упакування підписатися в накладній про одержання Замовлення

5.3.3.3. Розкрити в присутності представника служби доставки зовнішню упаковку з метою перевірки збереження вмісту, оглянути товар на предмет цілісності його індивідуальної упаковки і наявності зовнішніх пошкоджень на ній. Переконавшись у цілості упаковки і у відсутності на ній слідів розпакування і зовнішніх пошкоджень, відкрити індивідуальну упаковку і перевірити наявність в ній Товару. Переконавшись в наявності Товару і відсутності на ньому слідів механічних пошкоджень звірити артикул одержуваного товару з артикулом, проставленим в супровідному документі, перевірити комплектацію та колір товару.

5.3.3.4. У разі наявності претензій вимагати від представника служби доставки скласти Акт зовнішнього огляду і Акт приймання в 3-х примірниках. В акті огляду описуються пошкодження зовнішнього упакування, а в Акті прийому описуються усі пошкодження індивідуального упакування товару і його некомплектність.

5.3.4. У разі передачі Продавцем товару з порушенням умов Замовлення по кількості, асортименту, комплектності, тари та (або) упаковці товару, - не пізніше наступного за днем ??отримання календарного дня повідомити Продавця про ці порушення.

5.4 Покупець має право:

5.4.1. Вимагати повернення передоплати в разі неможливості виконання Продавцем умов Замовлення.

5.4.2. Внести зміни в Замовлення до початку його виконання Продавцем.

5.4.3. При виникненні претензій щодо якості Товару, пред'явити їх протягом 14 календарних днів з моменту його отримання.

6. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

6.1.1 Ціна товару вказується на Сайті. Що стосується неправильної вказівки ціни замовленого Клієнтом товару, Продавець із першою нагодою інформує про це Клієнта для підтвердження або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Клієнтом дане Замовлення вважається анульованим.

6.1.2 Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає. У разі неможливості виконання передплаченого Замовлення Продавцем, Продавець повертає Покупцеві сплачену за Замовлення суму шляхом її перерахування на рахунок Покупця.

6.1.3 Вартість доставки обраних Покупцем Товарів, зазначена на Сайті при формуванні Покупцем Замовлення не є остаточною. Остаточну вартість поставки Замовлення Продавець повідомляє Покупця шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану при формуванні Покупцем Замовлення, або по телефону тільки після обробки Замовлення.

6.1.4 Оплата замовлення здійснюється Покупцем в гривнях.

6.1.5 Оплата замовлення здійснюється виключно в безготівковій формі, шляхом внесення грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

6.1.6 Способи оплати Замовлення зазначені на сайті в розділі "Оплата і доставка".

6.1.7 При передоплаті, товар до моменту зарахування грошових коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару на складі Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, як наслідок, можуть збільшитися терміни обробки Замовлення.

6.1.8 У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві для здійснення повернення коштів Покупець зобов'язаний повідомити Продавцеві реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати грошові кошти.

7.СРОКИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ

7.1. Після отримання замовлення Продавець погоджує з Покупцем дату і час доставки товару.

7.2. Доставка по розміщеному Замовленню може бути виконана власною службою доставки або сторонньої службою доставки (транспортної компанії). Дата і терміни доставки узгоджуються з Покупцем.

7.3. Продавець не несе відповідальності за зрив термінів доставки з вини сторонніх служб доставки.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

8.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, замовлених на Сайті, а також за шкоду, завдану внаслідок транспортування Товару сторонніми службами доставки.

Рішення про відшкодування збитків або заміна Товару приймається після спільного зі службою доставкою розгляду обставин.

8.2. У разі порушення терміну поставки Замовлення Продавець виплачує Покупцю пеню в розмірі 0,1% від суми Замовлення, за кожен день понад установлений строк доставки.

8.3.Продавец не несе відповідальність за несвоєчасне зарахування коштів або будь-які інші дії, що призвели до спірної ситуації, викликані збоєм платіжного сервісу, яким скористався Покупець для оплати Замовлення.

8.4. Повернення передплачених за Замовлення грошових коштів в разі неможливості його виконання Продавцем, повинне бути здійснене не пізніше семи робочих днів з дати подання заяви Покупця про повернення грошових коштів.

8.5.Сторони несуть відповідальність за виконання зобов'язань за цим Договором відповідно до законодавства України.

8.6. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком таких непереборних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, акти або дії органів державної влади, зміна митних правил, обмеження імпорту і експорту, що виникли незалежно від волі сторін після укладення цього Договору. Сторона, яка не може виконати своїх зобов'язань, негайно сповіщає про це іншу сторону і надає документи, що підтверджують наявність таких обставин, видані уповноваженими на те органами.

9. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

9.1. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця по телефону або через форму Зворотного зв'язку на сайті.

9.2. Сторони вживатимуть всіх заходів до вирішення суперечок і розбіжностей, які можуть виникнути при виконанні зобов'язань за Договором або в зв'язку з цим, шляхом переговорів.

9.3. У разі якщо Сторони не дійшли згоди, всі суперечки підлягають розгляду відповідно до процедури, передбаченої законодавством України.

10. ІНШІ УМОВИ

10.1. Договір набирає чинності з дня розміщення Замовлення на Сайті.

10.2. Цей договір, розміщений Продавцем в Інтернеті на сайті за адресою www.babyliss.in.ua є публічною офертою. Відсутність підписаного між сторонами примірника Договору на паперовому носії, з проставленням підписів сторін, в разі проведення по ньому фактичної оплати Покупцем, не є підставою вважати цей Договір не укладеним. Розміщення Замовлення вважається акцептом Покупця.

10.3. Розміщуючи замовлення, Покупець дає згоду на використання своїх персональних даних Продавцем з метою інформування Покупця про товари інтернет-магазину і для виконання Замовлення. У разі оформлення кредитного договору, покупець розміщуючи Замовлення на Сайті магазину дає свою згоду на передачу своїх персональних даних в обсязі необхідному для первинного розгляду заявки на кредит уповноваженим співробітникам банку, що надає кредит. Всі персональні дані необхідні для виконання Замовлення, які вказує Покупець при оформленні Замовлення і реєстрації на Сайті, використовуються Продавцем виключно для виконання Замовлення і надання Покупцеві інформації про товар магазину. Продавець несе відповідальність за нецільове використання персональних даних Покупця згідно з існуючим законодавством України.

10.4. Визнання судом недійсності будь-якого пункту даного договору не тягне за собою недійсність інших пунктів.