BaByliss PRO представляє лімітовану модель фена для волосся під назвою Azzurro (BAB6350IBLE) і пропонує об'єднати його з новим випрямлячем для волосся Elipsis 3000, створивши чудовий тандем.

Таким чином, набір буде складатися з двох приладів - професійного фена для волосся BAB6350IBLE, виконаного в блакитно-блакитному кольорі, а також професійного випрямляча для волосся BAB3000BEPE так само виконаного в блакитних тонах. Кожна з моделей лімітована випуском, тому придбати такий комплект можна буде тільки певний час.

Випрямляч для волосся BAB3000BEPE Elipsis 3000 це новинка, що вийшла в продаж в 2016 році. Являє собою модель преміум класу, виготовлену з металевого корпусу і отримала ряд переваг і технологічних інновацій. Особливістю моделі є її металевий корпус у формі еліпса, який дозволяє не тільки випрямляти волосся, але і робити красиву завивку. Із зовнішнього боку пластин корпус так само гріється, що і забезпечує якісну завивку волосся.

З інновацій варто відзначити фірмову технологію покриття пластин EP 5.0, яка дозволяє добитися кращого ковзання волосся по пластинах. Така технологія в три рази довговічніше традиційних покриттів, а так само забезпечує гарну стійкість до різних хімічних речовин, які може містити волосся. Пластини мають розмір 31 x 110 мм і мають «плаваючою системою», яка забезпечує додатковий захист волоссю і підвищує ефективність використання утюжка. 

Фен BAB6350IBLE, що входить до складу серії, являє собою потужний професійний фен для волосся з технологією іонізації волосся. Модель має відмінну ергономіку і дозволяє використовувати її з будь-яким типів волосся. Завдяки гнучкому налаштуванню температури нагріву і швидкості повітряного потоку з 6 положень, Ви з легкістю налаштуєте фен на будь-яку роботу. Висока потужність в 2100 Вт і повітряний потік в 130 км/год дозволять не тільки ефективно сушити волосся і виконувати укладання, але і економити час і електрику, оскільки модель має систему Venturi, яка дозволяє збільшити потужність фена на 20%.

Професійний мотор змінного струму, який використовується в моделі BAB6350IBLE, дозволить експлуатувати фен цілими днями без перерв, і володіє хорошому показником довговічності. При вазі фена в 490 грам і гарному балансуванню, Ви зможете годинами працювати з ним і не відчувати ніякої втоми рук. М'який професійний мережевий шнур довжиною 2.7 метра дозволить невимушено користуватися феном.

27.07.2016

Моделі

Коментарі 0