Випрямляч BaByliss PRO BAB2073EPE - це модель для випрямлення сухого та вологого волосся з ідеально гладкими і міцними пластинами, виконаними по технології EP 5.0 TECHNOLOGY

Модель BaByliss BAB2073EPE оснащена пластинами з дуже великою площею (38 x 120 мм), що дозволяє швидко і легко вирівнювати навіть великі пасма волосся, отримуючи чудовий результат. Обидві пластини мають отвори, які дають можливість виходити пару, який утворюється в процесі випрямлення волосся. Ця система вентиляції забезпечує можливість випрямлення як на сухому, так і на вологому волоссі.

Утюжок BaByliss PRO BAB2073EPE має найсучасніші пластини з технологією EP 5.0 TECHNOLOGY. Це керамічні пластини дуже високої якості з тонким рівномірним шаром металу на поверхні, отриманим гальванічним шляхом. Поверхня цих пластин має в три рази вищу гладкість і твердість у порівнянні з пластинами покриттям Nano Titanium Sol-Gel. А тепло максимально рівномірно розподіляється по поверхні, не викликаючи локальних перегрівів.

Випрямляч BaByliss PRO BAB2073EPE має п'ять температурних режимів (115 °C, 140 °C, 170 °C, 200 °C, 230 °C). Просто виберіть максимально сумісний режим нагріву з Вашим волоссям і отримуйте відмінний результат. Наявність терморегулятора просто незамінна в роботі, оскільки дозволяє працювати з будь-яким типом волосся.

Особливості BaByliss PRO BAB2073EPE:

 • керамічні пластини площею 38 х 120 мм із застосуванням технології EP 5.0
 • 5 налаштувань температури від 115 до 230ºС
 • система Advanced Head Management - покращений контроль температури
 • підходить для всіх типів волосся, в тому числі нарощених
 • ультрашвидкий нагрівання - час нагрівання 50 сек. до максимальної температури
 • подовжений плоский дизайн для максимального комфорту використання
 • світловий індикатор роботи
 • подвійний вольтаж 120-240 V для з'єднання з будь-якою мережею
 • універсальна форма приладу для зручності завивки і випрямлення волосся
 • потужність 60 W
 • обертається професійний шнур довжиною 2,7 м

У комплекті:

 • термостійкий килимок
 • фірмова косметичка
Покриття пластин EP 5.0 Technology
Ширина пластин 38 мм
Рухомі пластини ні
Макс. температура нагрівання 230 C
Діапазон нагрівання пластин 140-230 C
Тип терморегулятора механічний
Потужність 60 W
Застосування на мокрому волоссі так
Довжина пластин 120 мм
Автовимкнення ні
Іонізація ні
Довжина кабеля 2.7 м
Колір сірий

Ще не було питань.

Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефе..
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Незважаючи на те, що перукарські інструменти BaByliss PRO призначені для професійного використання, у багатьох наших покупців виникає інтерес до випрямлячів BaByliss PRO і їх придбання для домашнього використання. У зв'язку з цим виникає дуже багато ..
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..