Фен-щітка BaByliss PRO BAB2770E Rotating 800 являє собою функціональну і дуже популярну модель для сушки та об'ємної укладання волосся. Поряд з іншими фен-щітками і фенами BaByliss PRO, дана модель, завдяки хорошим характеристиками і функціональними можливостями, дуже приваблива як для професійного, так і для домашнього використання.

Фен-щітка BAB2770E Rotating 800 має нагрівальний елемент з максимальною потужністю 800 Вт, якого більш ніж достатньо для роботи з будь-яким волоссям. Не варто плутати даний інструмент зі стандартними фенами і вважати, що його потужність мала. Фен-щітки влаштовані по-іншому, а при безпосередньому контакті з волоссям велика потужність не потрібна. Якщо Ви шукайте хороший фен для сушіння і укладання короткого та середнього по довжині волосся, магазин babyliss.in.ua може рекомендувати вам дану модель, як найкращу в своєму виді. Ви з легкістю зможете створити будь-яку об'ємну укладку або підкрутити волосся, причому зробити це дуже швидко і безпечно для Вашого волосся.

Модель BaByliss PRO BAB2770E оснащується двома знімними насадками-щітками з діаметрами 40 мм і 50 мм. Завдяки такій комплектації, Ви зможете самостійно вибирати яку укладку або образ створювати, адже різний діаметр насадок дозволяє створювати обсяг і локони різних розмірів. Відзначимо, що насадки можуть обертатися в обидві сторони - просто натисніть відповідну кнопку і щітка почне обертатися, забезпечуючи автоматичне підкручення або ж витягування волосся. Насадки мають комбіновану нейлонову щетину. Великі щетинки оснащені масажними наконечниками, які допомагають розплутувати волосся і робити масаж шкіри голови, якщо Ви торкаєтеся до неї насадкою. Більш тонкі щетинки забезпечують хороше натягнення волосся, щоб укладання або витяжка волосся були ефективними.

Варто відзначити, що модель BAB2770E оснащена системою іонізації, а це значить, що Ваше волосся буде завжди під захистом. Спеціальний пристрій виробляє велику кількість негативно заряджених іонів, які стимулюють волосяну кутикулу закриватися і зберігати природну вологу волосся. Закрита кутикула краще відбиває світло, а значить волосся віднайде блиск, стане рухливим і м'яким. Так само іонізація відмінно знімає статику з волосся, щоб воно не магнитилось.

Дизайн моделі простий, ергономічний - на корпусі є перемикач режимів роботи і кнопки управління обертанням насадок. Всього у моделі 3 режими роботи - холодне повітря, тепле і гаряче повітря. Насадки можуть обертатися лише в режимі теплого та гарячого повітря. Так само на корпусі є знімний фільтр для захисту мотора, щоб Ви могли легко очищати його при необхідності. Мережевий шнур довжиною 2.7 метра забезпечить хорошу свободу дій.

Особливості моделі BaByliss PRO BAB2770E Rotating 800:

 • Потужність 700 - 800 Вт
 • Професійний мотор
 • Знімні насадки
 • Функція обертання насадок в обидві сторони
 • Насадки з керамічним покриттям і нейлонової щетиною
 • Технологія іонізації
 • 3 режими роботи: холодне, тепле і гаряче повітря
 • Ергономічний дизайн
 • Знімний задній фільтр для швидкого очищення
 • Мережевий шнур 2.7 м

В комплекті:

 • Фен-щітка
 • Інструкція
 • Насадка 40 мм з комбінованою щетиною (без обертання)
 • Насадка 50 мм з комбінованою щетиною та обертанням
Типфен-щітка
Потужність800 W
Режими нагріву2
Холодний обдувтак
Тип моторуDC мотор
Обертання насадкитак
Діаметр насадки40 мм, 50 мм
Покриття насадкикераміка
Іонізаціятак
Довжина кабеля2.7 м
Колірчорний
Христина / 27.02.2023
чи підходить ця модель на дуже короткого волосся?
BaByliss PRO
Вітаємо! Фен-щітка підходить для волосся будь-якої довжини.
Людмила / 10.02.2023
Скажіть:насадки обертаються на любій швидкості, чи на якійсь одній?
BaByliss PRO
Вітаємо! Обертається лише одна насадка. Вона обертається на будь-якій швидкості.
Romana / 19.11.2022
Скажіть будь ласка, чи підходить він для дуже довгого волосся ( нижче пояса)?
BaByliss PRO
Вітаємо! Так, підходить. Фен-щіткою можна сушити і підкручувати волосся будь-якої довжини. Чим довше волосся - тим більше часу на сушку або укладку.
Ольга / 03.02.2022
Коли фен буде в наявності?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Модель має з'явитись ближче до весни. Поки що не маємо точної дати. Натисніть будь ласка кнопку "Повідомити" і Вам одразу прийде повідомлення, коли модель з'явиться у наявності.
Любовь / 23.01.2022
Производитель ,?страна сборки
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Виробник - BaByliss PRO - Франція, зборка - Китай.