BaByliss PRO представляє  Вам новий професійний випрямляч BAB2072EPE Sleek Expert в ультратонкому корпусі, що дозволить Вам не тільки випрямляти волосся, але й створювати завивику.

Модель відрізняється чудовим ультратонким дизайном, легкою вагою і комфортною для роботи формою корпусу, адже таким утюжком можна не тільки випрямляти волосся, але і створювати локони, що завжди було і буде дуже модним. Серед достоїнств моделі варто відзначити її довгі пластини розміром 120 x 24 мм. Завдяки таким пластинам і технології розподілу тепла Advanced Heat Management System ™ Ви в лічені хвилини зможете зробити ідеальне випрямлення з максимальним ефектом.

Пластини мають наше фірмове покриття EP 5.0 TECHNOLOGY, завдяки якому Ви отримуєте випрямляч Вашої мрії, адже таке покриття дасть Вам наступні переваги:

 • У 3 рази довговічніше і витриваліше навіть при високих температурах
 • Ідеальне ковзання по волоссю
 • Висока стійкість до зношування і хімічних продуктів
 • Максимальне збереження кольору і цілісності волосся
 • М'якість і блиск волосся гарантований

Особливості моделі BAB2072EPE Sleek Expert:

 • Популярний ексклюзивний колір Gold Rose
 • Можливість створювати локони
 • Ультралегкий і зручний
 • Збільшені пластини 120 x 24 мм
 • Технологія покриття пластин EP 5.0 Technology
 • Технологія рівномірного розподілу тепла Advanced Heat Management System ™
 • Мережевий кабель з обертанням довжиною 2.7 метра
 • Механічний терморегулятор на 5 режимів роботи (115 ° C - 140 ° C - 170 ° C - 200 ° C - 230 ° C)

В комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
 • Термочохол
 • Фірмова косметичка
Покриття пластинEP 5.0 Technology
Ширина пластин24 мм
Довжина пластин120 мм
Рухомі пластинині
Тип терморегуляторамеханічний
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон нагрівання пластин115-230 C
Потужність45 W
Застосування на мокрому волоссіні
Живлення 110 - 240 Вні
Автовимкненняні
Іонізаціяні
Довжина кабеля2.7 м
Колірсірий
Тетяна / 30.11.2022
Скажіть будь ласка в мене фарбованне трохи нижче плечей волосся, також тонке і пушиться. Кожного дня вирівнюю. Підійде данна модель?
BaByliss PRO
Вітаємо! У вашому випадку бажано щоб модель була з іонізацією, наприклад, bab3100epe або bab2395e
Лілія / 23.11.2022
Доброго дня, підкажіть будь ласка, яку краще модель обрати з бюджетних 2073 чи 2072 для середньої довжини волосся, висвітлене, дякую
BaByliss PRO
Вітаємо! Краще модель 2072, оскільки 73-тя має широкі пластини - з Вашою довжиною це не потрібно.
Plenhei Tetiana / 19.10.2022
Доброго дня, шукаю вирівнювач для пухнастого, не слухняного та не фарбованого волосся. Нанесення термозахисту чи інших спреїв не люблю у використанні, але хотіла б з термозахисною поверхнею. Що порадите, ця модель підійде? Дякую, за відповідь.
BaByliss PRO
Вітаємо Вас! Якщо волосся не жорстке, то ця модель цілком підійде. Якщо ж волосся жорстке та/або погано піддається випрямленню, то краще модель 2091 або 3091.
Наталя / 26.05.2022
Доброго дня! Потребую рекомендацій що до утюжка! Я фарбована у блонд, Фарбуюся агресивними фарбами (бо сивих волос більше 90%) більше 30 років раз на місяць. Також роблю самостійно кератинове випрямлення волосся: що передбачає оброблювати випрямлячем тонкі, невеликі пряді волосся і тому пластини випрямлявуча повинні гарно смикатися! Мое волосся доволі слухняне але ломке й електрезується... завжди після укладання на макушці стирчить вгору волосся. Укладаюсь утюжком не кожного дня... десь раз на 3 дні. Які моделі можете порадити.
BaByliss PRO
Вітаємо! Для Вашого випадку у моделі має бути обов'язково іонізація та гнучкість. Можна розглянути моделі серії Elipsis або ж 3091, 2091
Наталья / 04.05.2022
Добрый день! Посоветуйте, пожалуйста, утюжок для волос густых, сильно осветленные (мелкое мелирование), сухие, склонны виться, длина чуть выше лопаток
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Вам підійде будь яка модель з іонізацією, оскільки волосся слабке. Це може бути модель bab3100, bab2395, bab2091 або bab3091. Модель 2072 також підійде, але оскільки волосся дуже висвітлене, бажано мінімізувати всі негативні наслідки випрямлення, тому краще буде з іонізацією.
Инна / 20.01.2022
Здравствуйте. Подскажите, у меня волосы густые, вьющиеся, сейчас каре, но планирую отращивать. Подойдёт ли эта модель или лучше обратить внимание на модели с широкими пластинами?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Моделі із широкими пластинами добре себе показують саме на довгому волоссі. Для каре та з запасом на виріст можна обирати модель зі стандартними пластинами. Якщо волосся дуже жорстке та дуже в'ється і погано піддається випрямленню, то можна подивитись на модель 2091 або 3091. В іншому випадку моделі 2072 буде цілком достатньо.
Марина / 15.12.2021
Здравствуйте. Подскажите подходит ли этот утюжок для выравнивания и локонов, для средней густоты волос, длина по лопатки, волос сухой?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Модель Вам цілком підійде! Радимо використовувати термозахист для волосся, оскільки воно сухе.
Галина / 27.09.2021
Порадьте утюжок для неслухняного, жорсткого, густого, фарбованого волосся, яке крутиться.
BaByliss PRO - Україна
Добрий день! радимо Вам модель з іонізацією, оскільки волосся проблемне. це можуть бути моделі 3000, 3100, 2091, 3091 або 2395 якщо волосся середньої довжини.
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефе..
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Незважаючи на те, що перукарські інструменти BaByliss PRO призначені для професійного використання, у багатьох наших покупців виникає інтерес до випрямлячів BaByliss PRO і їх придбання для домашнього використання. У зв'язку з цим виникає дуже багато ..

Супутні та схожі