BaByliss PRO представляє  Вам новий професійний випрямляч BAB2072EPE Sleek Expert в ультратонкому корпусі, що дозволить Вам не тільки випрямляти волосся, але й створювати завивику.

Модель відрізняється чудовим ультратонким дизайном, легкою вагою і комфортною для роботи формою корпусу, адже таким утюжком можна не тільки випрямляти волосся, але і створювати локони, що завжди було і буде дуже модним. Серед достоїнств моделі варто відзначити її довгі пластини розміром 120 x 24 мм. Завдяки таким пластинам і технології розподілу тепла Advanced Heat Management System ™ Ви в лічені хвилини зможете зробити ідеальне випрямлення з максимальним ефектом.

Пластини мають наше фірмове покриття EP 5.0 TECHNOLOGY, завдяки якому Ви отримуєте випрямляч Вашої мрії, адже таке покриття дасть Вам наступні переваги:

 • У 3 рази довговічніше і витриваліше навіть при високих температурах
 • Ідеальне ковзання по волоссю
 • Висока стійкість до зношування і хімічних продуктів
 • Максимальне збереження кольору і цілісності волосся
 • М'якість і блиск волосся гарантований

Особливості моделі BAB2072EPE Sleek Expert:

 • Популярний ексклюзивний колір Gold Rose
 • Можливість створювати локони
 • Ультралегкий і зручний
 • Збільшені пластини 120 x 24 мм
 • Технологія покриття пластин EP 5.0 Technology
 • Технологія рівномірного розподілу тепла Advanced Heat Management System ™
 • Мережевий кабель з обертанням довжиною 2.7 метра
 • Механічний терморегулятор на 5 режимів роботи (115 ° C - 140 ° C - 170 ° C - 200 ° C - 230 ° C)

В комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
 • Термочохол
 • Фірмова косметичка
Покриття пластинEP 5.0 Technology
Ширина пластин24 мм
Довжина пластин120 мм
Рухомі пластинині
Тип терморегуляторамеханічний
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон нагрівання пластин115-230 C
Потужність45 W
Застосування на мокрому волоссіні
Живлення 110 - 240 Вні
Автовимкненняні
Іонізаціяні
Довжина кабеля2.7 м
Колірсірий
Валерія / 18.09.2023
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи підійде даний випрямляч для накрутки локонів? У мене тонке, рівне, фарбоване волосся. Трохи боюсь брати BAB3100EPE ELIPSIS 3100, через те що там пластини гріються ззовні і потрібно бути дуже обережним, а крутити я буду виключно собі в домашніх умовах. Накручую досить часто, завжди використовую термозахист.
BaByliss PRO
Вітаємо! Моделі серії Elipsis заміняють собою 2 інструменти - вони створені як для випрямлення, так і для завивки. Ми трошки не розуміємо Ваші побоювання - це схоже на те, що ви хочете зробити завивку, але не хочете використовувати плойку, інструмент, який для створений для цієї задачі. На випрямляч BAB2072EPE можна цілком робити завивку, але діаметр локону і тривалість завивки будуть меньшими, в порівнянні з моделями Elipsis - тут треба враховувати довжину волосся та бажаний результат.
Светлана / 03.03.2023
Добрый день, возможен ли возврат товара?
BaByliss PRO
Вітаємо! Повернення товару можливе згідно з чинним законодавством протягом 14 днів.
Аліна / 27.02.2023
Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, який краще обрати вирівнювач для домашнього догляду.
Волосся в мене довге, густе та хвилясте. Проте хочеться, щоб і підкрутити інколи можна було ним, бо знаю, що не всі вирівнювачі це можуть.
Дякую.
BaByliss PRO
Вітаємо! Все залежить від довжини вашого волосся та розміру хвилі, яку ви хочете отримати під час завивки. Якщо волосся від низу лопаток і довше, то, можливо, буде краще обрати модель з більш ширшими пластинами, наприклад, 3000 або 2091/3091. Ширина пластин буде впливати на розмір хвиль після завивки. Треба конкретизувати довжину волосся.
Вікторія / 30.01.2023
Вітаю! Підскажіть будь ласка, чи підходить модель 2072 для кератинового випрямлення волосся?
BaByliss PRO
Вітаємо! Так, цілком підходить.
Тетяна / 30.11.2022
Скажіть будь ласка в мене фарбованне трохи нижче плечей волосся, також тонке і пушиться. Кожного дня вирівнюю. Підійде данна модель?
BaByliss PRO
Вітаємо! У вашому випадку бажано щоб модель була з іонізацією, наприклад, bab3100epe або bab2395e
Лілія / 23.11.2022
Доброго дня, підкажіть будь ласка, яку краще модель обрати з бюджетних 2073 чи 2072 для середньої довжини волосся, висвітлене, дякую
BaByliss PRO
Вітаємо! Краще модель 2072, оскільки 73-тя має широкі пластини - з Вашою довжиною це не потрібно.
Plenhei Tetiana / 19.10.2022
Доброго дня, шукаю вирівнювач для пухнастого, не слухняного та не фарбованого волосся. Нанесення термозахисту чи інших спреїв не люблю у використанні, але хотіла б з термозахисною поверхнею. Що порадите, ця модель підійде? Дякую, за відповідь.
BaByliss PRO
Вітаємо Вас! Якщо волосся не жорстке, то ця модель цілком підійде. Якщо ж волосся жорстке та/або погано піддається випрямленню, то краще модель 2091 або 3091.
Наталя / 26.05.2022
Доброго дня! Потребую рекомендацій що до утюжка! Я фарбована у блонд, Фарбуюся агресивними фарбами (бо сивих волос більше 90%) більше 30 років раз на місяць. Також роблю самостійно кератинове випрямлення волосся: що передбачає оброблювати випрямлячем тонкі, невеликі пряді волосся і тому пластини випрямлявуча повинні гарно смикатися! Мое волосся доволі слухняне але ломке й електрезується... завжди після укладання на макушці стирчить вгору волосся. Укладаюсь утюжком не кожного дня... десь раз на 3 дні. Які моделі можете порадити.
BaByliss PRO
Вітаємо! Для Вашого випадку у моделі має бути обов'язково іонізація та гнучкість. Можна розглянути моделі серії Elipsis або ж 3091, 2091
Наталья / 04.05.2022
Добрый день! Посоветуйте, пожалуйста, утюжок для волос густых, сильно осветленные (мелкое мелирование), сухие, склонны виться, длина чуть выше лопаток
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Вам підійде будь яка модель з іонізацією, оскільки волосся слабке. Це може бути модель bab3100, bab2395, bab2091 або bab3091. Модель 2072 також підійде, але оскільки волосся дуже висвітлене, бажано мінімізувати всі негативні наслідки випрямлення, тому краще буде з іонізацією.
Инна / 20.01.2022
Здравствуйте. Подскажите, у меня волосы густые, вьющиеся, сейчас каре, но планирую отращивать. Подойдёт ли эта модель или лучше обратить внимание на модели с широкими пластинами?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Моделі із широкими пластинами добре себе показують саме на довгому волоссі. Для каре та з запасом на виріст можна обирати модель зі стандартними пластинами. Якщо волосся дуже жорстке та дуже в'ється і погано піддається випрямленню, то можна подивитись на модель 2091 або 3091. В іншому випадку моделі 2072 буде цілком достатньо.
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Незважаючи на те, що перукарські інструменти BaByliss PRO призначені для професійного використання, у багатьох наших покупців виникає інтерес до випрямлячів BaByliss PRO і їх придбання для домашнього використання. У зв'язку з цим виникає дуже багато ..
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефе..

Супутні та схожі