Elipsis3000 BAB3000EPE - модель з унікальною формою корпусу з нержавіючої сталі з хромованим покриттям. Новинка є унікальною для професійного інструменту в індустрії краси. Своєю розробкою BaByliss PRO змінює моду і стиль у використанні інструментів для випрямлення волосся.

Перш за все, це корпус - він виготовлений з нержавіючої сталі і має хромоване покриття. Таке рішення забезпечує хороший і плавний перехід між пластинами, а так само дозволяє використовувати пристрій як плойку, за рахунок наявності спеціальних фіксаторів і високій теплопровідності корпусу. Металевий корпус дуже стійкий до ударів і деформацій, а це означає довголітню безпроблемну експлуатацію пристрою. Елементи корпусу так само містять теплостійкий пластик Ryton і силікон, які підвищують безпеку пристрою.

Новинка має і нові пластини розміром 110 x 31 мм із загальною площею випрямлення близько 34 см2. Крім того, пластини мають фірмове металізоване покриття з технологією EP 5.0 TECHNOLOGY, яка має масу переваг в порівнянні з будь-якими існуючими технологіями покриття, що застосовуються в утюжках для волосся. Дана технологія заснована на принципі гальваніки і не містить ніяких додаткових хімічних елементів. Це дозволяє мати пластинам неймовірне ковзання по волоссю, що в свою чергу береже волосся від мікропошкодження. Завдяки системі плаваючих пластин волосся не піддається зайвому тиску, а притискна сила рівномірно розподіляється по всій поверхні пластин.

BAB3000EPE має електронне управління з 5-ю температурними режимами і керамічним нагрівальним елементом, який максимально швидко розподіляє тепло по всій поверхні, а так само забезпечує економію електроенергії за рахунок дуже швидкого нагріву і системи енергозбереження.

Випрямляч Elipsis3000 забезпечений системою іонізації, яка побудована на технології IonMultiplier. Це активна технологія генерування негативних іонів, завдяки чому випрямляч зробить волосся більш слухняним і м'яким. Знімаючи статику з волосся, негативні іони так само сприяють здоровому зовнішньому вигляду і збереженню природної вологи в волосяному волокні.

Особливості моделі Elipsis3000 (BAB3000EPE):

  • Хромований корпус з нержавіючої сталі
  • Розмір пластин 31 x 110 ммМожливість використання для завивки
  • Унікальна еліпсоподібної форма корпусу
  • Електронний контроль температури
  • 5 режимів нагріву - 150, 170, 190, 210, 230 C
  • LED дисплей для індикації температури та режиму роботи
  • Плаваючі пластини
  • Система іонізації

У комплекті: термокилимок і Термоперчатки

Утюжок ELIPSIS 3000 BAB3000BEPE видео

Покриття пластинEP 5.0 Technology
Ширина пластин31 мм
Довжина пластин110 мм
Рухомі пластинитак
Потужність55 W
Іонізаціятак
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання150-230 C
Терморегуляторелектронний
Автовимкненняні
Застосування на мокрому волоссіні
Живлення 110 - 240 Вні
Довжина кабеля2.7 м
Колірблакитний
Не пойму он же вроде бы стоил до трёх тысяч?
BaByliss PRO
Вітаємо! Це було ще до війни. Зараз ціни піднялися та будуть підніматися ще.
Здравствуйте ! Подскажите возможно ли приобрести данный утюжок в кредит?
BaByliss PRO
Добрый день! Продажу осуществляет интернет-магазин. Но на сколько нам известно, продаж в кредит магазин пока не делает. Вы можете дополнительно узнать у них.
Скажите пожалуйста, мне подходит данная модель по функционалу, так как имею густые и длинные волосы. Но...возможно ли такими пластинами 31 мм делать еще и локоны? Или просто они будут немного крупнее чем если бы размер был 24 или 25....? И последний вопрос: данная модель только в таком голубом цвете? Заранее спасибо!
BaByliss PRO
Добрый день! Данная модель доступна в голубом цвете и в серебристом цвете (BAB3000EPE). Чем шире пластины - тем крупнее локон, все верно. Если Вы сомневаетесь в размере локона, мы можем Вам предложить модель Elipsis 3100. Это модель в серебристом цвете с такими же характеристиками но со стандартными пластинами шириной 24 мм.
Здравствуйте, скажите пожалуйста этот утюжок выравнять волосы если они влажные, как модель ВАВ 2073E?
BaByliss PRO
Здравствуйте! Данная модель предназначена для выпрямления сухих волос. Чтобы выпрямлять влажные волосы в конструкции выпрямителя должны быть вентиляционные отверстия для отвода пара (как в модели 2073).
Хочу приобрести выпрямитель для волос с доставкой
BaByliss PRO
Здравствуйте! Вам нужно оформить заявку и заполнить необходимые поля. С Вами свяжется менеджер для согласования всех деталей.

Ще не було питань.

Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..
Лімітована серії інструментів BaByliss PRO
Лімітована серії інструментів BaByliss PRO
BaByliss PRO представляє лімітовану модель фена для волосся під назвою Azzurro (BAB6350IBLE) і пропонує об'єднати його з новим випрямлячем для волосся Elipsis 3000, створивши чудовий тандем.Таким чином, набір буде складатися з двох приладів - професі..
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефе..

Супутні та схожі

Теги: еліпсіс