Elipsis3000 BAB3000EPE - модель з унікальною формою корпусу з нержавіючої сталі з хромованим покриттям. Новинка є унікальною для професійного інструменту в індустрії краси. Своєю розробкою BaByliss PRO змінює моду і стиль у використанні інструментів для випрямлення волосся.

Перш за все, це корпус - він виготовлений з нержавіючої сталі і має хромоване покриття. Таке рішення забезпечує хороший і плавний перехід між пластинами, а так само дозволяє використовувати пристрій як плойку, за рахунок наявності спеціальних фіксаторів і високій теплопровідності корпусу. Металевий корпус дуже стійкий до ударів і деформацій, а це означає довголітню безпроблемну експлуатацію пристрою. Елементи корпусу так само містять теплостійкий пластик Ryton і силікон, які підвищують безпеку пристрою.

Новинка має і нові пластини розміром 110 x 31 мм із загальною площею випрямлення близько 34 см2. Крім того, пластини мають фірмове металізоване покриття з технологією EP 5.0 TECHNOLOGY, яка має масу переваг в порівнянні з будь-якими існуючими технологіями покриття, що застосовуються в утюжках для волосся. Дана технологія заснована на принципі гальваніки і не містить ніяких додаткових хімічних елементів. Це дозволяє мати пластинам неймовірне ковзання по волоссю, що в свою чергу береже волосся від мікропошкодження. Завдяки системі плаваючих пластин волосся не піддається зайвому тиску, а притискна сила рівномірно розподіляється по всій поверхні пластин.

BAB3000EPE має електронне управління з 5-ю температурними режимами і керамічним нагрівальним елементом, який максимально швидко розподіляє тепло по всій поверхні, а так само забезпечує економію електроенергії за рахунок дуже швидкого нагріву і системи енергозбереження.

Випрямляч Elipsis3000 забезпечений системою іонізації, яка побудована на технології IonMultiplier. Це активна технологія генерування негативних іонів, завдяки чому випрямляч зробить волосся більш слухняним і м'яким. Знімаючи статику з волосся, негативні іони так само сприяють здоровому зовнішньому вигляду і збереженню природної вологи в волосяному волокні.

Особливості моделі Elipsis3000 (BAB3000EPE):

  • Хромований корпус з нержавіючої сталі
  • Розмір пластин 31 x 110 ммМожливість використання для завивки
  • Унікальна еліпсоподібної форма корпусу
  • Електронний контроль температури
  • 5 режимів нагріву - 150, 170, 190, 210, 230 C
  • LED дисплей для індикації температури та режиму роботи
  • Плаваючі пластини
  • Система іонізації

У комплекті: термокилимок і термоперчатки

Утюжок ELIPSIS 3000 BAB3000EPE видео

Покриття пластинEP 5.0 Technology
Ширина пластин31 мм
Довжина пластин110 мм
Рухомі пластинитак
Потужність55 W
Іонізаціятак
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання150-230 C
Терморегуляторелектронний
Автовимкненнятак
Застосування на мокрому волоссіні
Живлення 110 - 240 Вні
Довжина кабеля2.7 м
Колірсріблястий
Вага360 г
Марина / 22.11.2023
Підкажить,будь ласка, який краще обрати утюжок для доньки.

Пробували модель 3091 у знайомих, утюжок не підійшов. У доньки густе і кучеряве волосся. При випрямленні цім утюжком, доводилося кілька разів витягувати волосся. Але найбільше засмутило те, що ефект випрямлення вистачив на кілька годин. Цей факт дуже засмутив. Підкажіть, будь ласка, який краще брати праску, щоб ефект випрямлення вистачав на кілька днів? розглядали модель 3000 та 3500
BaByliss PRO
Вітаємо! Ефект від випрямлення та його стійкість залежить і від волосся і від температури, на якій ви працювали з волоссям. Якщо Ви працювали з волоссям на максимальній температурі 230 C і воно не образу випрямлялось і через декілька годин знову курчавилось, то тут потрібно застосовувати певні стайлінгові засоби для випрямлення волосся. Якщо ж ви робили випрямлення на меншій температурі - тоді і результат такий. Кучеряве волосся потрібно добре прогрівати - інакше воно не буде випрямлятись, а починати потрібно ще тоді, коли ви сушите феном - витягати його при сушінні. Від Вас потрібна конкретна інформація - на якій температурі працювали, скільки разів проходили випрямлячем на одному пасмі. За один-два проходи таке волосся не випрямити. Напишіть нам більш конкретно на пошту. На сторінці Контакти є форма для повідомлення.
Марина / 21.11.2023
Доброго дня. Підкажить,будь ласка, який краще обрати утюжок для доньки. В неї густе і в'ющієся волосся. Обираю між моделями 3000 та 3500
BaByliss PRO
Вітаємо! Обидві моделі мають високу якість та ефективність. Модель 3500 у даному випадку не буде мати переваги, оскільки капризне волосся на мінімальних температурах не випрямити. Якщо випрямляч потрібен лише для випрямлення, можемо запропонувати моделі 2091 та 3091
Варвара / 05.05.2023
Доброго дня. Не можу знайти в описі яке покриття пластин
BaByliss PRO
Вітаємо! Фірмове покриття EP technology (докладніше: https://babyliss.in.ua/tech/ep50technology) або натисніть вкладку статті і побачите цю тему.
Ліана / 31.03.2023
Доброго дня, допоможіть обрати модель, яка б підходила як для вирівнювання так і для накрутки локонів на пофарбоване (блоонд) волосся довжиною до лопаток, дякую!
BaByliss PRO
Вітаємо! У Вас на вибір лише 3 моделі, це 3000, 3100, та 3500. Випрямляти та підкручувати волосся можно будь-якою з них - різниця лише у ширині пластин, яка впливатиме на діаметр локона. Якщо потрібні крупніші - тоді моделі 3000 та 3500. Якщо потрібні менші, тоді модель 3100. Стан волосся тут значення не має, оскільки кожна модель має терморегулятор.
Наталья / 14.03.2023
И еще один вопрос? Если в семье разный тип и длина волос. Можно взять эту модель и менять только температурный режим?
BaByliss PRO
Вітаємо! Так, це можливо. Зважайте, що ширина пластин 31 мм, а це відповідно підходить для волосся довжиною від верху лопаток та нижче. Якщо ж волосся коротше, то варто розглянути модель BAB3100EPE з пластинами 25 мм.
Наталья / 14.03.2023
Здравствуйте! Что входит в комплектацию в этой моделе утюжка?
BaByliss PRO
Вітаємо! Комплектація указана вкінці опису моделі. У комплекті: термокилимок і термоперчатки
Даша / 14.03.2023
А кто производитель?)
BaByliss PRO
Виробник BaByliss PRO - Франція, зборка - Китай
Антон / 06.03.2023
Подскажите, до какого числа действует скидка на данную модель ?
BaByliss PRO
Вітаємо! Знижки діють постійно.
Лилия / 02.02.2023
Подскажите разницу между 3000 и 3500? Там разное покрытие у пластин? И какой будет лучше для пористых волос, которые склонны к повреждению от использования утюжка?
BaByliss PRO
Вітаємо! Покриття різне - різний результат. Для пористого волосся підійдуть обидві моделі. З моделлю 3500 буде більше блиску на волоссі, вона легше випрямляє волосся при меншій температурі.
Таня / 02.10.2022
Добрый день. Помогите, пожалуйста, выбрать правильный утюжок. У меня длинные волосы(значительно ниже лопаток), пористые, мгновенно пушатся и идут волной при малейшей влажности. Смотрела на 3100, но в ваших ответах вы чаще советуете 3000 для длинных. Может нужна другая какая-то модель?
BaByliss PRO
Вітаємо! Для вашої довжини краща модель 3000 або модель 3500. Також можна дивитись на модель 2091 та 3091.
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефе..
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Незважаючи на те, що перукарські інструменти BaByliss PRO призначені для професійного використання, у багатьох наших покупців виникає інтерес до випрямлячів BaByliss PRO і їх придбання для домашнього використання. У зв'язку з цим виникає дуже багато ..

Супутні та схожі

Теги: еліпсіс