Elipsis3000 BAB3000EPE - модель з унікальною формою корпусу з нержавіючої сталі з хромованим покриттям. Новинка є унікальною для професійного інструменту в індустрії краси. Своєю розробкою BaByliss PRO змінює моду і стиль у використанні інструментів для випрямлення волосся.

Перш за все, це корпус - він виготовлений з нержавіючої сталі і має хромоване покриття. Таке рішення забезпечує хороший і плавний перехід між пластинами, а так само дозволяє використовувати пристрій як плойку, за рахунок наявності спеціальних фіксаторів і високій теплопровідності корпусу. Металевий корпус дуже стійкий до ударів і деформацій, а це означає довголітню безпроблемну експлуатацію пристрою. Елементи корпусу так само містять теплостійкий пластик Ryton і силікон, які підвищують безпеку пристрою.

Новинка має і нові пластини розміром 110 x 31 мм із загальною площею випрямлення близько 34 см2. Крім того, пластини мають фірмове металізоване покриття з технологією EP 5.0 TECHNOLOGY, яка має масу переваг в порівнянні з будь-якими існуючими технологіями покриття, що застосовуються в утюжках для волосся. Дана технологія заснована на принципі гальваніки і не містить ніяких додаткових хімічних елементів. Це дозволяє мати пластинам неймовірне ковзання по волоссю, що в свою чергу береже волосся від мікропошкодження. Завдяки системі плаваючих пластин волосся не піддається зайвому тиску, а притискна сила рівномірно розподіляється по всій поверхні пластин.

BAB3000EPE має електронне управління з 5-ю температурними режимами і керамічним нагрівальним елементом, який максимально швидко розподіляє тепло по всій поверхні, а так само забезпечує економію електроенергії за рахунок дуже швидкого нагріву і системи енергозбереження.

Випрямляч Elipsis3000 забезпечений системою іонізації, яка побудована на технології IonMultiplier. Це активна технологія генерування негативних іонів, завдяки чому випрямляч зробить волосся більш слухняним і м'яким. Знімаючи статику з волосся, негативні іони так само сприяють здоровому зовнішньому вигляду і збереженню природної вологи в волосяному волокні.

Особливості моделі Elipsis3000 (BAB3000EPE):

  • Хромований корпус з нержавіючої сталі
  • Розмір пластин 31 x 110 мм Можливість використання для завивки
  • Унікальна еліпсоподібної форма корпусу
  • Електронний контроль температури
  • 5 режимів нагріву - 150, 170, 190, 210, 230 C
  • LED дисплей для індикації температури та режиму роботи
  • Плаваючі пластини
  • Система іонізації

У комплекті: термокилимок і термоперчатки


Покриття пластин EP 5.0 Technology
Рухомі пластини так
Тип терморегулятора електронний
Довжина пластин 110 мм
Макс. температура нагрівання 230 C
Діапазон нагрівання пластин 150-230 C
Потужність 55 W
Застосування на мокрому волоссі ні
Ширина пластин 31 мм
Автовимкнення так
Іонізація так
Довжина кабеля 2.7 м
Колір сріблястий
Ангелина / 29.08.2021
Добрый день! А какая лучше подойдёт модель утюжка для густых и пушистых и кудрявых волос BaByliss PRO BAB3100EPE ELIPSIS 3100 или BaByliss PRO BAB3000EPE ELIPSIS 3000?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Якщо обирати між ціма моделями, треба розуміти довжину волосся. Якщо волосся до лопаток та не дуже густе і жорстке, то підійде модель 3100. Якщо волосся довге, або ж дуже густе та неслухняне - краще модель 3000.
Наталя / 19.05.2021
Добрий день.
Цікавить вирівнювач для волосся BaByliss PRO BAB2191SEPE ULTRASONIC COOL MIST та BaByliss PRO BAB3000EPE ELIPSIS 3000.
Пікажіть яка різниця між цими моделями.
Яка з них більше підійде до густого та жорстокого волосся пошкодженого після висвітлювання?
BaByliss PRO - Україна
Добрий день!

Дані випрямлячі підвищеної потужності, які обидва підійдуть для роботи с жорстким волоссям. Тут треба дивитись по ситуації з волоссям. Якщо волосся в цілому має більш-менш задовільний стан та піддається випрямленню, то можна обирати модель 3000. Якщо ж волосся ломке та сухе, то кращою буде модель 2191, оскільки за рахунок вологого випрямлення вона більш швидше зможе випрямити Ваше волосся. Тобто з одного боку у нас є можливість отримати яскраве рухоме та м'яке волосся з випрямлячем Elipsis, а з іншого боку більш безпечне випрямлення для ламкого волосся за рахунок вологого випрямлення у моделі 2191. Зауважимо, що Вам слід використовувати максимально зволожуючі засоби для волосся, а при використанні випрямляча та фена використовувати спрей-термозахист.
Ирина / 03.05.2021
Какие модели с функцией подачи пара?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас. С такою функцією модель лише одна - BAB2191SEPE
Саша / 21.04.2021
Есть возможность заливать туда масло?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Такої можливості немає.
Oksana / 19.04.2021
Чи підходить дана модель для домашнього використання? сама роблю локони і випрямляю, шукаю для дом. використання модель яка буде чітко виконувати свої функції та не пошкоджувати волосся?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Це найкраща модель випрямляча, яка підійде для любої роботи, тим паче для домашнього використання.
Oksana / 19.04.2021
Доброго дня! яке покриття пластин?Металеве? якщо так чи не шкодить волоссю?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Це спеціальне покриття, воно не металічне. Волоссю не шкодить, ковзання відмінне, покриття довговічне. Детальніше про покриття https://babyliss.in.ua/tech/ep50technology
Светлана / 26.02.2021
Добрый день! Не нашла раздел комплектации. Чехол-коврик идет в комплекте с утюжком?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Комплектація вказана в описі моделі. Термокилимок і термоперчатки є у комплекті.
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефе..
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Незважаючи на те, що перукарські інструменти BaByliss PRO призначені для професійного використання, у багатьох наших покупців виникає інтерес до випрямлячів BaByliss PRO і їх придбання для домашнього використання. У зв'язку з цим виникає дуже багато ..
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..

Супутні та схожі

Теги: еліпсіс