Випрямляч для волосся BAB2395E DIGISTYLE це унікальна модель професійної серії 4ARTISTS з новітньою технологією KERATIN LUSTRE. Модель оснащена керамічними пластинами з інноваційною технологією інтегрованого кератину. Як відомо, волосся складається на 95% з кератину - речовини, яке захищає волокна волосся від зовнішнього впливу. При частому використанні електроінструменту для волосся і впливу навколишнього середовища кератин виснажується, і волосся втрачає своє здоров'я і блиск. Інтегрований кератин компенсує і заповнює кератин, який втрачено волокном волоса в процесі впливу високої температури.

Випрямляч BAB2395E DIGISTYLE оснащений плаваючими керамічними пластинами розміром 25 x 90 мм з інтегрованим кератином і системою іонізації волосся. Поєднання кератинових пластин і іонізації утворюють систему захисту волосся Keratin Shine System, яка забезпечує стійкий результат випрямлення або підкручування волосся. Керамічні пластини з кератином і іонізація прекрасно доповнюють один одного, забезпечуючи чудовий результат, роблячи волосся більш блискучим, рухливим і здоровим.

Утюжок  BAB2395E має електронну систему управління, завдяки якій Ви можете вибрати максимально сумісний температурний режим для роботи з будь-яким типом волосся. Користувачеві доступно 10 температурних режимів в діапазоні від 140 до 230 градусів. Якщо Ви хочете купити випрямляч для власного використання ми рекомендуємо Вам починати працювати з низької температури, поступово підвищуючи її, поки не отримаєте потрібний результат.

Кнопки управління температурою заховані у внутрішню частину випрямляча, щоб в процесі роботи Ви не змогли випадково змінити обраний температурний режим. Крім того, в моделі реалізована функція пам'яті, яка зберігає обраний температурний режим, щоб Ви кожного разу не налаштовували випрямляч перед роботою з ним. З метою безпеки в моделі реалізована функція автоматичного вимкнення через 60 хвилин після включення.

Округлий дизайн моделі дозволить Вам не тільки випрямляти волосся, але і підкручувати локони. Хороша ергономіка, немає нічого зайвого. Мережевий шнур з обертанням на 360 градусів і довжиною 3 метри забезпечить хорошу ступінь свободи в роботі з випрямлячем.

Особливості моделі:

 • Яскравий і стильний округлий дизайн
 • Плаваючі керамічні пластини з кератином
 • Розмір пластин 25 x 90 мм
 • Технологія захисту волосся Keratin Shine System
 • Система іонізації
 • Регулювання нагріву від 140 до 230 градусів
 • LCD дисплей
 • Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
 • Мережевий шнур 3 метри з обертанням
 • Функція пам'яті для збереження своїх налаштувань

У комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
 • Термостійкий килимок-чохол для зберігання

Утюжок BAB2395E DIGISTYLE видео

Інструкція з експлуатації:

Натисніть кнопку «I / 0», щоб включити випрямляч.

Цифровий дисплей блимне 3 рази і автоматично почне нагріватися до 180 °C, де він залишиться, як тільки досягне цієї температури. 

Використовуйте кнопки температури (+/-), щоб вибрати бажану температуру. Температура збільшується з кроком 10 °C для контролю конкретної температури (140 °C-230 °C).

ВАЖЛИВО! Завжди починайте з більш низької температури і поступово збільшуйте при необхідності.

Дисплей буде блимати 3 рази, щоб підтвердити вибір температури.

Після використання натисніть і утримуйте кнопку «I / 0», щоб вимкнути випрямляч.

Дайте повністю охолонути перед зберіганням. Для додаткового захисту загорніть утюжок у термочохол.

Функція пам'яті:

Щоб запрограмувати бажану температуру, переконайтеся, що прилад включений.

Виберіть необхідну температуру за допомогою кнопок температури (+/-).

Утримуйте кнопку пам'яті (M) протягом 3 секунд. Температура на цифровому дисплеї буде блимати 3 рази, щоб підтвердити, що температура була збережена, і загориться символ пам'яті на дисплеї.

Функція пам'яті збереже обрану настройку температури.

При повторному включенні випрямляча для наступного використання просто натисніть кнопку пам'яті (M), загориться індикатор пам'яті і автоматично буде обрана збережена вами температура.

ПРИМІТКА. Щоб скинути збережену температуру в будь-який час, просто виберіть іншу температуру і утримуйте кнопку пам'яті протягом 3 секунд, зачекайте, поки вона блимне 3 рази, і нова температура буде збережена.

Покриття пластинкераміка
Довжина пластин90 мм
Рухомі пластинитак
Потужність39 W
Іонізаціятак
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання140-230 C
Терморегуляторелектронний
Автовимкненнятак
Застосування на мокрому волоссіні
Живлення 110 - 240 Вні
Довжина кабеля3 м
Колірперламутр
Alina / 18.08.2023
Здравствуйте!
Волосы ниже плечей , окрашеные не могу выбрать какой больше подойдет утюжек .
Что лучше ?
BaByliss PRO
395 - це не професійний випрямляч, це звичайна побутова модель, порівнювати не коректно.
Алина / 17.08.2023
Добрий вечір , окрашене волосся , та дуже крутиться підскажіть який краще підійде?
BaByliss PRO
Вітаємо! Вибір залежить від довжини волосся. Якщо волосся до середини лопаток, то підійде дана модель, та модель 3100. Якщо довше - краще обрати модель 3000.
Алина / 18.06.2023
Добрый вечер! Подскажите пожалуйста, какая модель лучше эта или 3100, не могу определиться, нравится вроде бы как больше 3100, но боюсь, что могу обжигать лоб ), из за того, что греется внешняя сторона, и как сильно она нагревается? Спасибо!
BaByliss PRO
Вітаємо! Зовнішня сторона моделі 3100 нагрівається так само, як і пластини. Щоб порадити Вам ту чи іншу модель, треба розуміти яка довжина волосся. Модель 2395 підходить для максимум середньої довжини або для довгого і негустого тонкого волосся, оскільки розміри пластин там стандартні.
Solomiia / 07.05.2023
Добрий вечір! Маю волосся середньої довжини, тонке, пушисте, трохи посічене. Хочу утюжок суто для щоденного вирівнювання з іонізацією та керамічними чи титановими пластинами. Порадьте яка модель мені підійде краще - ця чи все таки найновіша BAB3500E ElipStyle? Дякую.
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо є можливість придбати BAB3500E - то вона у пріоритеті, оскільки при менших температурах вона впорається із волоссям краще. Модель BAB2395E також гарно випрямляє, але якщо волосся до середини лопаток і довше, то зручніше буде випрямляти моделями із більшими пластинами.
Тетяна / 28.03.2023
Добрий день. Випрямляч даної моделі має керамічне покриття? Чи впливають хім засоби на пластини?
BaByliss PRO
Вітаємо! Так кераміка, хім засоби можуть впливати на на пластини. Подивіться моделі з покриттям EP 5.0 - вони практично нейтральні до різноманітних хімічних засобів.
Тетяна / 28.03.2023
Чи достатня потужність у даній моделі? Волосся пухнасте, середньої довжини, фарбовані.
BaByliss PRO
Вітаємо! Так, потужність достатня, для вашого волосся цілком підійде.
Ірина / 03.01.2023
Купили у вас утюжок Вав2395Е,коли він нагрівається чути потріскування.Що це?
BaByliss PRO
Вітаємо! Цей звук від іонізатора - це норма.
Олександра / 03.01.2023
Доброго дня. Допоможіть обрати випрямляч. Моє волосся фарбоване, освітлене, густе, довжина до лопаток. Шукаю випрямляч як для випрямлення волосся , так і для накрутки. Користуюсь майже щодня. Вагаюсь і обираю між моделями BAB2395E, BAB2072EPE, BAB3100EPE.
Хочеться BAB3100EPE, але переймаюсь, що буде не зручно використвувати через те, що він гріється з обох сторін.
BaByliss PRO
Вітаємо! Для випрямлення вам підходять всі випрямлячі, а моделі 2395 та 3100 у пріоритеті, оскільки вони мають систему іонізації. Модель 2395 має стандартну довжину пластин, а інші більшу, тому зверніть на це увагу також - яким саме буде комфортно підкручувати волосся. Модель 3100 найкраща серед тих, які ви навели - пластини зовні гріються, але до цього швидко звикаєш і в роботі не заважає, а створювати локони простіше і ефективніше.
Катя / 12.06.2022
Какого года выпуска этот утюжок, подскажите пожалуйста?
BaByliss PRO
Вітаємо Вас! Модель з'явилася наприкінці 2020 року.
Валерия / 14.12.2021
Добрый день. Выбираю между этой моделью и BAB3100EPE. У меня натуральные пористые волосы длинной по лопатки, пушатся и вьются, постоянно секутся кончики, сам по себе волос достаточно тонкий. Выравниваю волосы утюжком через день. Подскажите какую модель лучше выбрать. Заранее благодарю!
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Вам підійдуть обидві моделі, оскільки їхнє технічне оснащення майже однакове. Перевагою моделі 2395 є наявність технології KERATIN LUSTRE, наявність якої буде дуже корисним для тонкого волосся. Посічені кінчики жоден випрямляч не зможе усунути - треба усувати використанням рідких кристалів. Якщо волосся пушиться, то воно дуже пористе, тому в інструменті обов'язкова наявність іонізації, а Вам потрібно застосовувати обов'язково термозахист перед сушінням та випрямленням волосся. Поміркуйте також над застосуванням засобів для максимального зволоження та живлення волосся.
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..

Супутні та схожі