Випрямляч для волосся BAB2395E DIGISTYLE це унікальна модель професійної серії 4ARTISTS з новітньою технологією KERATIN LUSTRE. Модель оснащена керамічними пластинами з інноваційною технологією інтегрованого кератину. Як відомо, волосся складається на 95% з кератину - речовини, яке захищає волокна волосся від зовнішнього впливу. При частому використанні електроінструменту для волосся і впливу навколишнього середовища кератин виснажується, і волосся втрачає своє здоров'я і блиск. Інтегрований кератин компенсує і заповнює кератин, який втрачено волокном волоса в процесі впливу високої температури.

Випрямляч BAB2395E DIGISTYLE оснащений плаваючими керамічними пластинами розміром 25 x 90 мм з інтегрованим кератином і системою іонізації волосся. Поєднання кератинових пластин і іонізації утворюють систему захисту волосся Keratin Shine System, яка забезпечує стійкий результат випрямлення або підкручування волосся. Керамічні пластини з кератином і іонізація прекрасно доповнюють один одного, забезпечуючи чудовий результат, роблячи волосся більш блискучим, рухливим і здоровим.

Утюжок  BAB2395E має електронну систему управління, завдяки якій Ви можете вибрати максимально сумісний температурний режим для роботи з будь-яким типом волосся. Користувачеві доступно 10 температурних режимів в діапазоні від 140 до 230 градусів. Якщо Ви хочете купити випрямляч для власного використання ми рекомендуємо Вам починати працювати з низької температури, поступово підвищуючи її, поки не отримаєте потрібний результат.

Кнопки управління температурою заховані у внутрішню частину випрямляча, щоб в процесі роботи Ви не змогли випадково змінити обраний температурний режим. Крім того, в моделі реалізована функція пам'яті, яка зберігає обраний температурний режим, щоб Ви кожного разу не налаштовували випрямляч перед роботою з ним. З метою безпеки в моделі реалізована функція автоматичного вимкнення через 60 хвилин після включення.

Округлий дизайн моделі дозволить Вам не тільки випрямляти волосся, але і підкручувати локони. Хороша ергономіка, немає нічого зайвого. Мережевий шнур з обертанням на 360 градусів і довжиною 3 метри забезпечить хорошу ступінь свободи в роботі з випрямлячем.

Особливості моделі:

 • Яскравий і стильний округлий дизайн
 • Плаваючі керамічні пластини з кератином
 • Розмір пластин 25 x 90 мм
 • Технологія захисту волосся Keratin Shine System
 • Система іонізації
 • Регулювання нагріву від 140 до 230 градусів
 • LCD дисплей
 • Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
 • Мережевий шнур 3 метри з обертанням
 • Функція пам'яті для збереження своїх налаштувань

У комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
 • Термостійкий килимок-чохол для зберігання


Інструкція з експлуатації:

Натисніть кнопку «I / 0», щоб включити випрямляч.

Цифровий дисплей блимне 3 рази і автоматично почне нагріватися до 180 °C, де він залишиться, як тільки досягне цієї температури. 

Використовуйте кнопки температури (+/-), щоб вибрати бажану температуру. Температура збільшується з кроком 10 °C для контролю конкретної температури (140 °C-230 °C).

ВАЖЛИВО! Завжди починайте з більш низької температури і поступово збільшуйте при необхідності.

Дисплей буде блимати 3 рази, щоб підтвердити вибір температури.

Після використання натисніть і утримуйте кнопку «I / 0», щоб вимкнути випрямляч.

Дайте повністю охолонути перед зберіганням. Для додаткового захисту загорніть утюжок у термочохол.

Функція пам'яті:

Щоб запрограмувати бажану температуру, переконайтеся, що прилад включений.

Виберіть необхідну температуру за допомогою кнопок температури (+/-).

Утримуйте кнопку пам'яті (M) протягом 3 секунд. Температура на цифровому дисплеї буде блимати 3 рази, щоб підтвердити, що температура була збережена, і загориться символ пам'яті на дисплеї.

Функція пам'яті збереже обрану настройку температури.

При повторному включенні випрямляча для наступного використання просто натисніть кнопку пам'яті (M), загориться індикатор пам'яті і автоматично буде обрана збережена вами температура.

ПРИМІТКА. Щоб скинути збережену температуру в будь-який час, просто виберіть іншу температуру і утримуйте кнопку пам'яті протягом 3 секунд, зачекайте, поки вона блимне 3 рази, і нова температура буде збережена.

Покриття пластин кераміка
Рухомі пластини так
Тип терморегулятора електронний
Довжина пластин 90 мм
Макс. температура нагрівання 230 C
Діапазон нагрівання пластин 140-230 C
Потужність 39 W
Застосування на мокрому волоссі ні
Автовимкнення так
Іонізація так
Довжина кабеля 3 м
Колір перламутр
Олеся Данчишин / 19.09.2021
Доброго дня! Скажіть будь-ласка ,що купити дочка яка навчається на перукаря,запропонуйте щось найкраще,буду дуже вдячна.
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Перукарю важливо, щоб інструмент був функціональнім - підходив для більшості задач та довговічним. З Саме з цих міркувань можна запропонувати модель BAB2091EPE - вона потужна, та впорається навість з найскладнішим волоссям. Також можна розглядати модель BAB3000EPE, але вона дорожча, може замінити собою плойку. Однак, наскільки нам відомо, перукарі все ж таки використовують переважно окрему плойку.
Татьяна / 20.08.2021
В этой модели корпус стальной или пластик? Спасибо.
BaByliss PRO - Україна
Добрий день! Корпус даної моделі пластиковий.
Карина / 31.01.2021
Доброго дня. Чи підійде дана модель для волосся нижче плечей? Волосся фарбування в білявку.
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Дана модель підійде для Ваших задач, якщо волосся не довше лопаток. Також можете розглянути моделі 2072 та 3100
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..

Супутні та схожі