Випрямляч для волосся BAB2395E DIGISTYLE це унікальна модель професійної серії 4ARTISTS з новітньою технологією KERATIN LUSTRE. Модель оснащена керамічними пластинами з інноваційною технологією інтегрованого кератину. Як відомо, волосся складається на 95% з кератину - речовини, яке захищає волокна волосся від зовнішнього впливу. При частому використанні електроінструменту для волосся і впливу навколишнього середовища кератин виснажується, і волосся втрачає своє здоров'я і блиск. Інтегрований кератин компенсує і заповнює кератин, який втрачено волокном волоса в процесі впливу високої температури.

Випрямляч BAB2395E DIGISTYLE оснащений плаваючими керамічними пластинами розміром 25 x 90 мм з інтегрованим кератином і системою іонізації волосся. Поєднання кератинових пластин і іонізації утворюють систему захисту волосся Keratin Shine System, яка забезпечує стійкий результат випрямлення або підкручування волосся. Керамічні пластини з кератином і іонізація прекрасно доповнюють один одного, забезпечуючи чудовий результат, роблячи волосся більш блискучим, рухливим і здоровим.

Утюжок  BAB2395E має електронну систему управління, завдяки якій Ви можете вибрати максимально сумісний температурний режим для роботи з будь-яким типом волосся. Користувачеві доступно 10 температурних режимів в діапазоні від 140 до 230 градусів. Якщо Ви хочете купити випрямляч для власного використання ми рекомендуємо Вам починати працювати з низької температури, поступово підвищуючи її, поки не отримаєте потрібний результат.

Кнопки управління температурою заховані у внутрішню частину випрямляча, щоб в процесі роботи Ви не змогли випадково змінити обраний температурний режим. Крім того, в моделі реалізована функція пам'яті, яка зберігає обраний температурний режим, щоб Ви кожного разу не налаштовували випрямляч перед роботою з ним. З метою безпеки в моделі реалізована функція автоматичного вимкнення через 60 хвилин після включення.

Округлий дизайн моделі дозволить Вам не тільки випрямляти волосся, але і підкручувати локони. Хороша ергономіка, немає нічого зайвого. Мережевий шнур з обертанням на 360 градусів і довжиною 3 метри забезпечить хорошу ступінь свободи в роботі з випрямлячем.

Особливості моделі:

 • Яскравий і стильний округлий дизайн
 • Плаваючі керамічні пластини з кератином
 • Розмір пластин 25 x 90 мм
 • Технологія захисту волосся Keratin Shine System
 • Система іонізації
 • Регулювання нагріву від 140 до 230 градусів
 • LCD дисплей
 • Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
 • Мережевий шнур 3 метри з обертанням
 • Функція пам'яті для збереження своїх налаштувань

У комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
 • Термостійкий килимок-чохол для зберігання


Інструкція з експлуатації:

Натисніть кнопку «I / 0», щоб включити випрямляч.

Цифровий дисплей блимне 3 рази і автоматично почне нагріватися до 180 °C, де він залишиться, як тільки досягне цієї температури. 

Використовуйте кнопки температури (+/-), щоб вибрати бажану температуру. Температура збільшується з кроком 10 °C для контролю конкретної температури (140 °C-230 °C).

ВАЖЛИВО! Завжди починайте з більш низької температури і поступово збільшуйте при необхідності.

Дисплей буде блимати 3 рази, щоб підтвердити вибір температури.

Після використання натисніть і утримуйте кнопку «I / 0», щоб вимкнути випрямляч.

Дайте повністю охолонути перед зберіганням. Для додаткового захисту загорніть утюжок у термочохол.

Функція пам'яті:

Щоб запрограмувати бажану температуру, переконайтеся, що прилад включений.

Виберіть необхідну температуру за допомогою кнопок температури (+/-).

Утримуйте кнопку пам'яті (M) протягом 3 секунд. Температура на цифровому дисплеї буде блимати 3 рази, щоб підтвердити, що температура була збережена, і загориться символ пам'яті на дисплеї.

Функція пам'яті збереже обрану настройку температури.

При повторному включенні випрямляча для наступного використання просто натисніть кнопку пам'яті (M), загориться індикатор пам'яті і автоматично буде обрана збережена вами температура.

ПРИМІТКА. Щоб скинути збережену температуру в будь-який час, просто виберіть іншу температуру і утримуйте кнопку пам'яті протягом 3 секунд, зачекайте, поки вона блимне 3 рази, і нова температура буде збережена.

Покриття пластин кераміка
Рухомі пластини так
Тип терморегулятора електронний
Довжина пластин 90 мм
Макс. температура нагрівання 230 C
Діапазон нагрівання пластин 140-230 C
Потужність 39 W
Застосування на мокрому волоссі ні
Автовимкнення так
Іонізація так
Довжина кабеля 3 м
Колір перламутр
Карина / 31.01.2021
Доброго дня. Чи підійде дана модель для волосся нижче плечей? Волосся фарбування в білявку.
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Дана модель підійде для Ваших задач, якщо волосся не довше лопаток. Також можете розглянути моделі 2072 та 3100

Супутні та схожі