Фен Babyliss PRO Murano BAB6160INRE - мощный, удобный в работе и компактный инструмент из линейки BaByliss PRO "Made in Italy" для дома и путешествий. Это один из мощных и долговечных фенов, сделанных на собственном заводе BaByliss PRO в Италии.

Фен Babyliss Murano имеет уникальную систему присоединения насадок: насадки вставляются в специальные пазы, против вращения в процессе работы, и защелкиваются. Для уменьшения напряжения мышц в процессе работы, он оснащен эргономичной ручкой.

Фен Babyliss PRO Murano имеет 6 уровней регулировки: 2 скорости воздушного потока и 3 уровня температуры, это позволяет подбирать необходимые режимы работы под каждую укладку и тип волос. Так же в фен оснащен генератором отрицательных ионов, который уменьшает статический заряд на волосах и делает их более послушными.

Несмотря на свои малые размеры, фен Babyliss 6160 оснащен надежным профессиональным мотором, который создает мощный поток воздуха до 92 м.куб/час. Поэтому фен легко быстро сушит волосы без перегрева.

Особенности BaByliss PRO Murano BAB6160INRE:

 • мощность 2000 W
 • суперкомпактный - всего 16,5 см в длину
 • скорость воздушного потока - 140 км/ч
 • воздушный поток 92 м куб./час
 • функция ионизации для гладких и послушных волос
 • 6 настроек скорости потока и температуры
 • съемный фильтр для удобной чистки
 • кнопка холодного воздуха
 • профессиональный шнур длиной 2,7 м с петлей для подвешивания
 • вес 510 г
 • мотор AC (переменного тока)

В комплекте:

 • Фен
 • Документация
 • Насадка-концентратор широкая 6 x 73 мм
 • Насадка-концентратор узкая 6 x 60 мм


Фен Murano BAB6160INRE видео

Типфен для волос
Типоразмеркомпактный
Длина волоскороткие, средние
Мощность2000 W
Ионизацияесть
Тип мотораAC мотор
Воздушный поток92 м3/час
Скорость потока воздуха140 км/час
Скорость удаления влаги6 г/мин
Холодный обдувесть
Режимы нагрева3
Режимы воздуха2
Длина кабеля2.7 м
Цветчерный
Размеры(Д x В x Г): 170 x 260 x 95 мм
Вес510 грамм
В комплекте2 насадки
Підкажіть, чи підійте для тонкого, фарбованого волосся, нижче лопаток?
Чи яку краще модель вибрати?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Для вашої довжини дивіться модель Levante, якщо волосся дуже тонке, рідке та слабке, або модель 6610
Здравствуйте. Подскажите для густых слегка вьющихся волос , стрижка каре, подойдет ли эта модель или мощнее надо смотреть
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Модель цілком підійде для каре.
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, який фен підійде для світлого, тонкого, рідкого короткого волосся до плечей?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Дана модель ідеальна для зазначених умов.
Чи підійде цей фен для кучерявого жорсткого, пушистого волосся середньої довжини?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Ця модель підходить для волосся довжиною до плечей. Якщо волосся довше тай ще жорстке, розглядайте будь ласка інші варіанти, наприклад, 6610, а якщо волосся довше низу лопаток, то модель 6510.
Підкажіть,будь ласка, який фен обрати для густого, кучерявого, фарбованого, пористого волосся з сухими кінчиками. Довжина середина лопаток
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Подивіться на моделі BAB6250IE або BAB6610INRE
Доброго вечора. Чи підійде цей фен для густого кучерявого сухого на кінчиках волосся довжиною до середини лопаток. Або який порадите?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Вам підійде модель BAB6610INRE
Мій старий фен coifin kortoa6r вийшов з ладу, довго собі шукала замінник із професійних для домашнього використання. Консультант мені дуже допоміг і запропонував цю модель чи блекстар (маю темне фарбоване не густе волосся трохи нижче плечей). Обрала цей через компактний розмір. Трошки боялась, що мені не вистачить потужності, але ні! З його потужністю він ще краще сушить волосся ніж мій попередній з 2400. Дуже зручно тримати в руці, укладати на бранш, дві насадки на вибір, дбайливе сушіння, не пересушує волосся. Дуже класний фен!
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Дякуємо за відгук. Нагадаємо, що вирішальне значення не тільки за тепловою потужністю, а й за потужністю повітря, які мають бути збалансовані.
Фен покупала 6 лет назад и ни разу не пожалела. Качество отличное.
Фен прослужил 8 лет! Качество отличное!
Юлія / 14.04.2024
Вітаю! Підкажіть будь ласка, який краще обрати мамі на подарунок, цей Murano чи Veneziano, в неї висвітлене волосся по плечі зараз обламується. Дякую.
BaByliss PRO
Вітаємо! Виходячи зі стану волосся, який ви описали, краще буде обрати цю модель.
Юлія / 10.04.2024
Вітаю. Фен BaByliss порекомендував мій паикмахер, але якщо чесно, зовсім загубилась в моделях. Підкажіть будь ласка, який фен підійде для домашнього використання: маю дуже тонке (посічене), освітлене волося, дліною до плеча. Будемо використовувати з дочкою, у неї волосся краще, теж покрашене (в червоний), трохи длініше. Яку модель нам краще взяти?
BaByliss PRO
Вітаємо! Дана модель вам підійде добре, дочці, можливо, зовсім трошки буде заслабка. Ми радили би модель Levante - буде більш-мешн оптимально для вас обох.
Наталія / 02.04.2024
Добрий день. У мене волосся фарбоване, висвітлене, каре. Порадьте, будь ласка фен.
BaByliss PRO
Вітаємо! Дана модель буде оптимальним вибором, радити щось інше немає сенсу.
Юлія / 23.03.2024
Доброго дня. Який краще обрати фен для фарбованого волосся, довжиною до плечей. Вкладання на браш
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо волосся здорове - модель Levante.
Софія / 10.03.2024
Добрий день! Підбираю фен на подарунок для мами. У неї каре, волосся фарбоване, вкладає на браш. Підкажіть, будь ласка, яку модель краще обрати?
BaByliss PRO
Вітаємо! Дана модель буде оптимальною, радити щось інше немає сенсу.
Анжела / 22.02.2024
Доброго дня. Чи підходить до цього фена- Дифузор BABD12E?
BaByliss PRO
Вітаємо! Так, підходить.
Світлана / 22.02.2024
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, який краще замовити фен, волосся довжиною по пояс, фарбоване в темний, пористе, постійно витягувала утюжком, не слухняне, волосина тонка, було густе, січас після утюжка поломане?
BaByliss PRO
Вітаємо! Вам ідеально підійдуть фени серії FXBD, Rapido або Stellato, тобто моделі з цифровими моторами, які забезпечать потужне повітря та безпечне сушіння волосся. Якщо це повз бюджет, тоді дивіться моделі 6510, 6970 та 6980.
Марія / 17.02.2024
Вітаю! Допоможіть обрати фен для домашнього використання, будь ласка. Маю світло-русяве волосся, тонке але густе, пористе, не фарбоване, в хорошому стані. Довжина трохи нижче плеча і планую відпускати. Потрібен фен для швидкого сушіння з іонізацією. Який підійде краще: 6160, 6950, 6610 ?
BaByliss PRO
Вітаємо! Поживіться модель 6250 або 6610.
Анастасія / 11.02.2024
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, маю
волосся до талії, дуже густе, але тонке, неслухняне, але при цьому більш пряме, тому що майже жодна укладка не тримається. Хочу аби фен надавав волоссю гладкості, та не шкодив. Яка модель найкраще підійде?
BaByliss PRO
Вітаємо! Для вашої довжини та стану волосся ідеально підійде модель Stellato. Також можна розглянути модель Falco та FXBD. Тобто фени із цифровим двигуном у пріоритеті - вони забезпечать дуже потужний повітряний потік, ефективне та безпечне сушіння. Якщо бюджет не дозволяє, тоді стандартні моделі, наприклад 6510 або 6970.
Марина / 17.01.2024
Доброго дня, чи є функція іонізації в даній моделі? Чи підійде для тонкого фарбованого волосся довжиною до плечей? Дякую
BaByliss PRO
Вітаємо! Функція іонізації є - це зазначено в описі моделі та характеристиках. Для указаного волосся підійде без проблем.

Сопутствующие и похожие

Теги: фен мурано