Сергей / 19.06.2023
Добрый день.Заказал фен сработали быстро профессионально и просто приятно иметь дело с людьми которые находятся на своем месте. Забирал в Ивано-Франковске.
BaByliss PRO
Дякуємо, раді що ви задоволені!
Аліна / 19.02.2023
Все чудово запаковано. Дуже задоволена фен-щіткою. Дякую Вам!!!
BaByliss PRO
Дякуємо Вам!
Оля / 29.12.2022
Доброго дня. Зробила замовлення 24 декабря и досі немає ніякої інформації про стан замовлення.
BaByliss PRO
Вітаємо! Можливо, невірно указали номер телефону. Зверніться за телефоном або месенджером із цим питанням, щоб Вас можна було ідентифікувати.
Ольга / 26.12.2022
Доброго вечору.Чудова компанія, оперативність на висоті.Хочу подякувати співробітникам вінницького філіалу за швидкість в організації митєвого подарунка на Різдво доньціЇ Зі святами вас хай щастить, успіхів і процвітання!
BaByliss PRO
Дякуємо Вам!
Вікторія / 20.12.2022
Купила електробігуді BaBylis PRO. В інструкції сказано, що після включення світиться червона лампочка, ЧЕРЕЗ ДЕКІЛЬКА ХВИЛИН повинна світити біла, це індікатор готовності. Пройшло ПІВГОДИНИ індікатор білого не засвітився. Це нормально? І чи є якийсь датчик перегріву? Будь ласка дайте відповідь. Інструкцію ЧИТАЛА
BaByliss PRO
Вітаємо! Як правило, червона лампа вказує на те, що прибор увімкнений. Самі бігуді нагріваються дуже швидко - 3-5 хвилин. Потрібно розуміти що за модель бігуді у Вас, тоді зможемо щось відповісти по суті.
Сніжана / 01.11.2022
Доброго дня. Замовляла щіпці дуже задоволена якістю але найбільше приємно здивувало швидкість замовлення 24 години і я вже користуюсь.
BaByliss PRO
Вітаємо! Дякуємо за відгук!
Наталія / 21.09.2022
Доброго дня, допоможіть у виборі вирівнювача,маю густе хвилясте волосся, щоб справлявся з укладкою. Дякую.
BaByliss PRO
Вітаємо! Щоб щось радити, треба також розуміти довжину волосся та в якому воно стані, натуральне чи фарбоване.
Якщо волосся від плечей і нижче, хвилясте, нормально або складно піддається випрямленню, то тут можуть бути моделі: 2091 (3091), bab3100epe - якщо довжина до верху лопаток, bab3000epe - якщо довше. Всі ці моделі мають підвищену потужність, систему іонізації та підійдуть практично для будь-якого волосся.
Для волосся у нормальному стані можна подивитись на моделі простіше: BAB2395E та 2072 - для волосся довжиною до лопаток, та модель 2073 якщо волосся дуже довге та густе.
Конкретизуйте будь ласка стан свого волосся: довжина, стан здоров'я, укажіть фарбоване чи натуральне, укажіть як воно піддається випрямленню (якщо користувались раніше випрямлячами).
Олександра / 17.02.2022
Доброго дня.
У кого можна проконсультуватись ж вибором фену ?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Ви можете зателефонувати на будь-який номер нашого магазину, можете написати лист на сторінці контакти, можете поставити запитання тут або у товарі, який вас цікавить.
Інна / 22.12.2021
Доброго вечора)
Отримала сьогодні свій вирівнювач, дуже задоволена, волосся просто шикарне після процедури)
Видно, що професійна якість)
Дякую за подаруночок до Нового року)
BaByliss PRO - Україна
Вдячні і вам!
Ирина / 02.12.2021
Здравствуйте, сегодня получила плойку ВАВ 2469 ,и диффузор 3 в 1,спасибо огромное консультанту за помощь в выборе плойки ,я просто в восторге ,локан получается обалденно красивый .У меня еще имеются плойки этой фирмы и фен ,очень довольна качеством продукции пользуюсь ей уже давно .
BaByliss PRO - Україна
Вдячні Вам за відгук!
Показано с 1 по 10 из 24 (всего 3 страниц)