Людмила / 27.03.2024
Дякую за фен сушку,якісний і професійний Отримала швидко , дуже задоволена. Найвищий рейтинг
BaByliss PRO
Дякуємо вам!
Олена / 11.03.2024
Я Прошу У Вас Вибачення - Все Добре, я знайшла Щіточку яка знаходилась в комплекті, я її не побачила- ВИБАЧТЕ БУДЬ ЛАСКА!!!! ДЯКУЮ! ДЯКУЮ! ДЯКУЮ! Я ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНА - ВИБАЧТЕ!!!!!
BaByliss PRO
Дякуємо Вам!
Олена / 11.03.2024
Добрий вечір - я задоволена покупкою ,все було зроблено швидко, але я робила замовлення 29.02.24 на почті перевіряла ,щоб все працювало , перевірила коврік, інструкцію, запасний резервуар- все добре і тільки сьогодні я помітила, що в комплектації зазначена щіточка для чистки, якої в наявності немає. Передзвоніть мені будь ласка, трохи розчарувалась, сума 3259гр- це не дрібниця, але вона повинна бути?!!! -я маю на увазі щіточку. Дякую! Ставлю оцінку відмінно, бо замовленням задоволена , а цю проблему невелику, я думаю ми вирішимо- Сподіваюся !!!
Мар‘яна / 10.01.2024
Підкажіть будь ласка , який краще вирівнював придбати для себе?
Волосся не фарбоване, нижче лопаток, пористе.
Паровий чи останню версію утюжка?
BaByliss PRO
Вітаємо! Вам підійде будь-який випрямляч з нашого каталогу, наприклад, моделі 3500, 3000, 2091, 3091... Паровий випрямляч також підійде - він буде незамінний для дуже неслухняного волосся або для дуже ламкого та тонкого.
Ірина / 10.12.2023
Добрий вечір,порадьте якісний та хороший фен для домашнього використання.У мене волосся довге нижче лопаток,середньої густоти, злегка пушиться, сухе на кінцях та ламке,у доньки довге до пояса та дуже густе.
Дякую
BaByliss PRO
Вітаємо! Всі наші фени дуже якісні, потрібно лише правильно обрати модель. За ваших умов тут можливо декілька варіантів. 1 - модель 6510 або 6970 (трошки новіший, гарніший та оптимізований краще). Вам сушити волосся на теплому режимі бо волосся ламке. Сушіння у вас буде не супер швидким але безпечним для вашого волосся, враховуючи ламкість. Для дочки - без обмежень. 2 - модель Rapido або FXBD - обом без обмежень.
Ярослава / 04.11.2023
Доброго дня! Порекомендуйте машинку для накручування локонів для довгого і густого волосся
BaByliss PRO
Вітаємо! Для довгого та густого волосся машинка MIRACURL трошки не підходить. Нею можна це робити, але доведеться працювати тонкими пасмами. Тому краще обрати або плойку, або випрямляч, наприклад, 3000 або 3500. Більш детально щось радити - потрібно розуміти точну довжину та бажаний результат.
Сергей / 19.06.2023
Добрый день.Заказал фен сработали быстро профессионально и просто приятно иметь дело с людьми которые находятся на своем месте. Забирал в Ивано-Франковске.
BaByliss PRO
Дякуємо, раді що ви задоволені!
Аліна / 19.02.2023
Все чудово запаковано. Дуже задоволена фен-щіткою. Дякую Вам!!!
BaByliss PRO
Дякуємо Вам!
Оля / 29.12.2022
Доброго дня. Зробила замовлення 24 декабря и досі немає ніякої інформації про стан замовлення.
BaByliss PRO
Вітаємо! Можливо, невірно указали номер телефону. Зверніться за телефоном або месенджером із цим питанням, щоб Вас можна було ідентифікувати.
Ольга / 26.12.2022
Доброго вечору.Чудова компанія, оперативність на висоті.Хочу подякувати співробітникам вінницького філіалу за швидкість в організації митєвого подарунка на Різдво доньціЇ Зі святами вас хай щастить, успіхів і процвітання!
BaByliss PRO
Дякуємо Вам!
Показано с 1 по 10 из 30 (всего 3 страниц)