Ярослава / 04.11.2023
Доброго дня! Порекомендуйте машинку для накручування локонів для довгого і густого волосся
BaByliss PRO
Вітаємо! Для довгого та густого волосся машинка MIRACURL трошки не підходить. Нею можна це робити, але доведеться працювати тонкими пасмами. Тому краще обрати або плойку, або випрямляч, наприклад, 3000 або 3500. Більш детально щось радити - потрібно розуміти точну довжину та бажаний результат.
Сергей / 19.06.2023
Добрый день.Заказал фен сработали быстро профессионально и просто приятно иметь дело с людьми которые находятся на своем месте. Забирал в Ивано-Франковске.
BaByliss PRO
Дякуємо, раді що ви задоволені!
Аліна / 19.02.2023
Все чудово запаковано. Дуже задоволена фен-щіткою. Дякую Вам!!!
BaByliss PRO
Дякуємо Вам!
Оля / 29.12.2022
Доброго дня. Зробила замовлення 24 декабря и досі немає ніякої інформації про стан замовлення.
BaByliss PRO
Вітаємо! Можливо, невірно указали номер телефону. Зверніться за телефоном або месенджером із цим питанням, щоб Вас можна було ідентифікувати.
Ольга / 26.12.2022
Доброго вечору.Чудова компанія, оперативність на висоті.Хочу подякувати співробітникам вінницького філіалу за швидкість в організації митєвого подарунка на Різдво доньціЇ Зі святами вас хай щастить, успіхів і процвітання!
BaByliss PRO
Дякуємо Вам!
Вікторія / 20.12.2022
Купила електробігуді BaBylis PRO. В інструкції сказано, що після включення світиться червона лампочка, ЧЕРЕЗ ДЕКІЛЬКА ХВИЛИН повинна світити біла, це індікатор готовності. Пройшло ПІВГОДИНИ індікатор білого не засвітився. Це нормально? І чи є якийсь датчик перегріву? Будь ласка дайте відповідь. Інструкцію ЧИТАЛА
BaByliss PRO
Вітаємо! Як правило, червона лампа вказує на те, що прибор увімкнений. Самі бігуді нагріваються дуже швидко - 3-5 хвилин. Потрібно розуміти що за модель бігуді у Вас, тоді зможемо щось відповісти по суті.
Сніжана / 01.11.2022
Доброго дня. Замовляла щіпці дуже задоволена якістю але найбільше приємно здивувало швидкість замовлення 24 години і я вже користуюсь.
BaByliss PRO
Вітаємо! Дякуємо за відгук!
Наталія / 21.09.2022
Доброго дня, допоможіть у виборі вирівнювача,маю густе хвилясте волосся, щоб справлявся з укладкою. Дякую.
BaByliss PRO
Вітаємо! Щоб щось радити, треба також розуміти довжину волосся та в якому воно стані, натуральне чи фарбоване.
Якщо волосся від плечей і нижче, хвилясте, нормально або складно піддається випрямленню, то тут можуть бути моделі: 2091 (3091), bab3100epe - якщо довжина до верху лопаток, bab3000epe - якщо довше. Всі ці моделі мають підвищену потужність, систему іонізації та підійдуть практично для будь-якого волосся.
Для волосся у нормальному стані можна подивитись на моделі простіше: BAB2395E та 2072 - для волосся довжиною до лопаток, та модель 2073 якщо волосся дуже довге та густе.
Конкретизуйте будь ласка стан свого волосся: довжина, стан здоров'я, укажіть фарбоване чи натуральне, укажіть як воно піддається випрямленню (якщо користувались раніше випрямлячами).
Олександра / 17.02.2022
Доброго дня.
У кого можна проконсультуватись ж вибором фену ?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Ви можете зателефонувати на будь-який номер нашого магазину, можете написати лист на сторінці контакти, можете поставити запитання тут або у товарі, який вас цікавить.
Інна / 22.12.2021
Доброго вечора)
Отримала сьогодні свій вирівнювач, дуже задоволена, волосся просто шикарне після процедури)
Видно, що професійна якість)
Дякую за подаруночок до Нового року)
BaByliss PRO - Україна
Вдячні і вам!
Показано з 1 по 10 із 25 (всього 3 сторінок)