breadcrumbs_revolution_theme

Компанія «Вікторія» вже більше 20 років є постачальником устаткування для салонів краси та перукарень України. Основний напрямок нашої роботи - оснащення салонів краси і продаж електроінструментів, професійної косметики для волосся і витратних матеріалів для професійного використання стилістами.

З 2006 року наша компанія є офіційним імпортером і представником торгової марки BaByliss PRO. Ми пройшли довгий шлях, і ця дорога з'єднала собою моменти від першої презентації фена BaByliss PRO нашим українським партнерам до запаморочливих успіхів на професійному ринку електроінструментів для перукарів, адже зараз продукцію цієї торгової марки знають і стилісти, і їх клієнти. Сьогодні торгову марку BaByliss PRO знають у всьому світі. Завдяки тісній співпраці з професійними стилістами різних країн, сьогодні Бебіліс створює кращий професійний перукарський електроінструмент.

Повний асортимент продукції

У нашому інтернет-магазині представлений цілковитий асортимент товарів марки BaByliss PRO: фени, плойки для завивки, випрямлячі для волосся, машинки для стрижки, косметика для догляду за волоссям і аксесуари для роботи в салоні краси. Завдяки чіткій структурі каталогу Ви з легкістю знайдете те, що Вам необхідно. Якщо Вам потрібні будь-які запчастини або додаткові аксесуари до Ваших приладів BaByliss PRO - сміливо звертайтеся до нас!

Гарантійне обслуговування

Компанія "Вікторія" надає офіційний післяпродажний сервіс і гарантійне обслуговування товарів BaByliss PRO. Купуючи товари у нас, Ви завжди можете бути впевнені в тому, що Ваш товар дійсно оригінальний, і в разі будь-якої проблеми ми завжди знайдемо швидке і ефективне рішення.

Ексклюзивне представництво

Компанія "Вікторія" є ексклюзивним партнером BaByliss PRO в Україні. Купуючи товари в нашій компанії, Ви завжди можете бути впевнені в їх оригінальному походженні і високій якості. Весь асортимент товарів BaByliss PRO сертифікований в Україні. Мережа магазинів і пунктів самовивозу по Україні дозволить жителям таких великих міст, як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Черкаси, Кременчук, Запоріжжя та Кривий Ріг та Івано-Франківськ самостійно забрати свої замовлення, а так само «вживу» ознайомитися з асортиментом продукції. Так само ми виконуємо швидку доставку транспортними компаніями.