breadcrumbs_revolution_theme

Компанія «Вікторія» вже більше 20 років є постачальником устаткування для салонів краси та перукарень України. Основний напрямок нашої роботи - оснащення салонів краси і продаж електроінструментів, косметики для волосся і витратних матеріалів для професійного використання стилістами.

За 17 років співпраці з торговою маркою BaByliss PRO ми пройшли довгий шлях, і ця дорога з'єднала собою моменти від першої презентації фена BaByliss PRO нашим українським партнерам до запаморочливих успіхів на професійному ринку електроінструментів для перукарів, адже зараз продукцію цієї торгової марки знають і стилісти, і їх клієнти.

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Компанія "Вікторія" є ексклюзивним партнером BaByliss PRO в Україні. Купуючи товари в нашій компанії, ви завжди можете бути впевнені в їх оригінальному походженні і високій якості. Весь асортимент товарів BaByliss PRO сертифікований в Україні.

ПОВНИЙ АСОРТИМЕНТ

У нашій компанії представлений повний асортимент товарів BaByliss PRO: фени, професійні плойки для завивки та випрямлення волосся, машинки для стрижки, косметика для догляду за волоссям і аксесуари для роботи в салоні краси.

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Компанія "Вікторія" надає офіційний післяпродажний сервіс і гарантійне обслуговування товарів BaByliss PRO. Купуючи товари у нас, ви завжди можете бути впевнені в тому, що ваш товар дійсно оригінальний, і в разі будь-якої проблеми ми завжди знайдемо швидке і ефективне рішення.