Як вибрати круглу плойку BaByliss PRO

Як вибрати круглу плойку BaByliss PRO

09.03.2021

На відміну від випрямлячів для волосся, модельний ряд плойок BaByliss PRO не такий великий, проте у багатьох покупців все одно залишається досить багато питань щодо того, яка модель підходить їм для тих чи інших завдань. У даній статті постараємося коротко дати деякі рекомендації щодо правильного вибору та коротко пройдемося по асортименту.Модельний ряд професійних плойок Бебіліс дозволить абсолют..

Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO

Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO

05.03.2021

Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротко пройтися по особливим моделям BaByliss PRO.Серія випрямлячів ELIPSISМодельний ряд складається з 3 моделей: BAB2000EPE, BAB3000EPE і BAB3100EPE. Дані..

Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO

Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO

04.03.2021

Незважаючи на те, що перукарські інструменти BaByliss PRO призначені для професійного використання, у багатьох наших покупців виникає інтерес до випрямлячів BaByliss PRO і їх придбання для домашнього використання. У зв'язку з цим виникає дуже багато питань щодо того, який утюжок вибрати, який краще для мого волосся і т.д. Ми вирішили написати кілька рекомендацій, щоб нашим покупцям легше було оріє..

Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology

Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology

15.11.2020

Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефективна або пошкоджена пластина зводить «нанівець» можливість працювати з таким виробом. Розуміючи важливість цього елемента, нашими інженерами був роз..

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)