BaByliss PRO представляет профессиональный утюжок для волос BAB3091RDTE Titanium Special Edition – лимитированная функциональная модель, которая, несомненно, позволит Вам работать с абсолютно любым типом волос и получать превосходные результаты.

Особенностью модели является применение цельно титановых пластин размером 28 x 110 мм. Титан обладает хорошим скольжением по волосам и отличной выносливостью при високих температурах и использования различного стайлинга. Так же титановые пластины превосходно подойдут для таких технических процедур, как выпрямление с кератином или батоксом.

Наличие технологи ионизации в данной модели способствует сохранению здоров’я волос при использовании выпрямителя. Ионизация стимулирует волосяную кутикулу закрываться, в результате чего волос терцет менше влаги, становится мягким, подвижным и послушным.

В модели BaByliss PRO BAB3091RDTE используется электронный терморегулятор с возможностью выбора из 5 температурных режимов: 150 – 170 – 190 – 210 – 230 C. Для каждого режима на корпусе утюжка реализован LED индикатор. Благодаря гибкости в выборе температуры, Вы можете использовать утюжок для работы с любыми волосами – от очень слабых и хрупких до непослушных и жестких.

Дизайн модели выполнен достаточно просто и лаконично, если Вы знакомы с продукцией BaByliss PRO, то наверняка уже успели заметить схожесть с моделью 2091. Для комфортной работы модель оснащена длинным сетевым кабелем с вращением и петелькой для подвешивания.

Особенности модели BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition:

  • Лимитированная серия инструментов
  • Цельно титановые пластины размером 28 x 110 мм
  • Технология ионизации волос
  • Система мгновенного нагрева Advanced Heat Management System™
  • 5 температурных режимов: 150 – 170 – 190 – 210 – 230 C
  • LED индикатор выбранного режима работы
  • Сетевой шнур с вращением

В комплекте:

  • Выпрямитель
  • Документация
  • Защитный колпачок для пластин
Покрытие пластинтитан
Ширина пластин28 мм
Длина пластин110 мм
Подвижные пластинынет
Мощность70 W
Ионизацияесть
Макс. температура нагрева230 C
Диапазон температуры нагревания150-230 C
Терморегуляторэлектронный
Автоотключениенет
Использование на мокрых волосахнет
Питание 110 - 240 Внет
Длина кабеля2.7 м
Цветкрасный
Маю дуже довге кучеряве волосся, густе. Порадьте будь ласка випрамляч цей чи краще якись інший? Щоб мінімально шкоди волоссю
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Ви сміливо можете розглядати дану модель, а також моделі 2091, 3000 та 3500.
Хочу собі випрямляч , для волосся до лопаток , хочу щоб рівненько рівняв , та не сильно палив волосся , який порадите ? Взагалі дивлюсь на ось цей що з титанової пластини або модель 3100 ?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Щоб волосся не втрачало здоров'я потрібно вірно підбирати температурний режим, але треба розуміти, що у складних випадках, коли потрібно добряче прогрівати його, то це безсумнівно не на користь волоссю. Спрей-термозахист значно допомагає уникнути втрати природньої вологи волосся. У Вашому випадку підійде будь яка з указаних моделей. Також можна подивитись на модель 2091 (як 3091 тільки з фірмовим покриттям EP 5.0). Моделі серії 3100 обирають, бо вони металеві, нагріваються із зовні, щоб була можливість ефективно накрутити локони, а також в цілому дизайн.. Тому вирішувати Вам - по ефективності ви будете задоволені будь якою з цих моделей.
Порадбьте випрямляч дл тонких/нормальних фарбованих у темний колір волос, довжина волос -до пояса.
Дякую. Для дружини вибираю-домашнє використання.
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Найкращим для вашої дружини варіантом буде випрямляч BAB3000EPE - він більш функціональніший та ширші пластини.
Ольга / 29.02.2024
Доброго дня.Вибираю утюжок для для домашнього використання.Волосся фарбоване,нижче плечей, середня густина, пушиться.Вирівнюю кожен день.Влаштовують характеристики моделі bab3100,крім того,що гріються зовнішні пластини(не варіант).Тому розглядаю цю модель і bab 2091.Допоможіть обрати.
BaByliss PRO
Вітаємо! Моделі які ви розглядаєте однакові - різниця лише у пластинах. Що з них краще - сказати важко, все залежить від конкретного волосся і буде незначна різниця в бік тієї чи іншої моделі. Але в цілому вибір хороший, вам підійде будь-яка з цих моделей.
Тетяна / 24.04.2023
Доброго дня! Порекомендуйте будь ласка праску для густого довгого хвилястого волосся. Щоб був максимальний ефект рівні та гладенькі. Дана модель підійде? Дякую!
BaByliss PRO
Вітаємо! Можна орієнтуватись на дану модель, або на модель bab3500e.
Наталія / 23.04.2023
Доброго вечора! Порадьте будь ласка випрямляч для довгого густого нарощеного волосся? Щоб волосся максимально рівне було, а також можливість підкручувати кінці. Заздалегідь вдячна.
BaByliss PRO
Вітаємо! Максимально зручна модель для випрямлення і підкрутки це bab3000epe або bab3500e, Але дана модель також підійде для ваших задач.
Вікторія / 24.09.2022
Доброго вечора. Порадьте будь ласка випрямляч для довгого пухнастого кучерявого волосся? Воно до талії. Хочеться щоб випрямляч не дуже шкодив волосся. Підійде цей варіант чи інший?
BaByliss PRO
Вітаємо! Для вашого волосся підійде ця модель, а також моделі: bab2091epe, bab3000epe, bab3500e. Остання буде у пріоритеті.
Специальные модели выпрямителей BaByliss PRO
Специальные модели выпрямителей BaByliss PRO
Большой ассортимент профессиональных выпрямителей для волос Бебилис включает в себя стандартные модели и специальные, которые отличаются большими функциональностью и возможностями. Чтобы нашим покупателям было легче выбирать ту или иную модель, мы по..

Сопутствующие и похожие