BaByliss PRO являє професійний випрямляч для волосся BAB3091RDTE Titanium Special Edition - лімітована функціональна модель, яка, безсумнівно, дозволить Вам працювати з абсолютно будь-яким типом волосся і отримувати чудові результати.

Особливістю моделі є застосування цілісно титанових пластин розміром 28 x 110 мм. Титан володіє хорошим ковзанням по волоссю і відмінною витривалістю при високих температурах і використання різного стайлінгу. Так само титанові пластини чудово підійдуть для таких технічних процедур, як випрямлення з кератином або батоксом.

Наявність технологи іонізації в даній моделі сприяє збереженню здоров'я волосся при використанні випрямляча. Іонізація стимулює волосяну кутикулу закриватися, в результаті чого волосся втрачає менше вологи, стає м'яким, рухливим і слухняним.

У моделі BaByliss PRO BAB3091RDTE використовується електронний терморегулятор з можливістю вибору з 5 температурних режимів: 150 - 170 - 190 - 210 - 230 C. Для кожного режиму на корпусі моделі реалізований LED індикатор. Завдяки гнучкості у виборі температури, Ви можете використовувати утюжок для роботи з будь-якими волоссям - від дуже слабкого і ламкого до неслухняного і жорсткого.

Дизайн моделі виконаний досить просто і лаконічно, якщо Ви знайомі з продукцією BaByliss PRO, то напевно вже встигли помітити схожість з моделлю 2091. Для комфортної роботи модель оснащена довгим мережевим кабелем з обертанням і петелькою для підвішування.

Особливості моделі BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition:

  • Лімітована серія інструментів
  • Цільно титанові пластини розміром 28 x 110 мм
  • Технологія іонізації волосся
  • Система миттєвого нагріву Advanced Heat Management System ™
  • 5 температурних режимів: 150 - 170 - 190 - 210 - 230 C
  • LED індикатор обраного режиму роботи
  • Мережевий шнур з обертанням

У комплекті:

  • Випрямляч
  • Документація
  • Захисний ковпачок для пластин
Покриття пластинтитан
Ширина пластин28 мм
Довжина пластин110 мм
Рухомі пластинині
Потужність70 W
Іонізаціятак
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання150-230 C
Терморегуляторелектронний
Автовимкненняні
Застосування на мокрому волоссіні
Живлення 110 - 240 Вні
Довжина кабеля2.7 м
Колірчервоний
Тетяна / 24.04.2023
Доброго дня! Порекомендуйте будь ласка праску для густого довгого хвилястого волосся. Щоб був максимальний ефект рівні та гладенькі. Дана модель підійде? Дякую!
BaByliss PRO
Вітаємо! Можна орієнтуватись на дану модель, або на модель bab3500e.
Наталія / 23.04.2023
Доброго вечора! Порадьте будь ласка випрямляч для довгого густого нарощеного волосся? Щоб волосся максимально рівне було, а також можливість підкручувати кінці. Заздалегідь вдячна.
BaByliss PRO
Вітаємо! Максимально зручна модель для випрямлення і підкрутки це bab3000epe або bab3500e, Але дана модель також підійде для ваших задач.
Вікторія / 24.09.2022
Доброго вечора. Порадьте будь ласка випрямляч для довгого пухнастого кучерявого волосся? Воно до талії. Хочеться щоб випрямляч не дуже шкодив волосся. Підійде цей варіант чи інший?
BaByliss PRO
Вітаємо! Для вашого волосся підійде ця модель, а також моделі: bab2091epe, bab3000epe, bab3500e. Остання буде у пріоритеті.
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..

Супутні та схожі