BaByliss PRO являє професійний випрямляч для волосся BAB3091RDTE Titanium Special Edition - лімітована функціональна модель, яка, безсумнівно, дозволить Вам працювати з абсолютно будь-яким типом волосся і отримувати чудові результати.

Особливістю моделі є застосування цілісно титанових пластин розміром 28 x 110 мм. Титан володіє хорошим ковзанням по волоссю і відмінною витривалістю при високих температурах і використання різного стайлінгу. Так само титанові пластини чудово підійдуть для таких технічних процедур, як випрямлення з кератином або батоксом.

Наявність технологи іонізації в даній моделі сприяє збереженню здоров'я волосся при використанні випрямляча. Іонізація стимулює волосяну кутикулу закриватися, в результаті чого волосся втрачає менше вологи, стає м'яким, рухливим і слухняним.

У моделі BaByliss PRO BAB3091RDTE використовується електронний терморегулятор з можливістю вибору з 5 температурних режимів: 150 - 170 - 190 - 210 - 230 C. Для кожного режиму на корпусі моделі реалізований LED індикатор. Завдяки гнучкості у виборі температури, Ви можете використовувати утюжок для роботи з будь-якими волоссям - від дуже слабкого і ламкого до неслухняного і жорсткого.

Дизайн моделі виконаний досить просто і лаконічно, якщо Ви знайомі з продукцією BaByliss PRO, то напевно вже встигли помітити схожість з моделлю 2091. Для комфортної роботи модель оснащена довгим мережевим кабелем з обертанням і петелькою для підвішування.

Особливості моделі BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition:

  • Лімітована серія інструментів
  • Цільно титанові пластини розміром 28 x 110 мм
  • Технологія іонізації волосся
  • Система миттєвого нагріву Advanced Heat Management System ™
  • 5 температурних режимів: 150 - 170 - 190 - 210 - 230 C
  • LED індикатор обраного режиму роботи
  • Мережевий шнур з обертанням

У комплекті:

  • Випрямляч
  • Документація
  • Захисний ковпачок для пластин
Покриття пластинтитан
Ширина пластин28 мм
Довжина пластин110 мм
Рухомі пластинині
Потужність70 W
Іонізаціятак
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання150-230 C
Терморегуляторелектронний
Автовимкненняні
Застосування на мокрому волоссіні
Живлення 110 - 240 Вні
Довжина кабеля2.7 м
Колірчервоний
Маю дуже довге кучеряве волосся, густе. Порадьте будь ласка випрамляч цей чи краще якись інший? Щоб мінімально шкоди волоссю
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Ви сміливо можете розглядати дану модель, а також моделі 2091, 3000 та 3500.
Хочу собі випрямляч , для волосся до лопаток , хочу щоб рівненько рівняв , та не сильно палив волосся , який порадите ? Взагалі дивлюсь на ось цей що з титанової пластини або модель 3100 ?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Щоб волосся не втрачало здоров'я потрібно вірно підбирати температурний режим, але треба розуміти, що у складних випадках, коли потрібно добряче прогрівати його, то це безсумнівно не на користь волоссю. Спрей-термозахист значно допомагає уникнути втрати природньої вологи волосся. У Вашому випадку підійде будь яка з указаних моделей. Також можна подивитись на модель 2091 (як 3091 тільки з фірмовим покриттям EP 5.0). Моделі серії 3100 обирають, бо вони металеві, нагріваються із зовні, щоб була можливість ефективно накрутити локони, а також в цілому дизайн.. Тому вирішувати Вам - по ефективності ви будете задоволені будь якою з цих моделей.
Порадбьте випрямляч дл тонких/нормальних фарбованих у темний колір волос, довжина волос -до пояса.
Дякую. Для дружини вибираю-домашнє використання.
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Найкращим для вашої дружини варіантом буде випрямляч BAB3000EPE - він більш функціональніший та ширші пластини.
Галина / 20.05.2024
Добрий день,порадьте випрямляч для фарбованого,пористого і густого волосся,щоб лише вирівнював,дякую
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо моделі серії Elipsis ви не розглядаєте, до дана модель вас цілком задовольнить. Також є модель 2091 із фірмовим покриттям пластин. Для пористого волосся бажана наявність іонізації, тому інші моделі радити не будемо.
Оксана / 17.03.2024
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, чи підходить цей випрямляч для довгого тонкого волосся, фабованого у блонд. Користуватись планую щодня-через день. І чим відрізняється титанова пластина від керамічної? Можливо для мене краще підійде керамічна?
BaByliss PRO
Вітаємо! Будь-який випрямляч, який має терморегулятор, з нашого каталогу Вам підійде - питання лише у тонкощах. Тонке, фарбоване - тут потрібна температура випрямлення у діапазоні 190 - 210 С. Дана модель такі умови забезпечить без проблем, до того ж є іонізація. Кераміка, можна сказати, застаріла технологія, яка з'явилася дуже давно, але вона і досі актуальна. По суті кераміка, титан та інші технології забезпечують перш за все гарне ковзання по волоссю - це основна задача покриття. У BaByliss PRO практично немає керамічного покриття - є спеціалізоване фірмове EP 5.0 Technology, титанове у цих моделях, а також одна модель з керамікою та кератином. Титанове покриття більш універсальне від кераміки, тому не бачимо проблем із вибором даної моделі.
Ольга / 29.02.2024
Доброго дня.Вибираю утюжок для для домашнього використання.Волосся фарбоване,нижче плечей, середня густина, пушиться.Вирівнюю кожен день.Влаштовують характеристики моделі bab3100,крім того,що гріються зовнішні пластини(не варіант).Тому розглядаю цю модель і bab 2091.Допоможіть обрати.
BaByliss PRO
Вітаємо! Моделі які ви розглядаєте однакові - різниця лише у пластинах. Що з них краще - сказати важко, все залежить від конкретного волосся і буде незначна різниця в бік тієї чи іншої моделі. Але в цілому вибір хороший, вам підійде будь-яка з цих моделей.
Тетяна / 24.04.2023
Доброго дня! Порекомендуйте будь ласка праску для густого довгого хвилястого волосся. Щоб був максимальний ефект рівні та гладенькі. Дана модель підійде? Дякую!
BaByliss PRO
Вітаємо! Можна орієнтуватись на дану модель, або на модель bab3500e.
Наталія / 23.04.2023
Доброго вечора! Порадьте будь ласка випрямляч для довгого густого нарощеного волосся? Щоб волосся максимально рівне було, а також можливість підкручувати кінці. Заздалегідь вдячна.
BaByliss PRO
Вітаємо! Максимально зручна модель для випрямлення і підкрутки це bab3000epe або bab3500e, Але дана модель також підійде для ваших задач.
Вікторія / 24.09.2022
Доброго вечора. Порадьте будь ласка випрямляч для довгого пухнастого кучерявого волосся? Воно до талії. Хочеться щоб випрямляч не дуже шкодив волосся. Підійде цей варіант чи інший?
BaByliss PRO
Вітаємо! Для вашого волосся підійде ця модель, а також моделі: bab2091epe, bab3000epe, bab3500e. Остання буде у пріоритеті.
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..

Супутні та схожі