Универсальный диффузор BaByliss PRO Universal 3 в 1 BABD05E - специальный диффузор, который подходит для большинства типов фенов BaByliss PRO обычным и удлиненным типом сопла.

Универсальный диффузор седан из термоустойчивого пластика и может использовать для сушки волос горячим воздухом. Уплотнение в месте крепления диффузора к соплу фена выполнено из специальной резины, что позволяет ему надежно удерживаться не соскальзывая.

Данный диффузор имеет 3 съемные насадки для выполнения разного вида укладок: сетчатая насадка для сушки, насадка с широки пластиковыми "пальцами" и насадка с узкими мягкими резиновыми пальцами, для работы с разным типом волос. Универсальный диффузор BaByliss PRO Universal 3 в 1 BABD05E не подходит для компактных фенов BaByliss PRO с укороченным соплом.

Совместимость диффузора BABD05E :

Диффузор может быть использован со всеми фенами BaByliss PRO, кроме компактных фенов: Murano, Vulcano и дорожного фена Bambino

Так же диффузор подойдет для фенов иных производителей (кроме компактных моделей), при условии, что диаметр сопла составляет 42 - 50 мм.

Совместимостьуниверсальный
Тип аксессуарадиффузор
Ксенія / 03.09.2023
Добрий вечір, чи підійде дифузор для моделі babyliss le pro light ?
BaByliss PRO
Вітаємо! Підійде, але може зісковзати при певних умовах.
Марія / 29.08.2023
Чи підійде дана насадка на фен Babyliss Pro Murano?
BaByliss PRO
Вітаємо! Підійде, але може спадати під час користування. Краще оберіть модель BABD12E для свого фену
Анастасия / 19.07.2023
Добрый вечер! Подойдет ли на Babyliss pro VENEZIANO?
BaByliss PRO
Вітаємо! Краще дочекатись дифузора BABD11E
Марія / 12.07.2023
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи підійде цей дифузор на фен BABYLISS 6609E? Можливо у вас є ще якісь варіанти дифузорів, які також підійдуть до вказаного фену?
BaByliss PRO
Вітаємо! Дифузор підійде для фенів інших виробників (крім компактних моделей), за умови, що діаметр сопла становить 42 - 50 мм
Юлія / 03.05.2023
Добрий день, чи підійде ця насадка на BaByliss PRO Caruso BAB6520RE?
BaByliss PRO
Вітаємо! Підійде, але може зісковзати при інтенсивному використанні. Якщо не принципово саме цей дифузор, подивіться на модель BABD11 - він саме для фену Карузо.
Юлия / 09.04.2023
Для можели ВАВ 6510IRE дифузор подойдёт?
BaByliss PRO
Вітаємо! Підійде але може зісковзати при певних умовах. Подивіться модель BABD11E
Ангеліна / 08.03.2023
Доброго дня, чи підійде цей дифузор для фену BAB6250IE ? Бо хотіла придбати інший , але подзвонив менеджер і сказав що немає в наявності і запропонував цей , я погодилась. Але якщо не підійде що робити ?
BaByliss PRO
Вітаємо! Для моделі BAB6250IE краще обрати дифузор D11. Підкажіть будь ласка номер вашого замовлення - перевіримо інформацію.
Елена / 24.02.2023
Доброго дня . Чи підійде ця насадка до BabylissPRO Excess HQ ionic, Mod. BAB69990ІЕ Type S311a? Чи якісь інший діффузор порадьте. Дякую.
BaByliss PRO
Вітаємо! Краще оберіть дифузор BABD11E, бо універсальний добре сидить на подовжених фенах, а за стандартних він може зісковзувати, в залежності від інтенсивності використання.
Olga / 20.01.2023
Добрий день, чи підійде цей дифузор до фену Rapido, Excess HQ та Caruso HQ? Чи вони не подовжені?
BaByliss PRO
Вітаємо! Даний дифузор однозначно підходить для подовжених фенів, наприклад, Prodigio. Для стандартних фенів бажано використовувати саме їхню насадку, оскільки універсальна може зісковзати - кожна жінка по-різному користується дифузором.
София / 23.12.2022
Добрий день!
Чи підійде дифузор на фен Фен BABYLISS 6709DE AC motor PRO?
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо він подовженого типу, то потрібні розміри сопла. Тоді зможемо сказати однозначно.