Універсальний дифузор BaByliss PRO Universal 3 в 1 BABD05E - спеціальний дифузор, який підходить для більшості типів фенів BaByliss PRO звичайним і подовженим типом сопла.

Універсальний дифузор седан з термостійкого пластика і може використовувати для сушки волосся гарячим повітрям. Ущільнення в місці кріплення дифузора до сопла фена виконано зі спеціальної гуми, що дозволяє йому надійно утримують не зсковзуючи.

Даний дифузор має 3 знімні насадки для виконання різного виду укладок: сітчаста насадка для сушіння, насадка з широкі пластиковими "пальцями" і насадка з вузькими м'якими гумовими пальцями, для роботи з різним типом волосся. Універсальний дифузор BaByliss PRO Universal 3 в 1 BABD05E не підходить для компактних фенів BaByliss PRO з укороченим соплом.

Сумісність дифузора BABD05E:

Дифузор може бути використаний з усіма фенами BaByliss PRO, крім компактних фенів: Murano, Vulcano і дорожнього фена Bambino

Також дифузор підійде для фенів інших виробників (крім компактних моделей), за умови, що діаметр сопла становить 42 - 50 мм

Сумісність універсальний
Тип аксесуара дифузор
Оксана / 24.11.2021
Чи підійде даний дифузор до фену Babyliss Caruso?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Дифузор підійде, але він може зісковзати при певних обставинах - все залежить від типу волосся та роботи. Даний дифузор відрізняється наявністю багатьох можливостей, але якщо Вам потрібен просто дифузор - краще обрати модель саме для вашого фену - BABD11E.
Елена / 17.10.2021
Здравствуйте, скажите пожалуйста,в чем может быть причина того, что диффузор при нагревании фена пастоянно слетает с него? Это брак диффузора?
BaByliss PRO - Україна
Добрий день! Все залежить від того, який у Вас фен. Якщо це стандартна модель, то таке можливо - потрібно тугіше надягати дифузор та сворювати менші навантаження через які від злітає. Універсальний дифузор надійно сидить тільки на подовжених моделях.
Аліна / 01.10.2021
Доброго дня. Чи підійде цей дифузор на модель Babyliss 6704E??
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Якщо фен не компактний і діаметр сопла відповідає вимогам в описі, то підійде.
Людмила / 15.07.2021
Здравствуйте. Подойдёт к модели BABYLISS 6615E ?

BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Дифузор підходить для довгих фенів, для стандартного типорозміру. Ваш - компактного, тому дифузор не підійде.
Анна / 12.07.2021
Добры день, подойдет ли дифузор на фен Babyliss Elegance 2100
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Дифузор підходить для довгих фенів, для стандартного типорозміру, як Ваш, можливо буде трохи сповзати під час роботи.
Анжелика / 25.05.2021
Добрый день! Подойдёт ли этот диффузор на можель BABFB1E ItaliaBrava? Заранее спасибо за обратную связь
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Так, дифузор підійде.
Елена / 07.05.2021
Добрый день, подскажите подходит ли этот диффузор на модель 6160 INRE?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! 6161 - це компактний фен, на нього цей дифузор не підійде - буде сповзати, через коротке сопло. Варто використовувати той дифузор, який рекомендує виробник, а саме BABD12E (його на жаль немає зараз в наявності)
Оксана / 26.04.2021
Добрый день, подскажите пожалуйста, подойдет ли этот диффузор для фена с диаметром сопла 5 см. 8 мм. Длина сопла от края до ручки 18 см.
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Трішки не зрозуміло "диаметром сопла 5 см. 8 мм." Якщо діаметр сопла вашої моделі 58 мм, то даний дифузор не налізе на нього. 50 мм - максимальний діаметр сопла для цього дифузора.
Яна / 08.04.2021
Здравствуйте. Подойдёт к модели BABYLISS 6609E АС motor PRO?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Дифузор має підійти до Вашої моделі
Любовь / 28.02.2021
Добрый день, подойдёт ли к фену BaByliss BAB6152E?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! У вас компактна модель фену - до таких моделей даний дифузор не підходить. Для Вашої моделі є її рідний дифузор BABD07E.