Універсальний дифузор BaByliss PRO Universal 3 в 1 BABD05E - спеціальний дифузор, який підходить для більшості типів фенів BaByliss PRO звичайним і подовженим типом сопла.

Універсальний дифузор седан з термостійкого пластика і може використовувати для сушки волосся гарячим повітрям. Ущільнення в місці кріплення дифузора до сопла фена виконано зі спеціальної гуми, що дозволяє йому надійно утримують не зсковзуючи.

Даний дифузор має 3 знімні насадки для виконання різного виду укладок: сітчаста насадка для сушіння, насадка з широкі пластиковими "пальцями" і насадка з вузькими м'якими гумовими пальцями, для роботи з різним типом волосся. Універсальний дифузор BaByliss PRO Universal 3 в 1 BABD05E не підходить для компактних фенів BaByliss PRO з укороченим соплом.

Сумісність дифузора BABD05E:

Дифузор може бути використаний з усіма фенами BaByliss PRO, крім компактних фенів: Murano, Vulcano і дорожнього фена Bambino

Також дифузор підійде для фенів інших виробників (крім компактних моделей), за умови, що діаметр сопла становить 42 - 50 мм

Сумісністьуніверсальний
Тип аксесуарадифузор
Olga / 20.01.2023
Добрий день, чи підійде цей дифузор до фену Rapido, Excess HQ та Caruso HQ? Чи вони не подовжені?
BaByliss PRO
Вітаємо! Даний дифузор однозначно підходить для подовжених фенів, наприклад, Prodigio. Для стандартних фенів бажано використовувати саме їхню насадку, оскільки універсальна може зісковзати - кожна жінка по-різному користується дифузором.
София / 23.12.2022
Добрий день!
Чи підійде дифузор на фен Фен BABYLISS 6709DE AC motor PRO?
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо він подовженого типу, то потрібні розміри сопла. Тоді зможемо сказати однозначно.
Юлія / 18.10.2022
Доброго дня! Чи підійде дифузор на фен-щітку BaByliss AS200E?
BaByliss PRO
Вітаємо! У нас лише професійні моделі, тому точно підказати не можемо. Потрібно міряти діаметр сопла. У професійних моделях це 42 мм. Також даний дифузор добре підходить за умови, що фен подовженого типорозміру, інакше може трошки сковзати при інтенсивному використанні.
Олена / 26.05.2022
Доброго дня) підкажіть чи підійде на Coifin cl5r?
Дякую!
BaByliss PRO
Вітаємо! Так, підійде.
Наталья / 17.01.2022
Добрый день
на фен BaByliss PRO BAB6610INRE Veneziano эта насадка подойдет?
BaByliss PRO - Україна
Вітання! Дана насадка для фена Veneziano підійде, але краще обрати babd07, оскільки універсальна добре сидить лише на подовжених фенах.
Валерия / 08.12.2021
Какой диффузор подойдет для Фен BaByliss PRO BAB6710RE Prodigio?
BaByliss PRO - Україна
Добрий день! Ви можете використовувати саме цей універсальний дифузор, або дифузор D11 - він має поступити до кінця місяця.
Валерия / 06.12.2021
Подойдет для Фен BaByliss PRO BAB6710RE Prodigio
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Підійде, але можливі сковзання дифузору у разі великих навантажень.
Оксана / 24.11.2021
Чи підійде даний дифузор до фену Babyliss Caruso?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Дифузор підійде, але він може зісковзати при певних обставинах - все залежить від типу волосся та роботи. Даний дифузор відрізняється наявністю багатьох можливостей, але якщо Вам потрібен просто дифузор - краще обрати модель саме для вашого фену - BABD11E.
Елена / 17.10.2021
Здравствуйте, скажите пожалуйста,в чем может быть причина того, что диффузор при нагревании фена пастоянно слетает с него? Это брак диффузора?
BaByliss PRO - Україна
Добрий день! Все залежить від того, який у Вас фен. Якщо це стандартна модель, то таке можливо - потрібно тугіше надягати дифузор та сворювати менші навантаження через які від злітає. Універсальний дифузор надійно сидить тільки на подовжених моделях.
Аліна / 01.10.2021
Доброго дня. Чи підійде цей дифузор на модель Babyliss 6704E??
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Якщо фен не компактний і діаметр сопла відповідає вимогам в описі, то підійде.