Універсальний дифузор BaByliss PRO Universal 3 в 1 BABD05E - спеціальний дифузор, який підходить для більшості типів фенів BaByliss PRO звичайним і подовженим типом сопла.

Універсальний дифузор седан з термостійкого пластика і може використовувати для сушки волосся гарячим повітрям. Ущільнення в місці кріплення дифузора до сопла фена виконано зі спеціальної гуми, що дозволяє йому надійно утримують не зсковзуючи.

Даний дифузор має 3 знімні насадки для виконання різного виду укладок: сітчаста насадка для сушіння, насадка з широкі пластиковими "пальцями" і насадка з вузькими м'якими гумовими пальцями, для роботи з різним типом волосся. Універсальний дифузор BaByliss PRO Universal 3 в 1 BABD05E не підходить для компактних фенів BaByliss PRO з укороченим соплом.

Сумісність дифузора BABD05E:

Дифузор може бути використаний з усіма фенами BaByliss PRO, крім компактних фенів: Murano, Vulcano і дорожнього фена Bambino

Також дифузор підійде для фенів інших виробників (крім компактних моделей), за умови, що діаметр сопла становить 42 - 50 мм

Сумісністьуніверсальний
Тип аксесуарадифузор
Ксенія / 03.09.2023
Добрий вечір, чи підійде дифузор для моделі babyliss le pro light ?
BaByliss PRO
Вітаємо! Підійде, але може зісковзати при певних умовах.
Марія / 29.08.2023
Чи підійде дана насадка на фен Babyliss Pro Murano?
BaByliss PRO
Вітаємо! Підійде, але може спадати під час користування. Краще оберіть модель BABD12E для свого фену
Анастасия / 19.07.2023
Добрый вечер! Подойдет ли на Babyliss pro VENEZIANO?
BaByliss PRO
Вітаємо! Краще дочекатись дифузора BABD11E
Марія / 12.07.2023
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи підійде цей дифузор на фен BABYLISS 6609E? Можливо у вас є ще якісь варіанти дифузорів, які також підійдуть до вказаного фену?
BaByliss PRO
Вітаємо! Дифузор підійде для фенів інших виробників (крім компактних моделей), за умови, що діаметр сопла становить 42 - 50 мм
Юлія / 03.05.2023
Добрий день, чи підійде ця насадка на BaByliss PRO Caruso BAB6520RE?
BaByliss PRO
Вітаємо! Підійде, але може зісковзати при інтенсивному використанні. Якщо не принципово саме цей дифузор, подивіться на модель BABD11 - він саме для фену Карузо.
Юлия / 09.04.2023
Для можели ВАВ 6510IRE дифузор подойдёт?
BaByliss PRO
Вітаємо! Підійде але може зісковзати при певних умовах. Подивіться модель BABD11E
Ангеліна / 08.03.2023
Доброго дня, чи підійде цей дифузор для фену BAB6250IE ? Бо хотіла придбати інший , але подзвонив менеджер і сказав що немає в наявності і запропонував цей , я погодилась. Але якщо не підійде що робити ?
BaByliss PRO
Вітаємо! Для моделі BAB6250IE краще обрати дифузор D11. Підкажіть будь ласка номер вашого замовлення - перевіримо інформацію.
Елена / 24.02.2023
Доброго дня . Чи підійде ця насадка до BabylissPRO Excess HQ ionic, Mod. BAB69990ІЕ Type S311a? Чи якісь інший діффузор порадьте. Дякую.
BaByliss PRO
Вітаємо! Краще оберіть дифузор BABD11E, бо універсальний добре сидить на подовжених фенах, а за стандартних він може зісковзувати, в залежності від інтенсивності використання.
Olga / 20.01.2023
Добрий день, чи підійде цей дифузор до фену Rapido, Excess HQ та Caruso HQ? Чи вони не подовжені?
BaByliss PRO
Вітаємо! Даний дифузор однозначно підходить для подовжених фенів, наприклад, Prodigio. Для стандартних фенів бажано використовувати саме їхню насадку, оскільки універсальна може зісковзати - кожна жінка по-різному користується дифузором.
София / 23.12.2022
Добрий день!
Чи підійде дифузор на фен Фен BABYLISS 6709DE AC motor PRO?
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо він подовженого типу, то потрібні розміри сопла. Тоді зможемо сказати однозначно.