Універсальний дифузор BaByliss PRO Universal 3 в 1 BABD05E - спеціальний дифузор, який підходить для більшості типів фенів BaByliss PRO звичайним і подовженим типом сопла.

Універсальний дифузор седан з термостійкого пластика і може використовувати для сушки волосся гарячим повітрям. Ущільнення в місці кріплення дифузора до сопла фена виконано зі спеціальної гуми, що дозволяє йому надійно утримують не зсковзуючи.

Даний дифузор має 3 знімні насадки для виконання різного виду укладок: сітчаста насадка для сушіння, насадка з широкі пластиковими "пальцями" і насадка з вузькими м'якими гумовими пальцями, для роботи з різним типом волосся. Універсальний дифузор BaByliss PRO Universal 3 в 1 BABD05E не підходить для компактних фенів BaByliss PRO з укороченим соплом.

Сумісність дифузора BABD05E:

Дифузор може бути використаний з усіма фенами BaByliss PRO, крім компактних фенів: Murano, Vulcano і дорожнього фена Bambino

Також дифузор підійде для фенів інших виробників (крім компактних моделей), за умови, що діаметр сопла становить 42 - 50 мм

Тип аксесуарадифузор
Сумісністьуніверсальний
Вітаю. Чи підійде насадка на модель BABYLISS 6609E АС motor PRO?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! У вас фен побутового напрямку - ми не можемо щось коментувати з цього приводу, оскільки ми займаємося тільки професійним напрямком. Дифузор підходить до подовжених фенів, розмір сопла, на яке може "налізти" дифузор, ми надали у описі моделі.
Купувала цю насадку у проф магазині. В мене проф фен, але іншої тм. Та от, ця насадка дійсно універсальна для фактично всіх фенів із подовженим соплом. Я дуже задоволена. ПиСи. Якщо вен іншої тм, то все одно краще приміряти
Незручний дифузор. В мене фен Caruso з довгим соплом. В інструкції вказано, що ця насадка має підходити, але це ж жах. Вона ніяк не фіксується на фені, болтається. Весь час зізковзує та падає. Під час укладки я вже думаю не про зачіску, а про якби знов не впустити дифузор собі на ногу. Щоб користуватися, треба її весь час тримати рукою. Якість зачіски відповідна. Марно витрачені гроші
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Фен карузо - це стандартний фен у якого не довге сопло. Даний дифузор краще використовувати з довгими фенами, а для Карузо є свій дифузор. Дуже прикро, що насадкою не задоволені. Певну статистику ми відправляємо на завод, але поки що кріплення насадки залишається без змін - гумове.
Доброго дня! Чи підходить цей дифузор до Vulcano-HQ?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Для фена Вулкано краще використовувати дифузор D12. Універсальний дифузор на Вулкано не стане, оскільки це компактний фен.
Сергей / 03.05.2024
Добрый день. Ищу для 6609Е. Какой подойдет?
BaByliss PRO
Вітаємо! У вас звичайний побутовий фен, а ми займаємося лише професійним напрямком. Якщо діаметр сопла вашого фена в межах 42-50 мм, то має підійти але за умови, що фен не короткий.
Валерія / 02.04.2024
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, чи сумісний дифузор з феном BaByliss PRO BAB6510IRE Caruso Ionic?
BaByliss PRO
Вітаємо! сумісний але може зісковзати. радимо дифузор D11
Регіна / 20.03.2024
Доброго дня! Чи підійде ця насадка на BaByliss PRO Tiziano BAB6330RE?
BaByliss PRO
Вітаємо! Так, підійде без проблем.
Оксана / 06.03.2024
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи підійде цей дифузор на фен BaByliss Le Pro Express 2300w ? Можливо у вас є ще якісь варіанти дифузорів, які такої ж моделі фену?
Дякую наперед за відповідь
BaByliss PRO
Вітаємо! Даний дифузор підходить лише до подовжених фенів. Ми займаємося лише професійним напрямком, а який у вас фен - не зрозуміло. У кожного фена є маркування моделі на шильдику на ручці. Поміряйте діаметр сопла свого фена - ми ж вказали допустимий діаметр.
Олена / 05.02.2024
Вітаю! Чи підійде цей діфузор на фен BAB 6970 WIE Caruso- HQ (білий) ? Чи краще обрати модель дифузора BAB D05E ?
Дякую за відповідь!
BaByliss PRO
Вітаємо! Дифузор підійде але краще обрати дифузор D11 для вашого фена.
Ольга / 01.02.2024
Подойдёт дифузор для фена BaByliss PRO BAB6510IRE?
BaByliss PRO
Вітаємо! Підійде але краще обрати дифузор D11
Дар'я / 24.12.2023
Підкажіть, який дифузор підійде на стару модель: Tiziano BP 20235?
BaByliss PRO
Вітаємо! Tiziano - це подовжена модель, можна використовувати даний дифузор.
Олена / 04.11.2023
Доброго дня! Чи підійде даний дифузор до моделі BAB6730IRE? Дякую!
BaByliss PRO
Вітаємо! Так, підійде.
Ксенія / 03.09.2023
Добрий вечір, чи підійде дифузор для моделі babyliss le pro light ?
BaByliss PRO
Вітаємо! Підійде, але може зісковзати при певних умовах.
Марія / 29.08.2023
Чи підійде дана насадка на фен Babyliss Pro Murano?
BaByliss PRO
Вітаємо! Підійде, але може спадати під час користування. Краще оберіть модель BABD12E для свого фену