Після презентації машинки Miracurl®, яка легко створює ідеальні локони, приходить PerfecTwist - інструмент, який автоматично створює джгутики і коси так само абсолютно і без зусиль.

BaBylissPRO продовжує інноваційний шлях! Особливість цього легкого і ергономічного приладу, який зручно лягає в руку, - то, як послідовно він створює завивання пасом в кіски. Скручування, плетіння і прикраса волосся тепер стає набагато простіше і веселіше з PerfecTwist, який дозволить створити зачіски так часто, як виникають бажання до змін у ваших клієнтів.

Візьміть пасмо волосся, розділіть його ще на два пасма. Прикріпіть кінці цих двох секцій до гачків на кожній стороні головки приладу. Тепер, коли пасма зафіксовані на приладі PerfecTwist, натягніть волосся. У положенні I, закручується кожне пасмо. Ви можете зробити натяг більш-менш щільним, працюючи з пристроєм більше або менше часу. Тепер переведіть положення, щоб гачки зупинилися, і прилад почав скручувати два пасма в одне. Переведіть апарат в положення 0 і вийміть кінці пасом з гачків. Зафіксуйте створений джгут, використовуючи прикладені аксесуари. Повторіть цю процедуру стільки разів, скільки ви хочете!

Пасма можуть бути також прикрашені стрічками, перлами або нитками. Щоб зробити це, прикріпіть аксесуар затискачем або резинкою до верхівки одного з пасом і, тримаючи кінці аксесуара і пасма разом, прикріпіть їх на гачок. Стрічки і волосся будуть скручені разом! PerfecTwist працює на батарейках (в комплекті) і забезпечений 50 модними аксесуарами!

Особливості моделі:

  • 10 різних стрічок і ниток
  • 16 міні-затискачів 2 різних розмірів і кольорів
  • 6 кілець різних кольорів і форм
  • 18 резинок 3 різних розмірів
Тип аксесуарамашинка для косичок
Покриттякераміка
Колірзолота троянда

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Серія BaByliss PRO GOLD ROSE LIMITED
Серія BaByliss PRO GOLD ROSE LIMITED
BaByliss PRO представляє свою нову серію професійного інструменту - GOLD ROSE.Станьте унікальним володарем ексклюзивного інструменту в приголомшливому стильному кольорі Золота Роза. Спеціально для Вас ми розробили нові моделі кращого професійного інс..