Професійний випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB2039PYE це проста і надійна модель, що входить до складу серії Python Skin Collection. Модель унікальна свої дизайном в стилі шкіри пітона, а так само наявністю титанових пластин розміром 25 х 90 мм.

Застосування титанових пластин сприяє збереженню здоров'я волосся. Володіючи хорошим ковзанням, титан не буде травмувати волосся і викликати дискомфорт у роботі. Після випрямлення даною моделлю Ваше волосся набуде гарного блиску. Крім того, титан володіє хорошими антикорозійними властивостями, тому довговічна робота утюжка гарантована.

Модель не має терморегулятора і нагрівається до 230 градусів за Цельсієм. Завдяки функції швидкого нагріву, випрямляч після включення готовий до роботи за лічені секунди. Титанові пластини добре розподіляють тепло по поверхні, що сприяє ефективній роботі з випрямлячем.

Випрямляч BAB2039PYE оснащений системою автоматичного перемикання напруги живлення і придатний до експлуатації в будь-якій країні світу. У моделі застосований кручений кабель живлення довжиною 2.7 метра

Особливості моделі BAB2039PYE:

  • Оригінальний дизайн
  • Титанові пластини 25 х 90 мм
  • Довговічний
  • Статичний нагрів до 230 ° C
  • Мережевий індикатор роботи
  • Автопереключення напруги
  • Обертання шнура на 360 градусів
Покриття пластинтитан
Довжина пластин90 мм
Іонізаціяні
Макс. температура нагрівання230 C
Терморегуляторбез регулятора
Живлення 110 - 240 Втак
Довжина кабеля2.7 м
Колірпітон
Порадьте який краще взяти утюжок для домашнього використання. З функцією іонізації чи ні? Яку б ви порадили модель, коми кучеряві середньої товщини?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Важлива ще й довжина волосся. Якщо волосся коротке, або середньої довжини - можна подивитись на модель 2091, 3100, 3000. Для Вашого волосся бажано, щоб випрямляч мав іонізацію.

Ще не було питань.