Автоматична плойка BaByliss PRO BAB2665SBE MIRACURL SteamTech - це вдосконалена модель полюбилася всім машинки для створення локонів BaByliss MIRACURL, яка має більш досконалу систему безпеки та енергозбереження, а так само має функцію формування завитка з використанням пара.

Автоматична машинка BaByliss PRO BAB2665SBE оснащена таким же безщітковим двигуном MaxlifePRO, як і попередня модель. Особливістю даного мотора є низький рівень шуму, низька вібрація при роботі і надзвичайно довга тривалість  роботи - до 10000 годин.

MIRACURL SteamTech BaByliss PRO - це прилад, який значно полегшує укладання з елементами завивки, дозволяючи робити її просто і швидко. Він оснащений керамічною камерою з рівномірним нагріванням, де всього за 8-12 секунд формується локон. Напрямок накрутки задається за допомогою спеціального перемикача на ручці приладу.

Плойка BAB2665SBE оснащена 3 функціями для підвищення безпеки та енергозбереження приладу: вона автоматично вимикається, якщо була включена біліше 60 хвилин назад, має спеціальний "сплячий режим", який включається через 20 хвилин простою, знижує температуру нагрівання до 150 ° C (економлячи електрику) і вимикається автоматично при приведенні приладу в русі, відновлюючи розігрів до заданої раніше температури.

Родзинкою автоматичної плойки BaByliss PRO BAB2665SBE є парова функція, яка активується за допомогою спеціальної кнопки на корпусі приладу і дозволяє обробляти волосся при укладанні струменем пари, тим самим знижуючи час формування локона без втрати якості волосся. Універсальність даної автоматичної плойки BAB2665SBE полягає в можливості використовувати її без включення парогеніраціі, як звичною BaByliss PRO MiraCurl, так і з включенням парогенератора .

Особливості BaByliss PRO MIRACURL SteamTech BAB2665SBE:

  • керамічна камера для завивки волосся;
  • надійний безщітковий мотор з технологією MaxlifePRO;
  • посилена безпека та енергозбереження приладу SmartTech®;
  • парова функція;
  • 3 настройки таймера (8-10-12 секунд) зі звуковим сигналом;
  • 3 температурні режими (190-210-230 ° C) для стійкої укладання та можливості використовувати електроінструмент для різних типів волосся;
  • контроль напрямки кучерів (вправо; вліво; auto - якщо укладання робиться поперемінно то на правій, то на лівій стороні голови, напрямок завитка регулюється автоматично);
  • професійний шнур довжиною 2,7 м.

Машинка Miracurl SteamTech BAB2665SBE видео

Покриттякераміка
Кількість температурних режимів3
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання190-230°C
Терморегуляторелектронний
Довжина кабеля2.7 м
Колірграфіт
Вага570 грам

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Супутні та схожі

Теги: міракурл