Автоматична плойка BaByliss PRO BAB2665SE MIRACURL SteamTech - це вдосконалена модель полюбилася всім машинки для створення локонів BaByliss MIRACURL, яка має більш досконалу систему безпеки та енергозбереження, а так само має функцію формування завитка з використанням пара.

Автоматична машинка BaByliss PRO BAB2665SE оснащена таким же безщітковим двигуном MaxlifePRO, як і попередня модель. Особливістю даного мотора є низький рівень шуму, низька вібрація при роботі і надзвичайно довга тривалість  роботи - до 10000 годин.

MIRACURL SteamTech BaByliss PRO - це прилад, який значно полегшує укладання з елементами завивки, дозволяючи робити її просто і швидко. Він оснащений керамічною камерою з рівномірним нагріванням, де всього за 8-12 секунд формується локон. Напрямок накрутки задається за допомогою спеціального перемикача на ручці приладу.

Плойка BAB2665SE оснащена 3 функціями для підвищення безпеки та енергозбереження приладу: вона автоматично вимикається, якщо була включена біліше 60 хвилин назад, має спеціальний "сплячий режим", який включається через 20 хвилин простою, знижує температуру нагрівання до 150 ° C (економлячи електрику) і вимикається автоматично при приведенні приладу в русі, відновлюючи розігрів до заданої раніше температури.

Родзинкою автоматичної плойки BaByliss PRO BAB2665SE є парова функція, яка активується за допомогою спеціальної кнопки на корпусі приладу і дозволяє обробляти волосся при укладанні струменем пари, тим самим знижуючи час формування локона без втрати якості волосся. Універсальність даної автоматичної плойки BAB2665SE полягає в можливості використовувати її без включення парогеніраціі, як звичною BaByliss PRO MiraCurl, так і з включенням парогенератора .

Особливості BaByliss PRO MIRACURL SteamTech BAB2665SE:

  • керамічна камера для завивки волосся;
  • надійний Бесщеточний мотор з технологією MaxlifePRO;
  • посилена безпека та енергозбереження приладу SmartTech®;
  • парова функція;
  • 3 настройки таймера (8-10-12 секунд) зі звуковим сигналом;
  • 3 температурні режими (190-210-230 ° C) для стійкої укладання та можливості використовувати електроінструмент для різних типів волосся;
  • контроль напрямки кучерів (вправо; вліво; auto - якщо укладання робиться поперемінно то на правій, то на лівій стороні голови, напрямок завитка регулюється автоматично);
  • професійний шнур довжиною 2,7 м.

Машинка BAB2665SE Miracurl SteamTech видео

Покриттякераміка
Кількість температурних режимів3
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання190-230°C
Терморегуляторелектронний
Довжина кабеля2.7 м
Колірсріблястий
Вага570 грам
Доброго дня, яка країна виробник та зборка даного даного виробу? Italy чи China?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Виробництво Китай, італійської зборки даної моделі немає. В Італії збираються лише фени для волосся, все інше на власному заводі у Китаї.
Здравствуйте, подскажите подойдет ли на очень длинные волосы? Пишут что максимальная длинна 65 см, но девочки говорят что это на очень тонкую прядку и под собственным весом всё равно вытянутся(
BaByliss PRO
Здравствуйте Анастасия! Благодарим Вас за интерес к нашей продукции. Нужно понимать, что на длинных волосах любая завивка растягивается. Все зависит от типа и соответственно веса волос, но принципиально на длинных волосах завивка долго не держится. Машинка рассчитана на работу с волосами до 3-го типа (приблизительно 60 - 65 см), поскольку, если волосы длиннее, то нужно делать тонкие пряди.
Доброго времени суток!
Скажите пожалуйста, есть ли в Одессе в наличии эта плойка, чтоб подъехать, попробовать в действии, проверить?
BaByliss PRO
Здравствуйте Мария!
По всем деталям приобретения, пожалуйста,уточняйте информацию в интернет-магазине. Благодарим за интерес к нашей продукции.
сообщите, какая цена данной плойки.
BaByliss PRO
Здравствуйте Лариса. Благодарим Вас за проявленный интерес к нашей продукции. Узнать стоимость, а так же другую информацию о приобретении данной модели Вы можете перейдя по ссылке в шапке сайта "интернет-магазин"
Здравствуйте.
Пожалуйста, помогите понять, может ли быть оригинальной плойка, которая не имеет надписей на переключателях (как на видеопрезентации) или она должна быть с надписями (как на фотографии выше) и нагревается ли у нее корпус при использовании. Спасибо.
Добрый вечер!Скажите стоимость данной плойки 2665

Ще не було питань.

Плойка MIRACUER STEAM TECH - ще більше можливостей в укладанні
Плойка MIRACUER STEAM TECH - ще більше можливостей в укладанні
Компанія BaByliss PRO в черговий раз порадувала своїх шанувальників нестандартними та інноваційними рішеннями в укладанні волосся, випустивши нову плойку MIRACURL Steam Tech BAB2665SE. Тепер машинка MIRACURL The Perfect Curling Machine володіє ще одн..

Супутні та схожі

Теги: міракурл