Автоматична завивка волосся ще ніколи не була такою простою і функціональною. BaByliss PRO представляє Вам справжню революцію автоматичної завивки з новою машинкою MiraCurl MKII. Цей професійний інструмент легко зможе замінити Вам три плойки, адже машинка дозволяє створювати локони різного діаметру!

Модель MiraCurl MKII BAB2666E оснащена поліпшеною керамічною камерою прогріву волосся з керамічним стволом, що має 2 діаметри - тонкий і великий. У новій камері волосся прогрівається з усіх боків, що робить завивку якісною і тривалою.

На ручці управління розташована кнопка вибору режиму завивки волосся - TIGHT, DEFINED і LOOSE. Кожен режим дозволяє Вам створювати різні за розміром і щільності локони, а контроль і виконання роботи забезпечує технологія управління Automatic Curl Management System. У режимі TIGHT волосся щільно накручується на стовбур меншого діаметру, в результаті чого Ви отримуєте щільні невеликі кучері. У режимі DEFINED так само використовується ствол меншого діаметра, але після накрутки механізм послаблює натяг волосся, в результаті чого, Ви отримуєте природні локони середнього розміру. У режимі LOOSE використовується ствол більшого діаметру, що дозволяє створювати великі рухомі локони.

Машинка BAB2666E має 3 температурні режими - 180, 200 і 230 C. Гнучкий нагрів дозволить Вам виконувати завивку на волоссі різного типу і стану, що робить інструмент універсальним у використанні. На корпусі є кнопка вибору температурного режиму з LED індикацією.

Як і раніше, система управління дозволяє користувачеві вибирати напрямок завивки волосся - вліво, вправо і поперемінно. А ось сигнал витримки тепер автоматичний і для кожного температурного режиму встановлено своєчасний сигнал. Однак це Вам жодним чином не завадить збільшувати або зменшувати час витримки волосся в камері.

Особливості моделі MiraCurl MKII BAB2666E:

  • Інноваційна керамічна камера нагріву з двома діаметрами
  • 3 режими завивки волосся для досягнення будь-яких завдань
  • Вибір температурного режиму нагріву - 180, 200 і 230 C
  • Вибір напрямку завивки волосся
  • Система управління Automatic Curl Management System
  • 20 хвилинний сплячий режим якщо прилад не використовується
  • Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
  • Мережевий шнур 2.7 метра
  • Цифровий двигун MaxLifePRO EDM з мінімальним ресурсом 10 000 годин
Покриттякераміка
Кількість температурних режимів3
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання180-230°C
Терморегуляторелектронний
Довжина кабеля2.7 м
Колірчорний
Вага570 грам

Відгуків поки що немає.

Вікторія / 17.06.2022
Доброго дня. Для волосся якої довжини підходить ця модель?
BaByliss PRO
Вітаємо! Ефективна довжина волосся для даної моделі до лопаток або середини лопаток. Можна й довше волосся, але пасмо прийдеться брати більш тонке.
Татьяна / 02.05.2021
Куда заливать воду?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Дана модель не містить резервуар для води. Модель з технологією пари це модель BAB2665SE

Теги: міракурл