Конусна плойка BaByliss BAB2669PYE є справжнім професійним інструментом з оригінальним стильним дизайном. Модель відноситься до серії приладів для догляду за волоссям Python Skin Collection і має характерний дизайн в стилі шкіри пітона.

Плойка універсальна в застосуванні, оскільки має гнучку систему регулювання температури - 30 режимів роботи в діапазоні 135 - 200 ° C. Це дозволяє використовувати інструмент з будь-яким типом волосся, встановивши максимально безпечну температуру в залежності від стану і типу волосся.

Робоча поверхня виконана трохи довша і відмінно підходить для використання з довгим волоссям. Покриття поверхні титанове, що, безумовно, несе тільки переваги використання даної моделі. По-перше, титанове покриття володіє хорошим розподілом температури, що гарантує ідеальне підтримання однорідної температури на всій поверхні, що в свою чергу гарантує хороші результати завивки. По-друге, титан дуже довговічний і володіє хорошими антикорозійними властивостями. По-третє, титанове покриття має гарне ковзання, що дозволить не травмувати волосся. Ефект завивки тримається значно довше.

Модель має систему автоматичного відключення живлення, яка вимкне прилад після 72 хвилин використання. Наконечник плойки не нагрівається.

Особливості моделі BaByliss BAB2669PYE:

  • Оригінальний і стильний дизайн
  • Діаметр плойки 32 - 19 мм
  • Титанове покриття
  • Електронна система точного регулювання температури 135 - 200 ° C
  • Система автоматичного вимкнення живлення
  • Мережевий індикатор роботи
  • Термоізольований наконечник
  • Кручений шнур живлення
Тип плойкиконусна
Діаметр19 - 32 мм
Покриттятитан
Кількість температурних режимів30
Потужність65 W
Макс. температура нагрівання200 C
Діапазон температури нагрівання135-200 C
Терморегуляторелектронний
Довжина кабеля2.7 м
Колірпітон
Здравствуйте! Подскажите когда появится в продаже конусная плойка BaByliss BAB2669PYE ?
BaByliss PRO
Здравствуйте Карина. Данная модель поступит в продажу в течение недели. Благодарим за интерес к нашей продукции.

Ще не було питань.