Лімітована модель BaByliss PRO BAB6350IBLE Azurro Ionic це професійний фен для волосся, виконаний в яскравому блакитному кольорі. Поєднує в собі всі переваги професійного фена для волосся.

Потужний мотор змінного струму зі збільшеним терміном експлуатації дозволить насолоджуватися ефективною роботою пристрою. Він здатний забезпечити фен повітряним потоком зі швидкістю 130 км/год. З потужністю 2100 Вт фен дозволить Вам впоратися з будь-яким волоссям і сушінням в найкоротші терміни, економлячи свій час і час Вашого клієнта.

Бебіліс BAB6350IBLE має легку вагу всього в 490 грам і шикарною ергономікою. Зручний корпус і легка вага дозволять працювати з моделлю хоч весь день, не відчуваючи навантаження на кисть. Розташовані під великим пальцем перемикачі режимів роботи дозволять Вам з легкістю управляти пристроєм однією рукою. Модель має 6 режимів вибору швидкості і температури, тому модель як не можна краще підійде для роботи з різним типом волосся.

Варто відзначити систему іонізації, яка починає працювати разом з феном. Іонізація дуже корисна для волосся і допомагає усунути статику, тим самим роблячи волосся більш слухняним і м'яким. Закриття волосяних лусочок, якому сприяє іонізація, дозволить уникнути зайвої втрати вологи волосся.

Модель виконана в блакитному кольорі і чудово поєднується з професійним випрямлячем для волосся BaByliss PRO - Elipsis 3000. Ви можете зібрати відмінний набір інструментів для своєї роботи або ж на подарунок для співробітника або близької людини.

Технічні характеристики моделі BAB6350IBLE:

  • Потужність 2100 Вт
  • Мотор змінного струму зі збільшеним терміном експлуатації
  • Швидкість повітряного потоку 130 км/год
  • Технологія іонізації
  • Легка вага, всього 490 грам
  • В комплекті 2 насадки-концентратор (6 x 75 мм і 6 x 90 мм)
  • Знімний фільтр і решітка
  • Професійний кабель довжиною 2.7 метра
Типфен для волосся
Типорозмірстандартний
Потужність2100 W
Режими нагріву3
Режими повітря2
Повітрянний потік130 км/год
Холодний обдувтак
Тип моторуAC мотор
Іонізаціятак
Довжина кабеля2.7 м
Вага490 грам
Колірблакитний
У комплекті2 насадки
Олена / 17.05.2022
Який диффузор до нього обрати?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо!
До цієї моделі дифузор BABD11E
Лімітована серії інструментів BaByliss PRO
Лімітована серії інструментів BaByliss PRO
BaByliss PRO представляє лімітовану модель фена для волосся під назвою Azzurro (BAB6350IBLE) і пропонує об'єднати його з новим випрямлячем для волосся Elipsis 3000, створивши чудовий тандем.Таким чином, набір буде складатися з двох приладів - професі..

Теги: фен азуро