Забудьте про нудний фен, яким Ви щодня користуєтеся. BaByliss PRO представляє серію професійних фенів для волосся - LUMINOSO+, яка зуміє розбавити Ваші сірі будні внісши яскраві кольори. У комплекті з феном Ви отримуєте 8 змінних фільтрів різних кольорів, що дозволить Вам кожен день користуватися феном, немов новим. За різних обставин фільтр може псуватись, а замінити його буває нічим. Але з моделлю LUMINOSO+ BAB6360IPE у Вас не буде таких проблем, оскільки в комплекті у Вас буде цілих 8 фільтрів, що дозволить Вам експлуатувати фен довгі роки.

Модель BaByliss PRO BAB6360IPE має потужну систему іонізації, яка надійно захищає Ваше волосся в процесі сушіння і укладання волосся. Іонізація зніме статику з Вашого волосся, зробить його м'яким і слухняним, а також додасть легкого блиску.

Потужність моделі складає 2100 Вт, а в поєднанні з професійним AC-мотором італійського виробництва, модель LUMINOSO+ BAB6360IPE має гарну ефективність, що дозволить використовувати її як вдома, так і в роботі. Швидкість повітряного потоку складає 135 км/год, що дозволить Вам з максимальною легкістю і швидкістю висушити волосся.

Корпус моделі виконаний в стандартному типорозмірі і має хорошу ергономіку. Завдяки гарному балансуванню за вагою, моделлю можна користуватися протягом усього дня без відчуття втоми в руках. Завдяки зручній ручці, в руці фен «сидить» досить впевнено.

Управління феном традиційно виконано чотирма перемикачами, розташованими на ручці збоку. Модель LUMINOSO+ має 2 режими швидкості, 2 режими температури, кнопку включення холодного обдування і головну кнопку-вимикач. М'який довгий 2.7 метровий мережевий шнур і петелька для підвішування дозволять більш комфортно експлуатувати фен.

Особливості моделі LUMINOSO+ BAB6360IPE:

  • Потужність 2100 Вт
  • Професійний AC-мотор
  • Швидкість повітряного потоку 130 км/год
  • Технологія іонізації
  • Легка вага - 450 грам
  • Знімний фільтр для зручного чищення
  • Професійний м'який кабель довжиною 2.7 метра
  • Колір - фіолетовий

В комплекті:

  • 2 насадки-концентратор з ефектом Venturi (6 x 75 мм і 6 x 90 мм)
  • 8 змінних фільтрів
Типфен для волосся
Типорозмірстандартний
Довжина волоссясереднє
Потужність2100 W
Іонізаціятак
Тип мотораAC мотор
Повітрянний потік67 м3/год
Швидкість потоку повітря130 км/год
Холодний обдувтак
Режими нагріву3
Режими повітря2
Довжина кабеля2.7 м
Колірфіолетовий
Вага450 грам
У комплекті2 насадки
ВиробництвоІталія

Відгуків поки що немає.

Ольга / 06.03.2023
Доброго дня! Мені потрібен фен для домашнього користування, користуюся не часто. Маю волосся нижче пліч, хвилясте, пористе, не дуже густе. Потрібен надійний, з функцією холодного повітря. Щодо іонізації не знаю, що ви можете мені порадити? Чи підійдя ця модель, або звернути увагу на іншу?
BaByliss PRO
Вітаємо! Для вашого волосся можна сміливо брати цю модель або модель BAB6250IE або BAB6960IE. Іонізація для вас буде корисною функцією.

Супутні та схожі

Теги: люміносо плюс