Професійний фен BaByliss PRO Veneziano Ionic - відмінний інструмент для перукарів з лінійки фенів BaByliss PRO зроблених на власному заводі в Італії. Фен BaByliss BAB6610INRE має високу потужність, іонізацію і ергономічний дизайн.

Фен BaByliss PRO Veneziano Ionic має потужність 2200W, 6 режимів роботи: 3 температурних і 2 варіанти потужності потоку. Він оснащений зручною для щоденної роботи ергономічною ручкою, спеціально спроектованої для зниження м'язової напруги при роботі з феном.

Професійний фен BaByliss BAB6610INRE має вбудований іонізатор, який в процесі роботи приладу виділяє негативні іони і нейтралізує статичний заряд на волоссі. Завдяки цьому волосся стає більш слухняним і легше укладається.

Фен BaByliss BAB6610INRE захищений від попадання волосся у частину для забору повітря завдяки особливому дизайну. У комплекті до інструменту поставляються 2 насадки. Одна з насадок з ефектом Вентурі - при роботі з нею потужність збільшується на 20%. Максимальний потік повітря при роботі фена BaByliss 6610 125 куб.м/год, що забезпечує дуже швидку сушку без перегріву волосся.

Особливості BaByliss BAB6610INE (BaByliss PRO Veneziano Ionic):

 • потужність 2200 W
 • швидкість повітряного потоку - 150 км/ч
 • повітряний потік 105 м куб/год
 • 6 налаштувань швидкості потоку і температури
 • генерація негативних іонів для гладкого та блискучих волосся без статичної напруги
 • знімний фільтр для зручного чищення
 • іонізація
 • кнопка холодного повітря
 • професійний шнур довжиною 2,7 м з петлею для підвішування
 • вага 540 г
 • мотор AC (змінного струму)

В комплекті:

 • Фен
 • Документація
 • Насадка-концентратор 6 x 60 мм
 • Насадка-концентратор 6 x 73 мм з ефектом Вентурі

Фен Veneziano Ionic BAB6610INRE видео

Типфен для волосся
Типорозмірстандартний
Довжина волоссясереднє, довге
Потужність2200 W
Іонізаціятак
Тип мотораAC мотор
Повітрянний потік79 м3/год
Швидкість потоку повітря161 км/год
Швидкість видалення вологи6 г/хв
Холодний обдувтак
Режими нагріву3
Режими повітря2
Довжина кабеля2.7 м
Колірчорний
Вага540 грам
У комплекті2 насадки
ВиробництвоІталія
Добрий день Підскажіть будь ласка. маю коротке волосся. Який краще вибрати фен на коротке волосся
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Якщо коротке - це каре, то оптимально буде модель Murano. Уточніть довжину та стан волосся.
Підкажіть, який краще обрати фен. Волосся освітлене, еір тач, пористе, довжина трохи нижче лопаток. Густота середня. Від звичайного фена дуже пухнаста і довго сушить.
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Дана модель Вам підійде або дивитись в сторону моделей серії FXBD
Доброго дня , я б хотіла замовити фен Caruso ionic , зараз в мене каре , але хочу відрощувати , трохи хвилясте , чи можете порадити щось та підсказати? Хотілось би щоб був з іонізацією
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Ви вже писали нам! Caruso буде потужним для вас. дана модель підходить коли довжина волосся від низу лопаток. BAB6610INRE буде оптимальним.
Подскажите пожалуйста,какую модель фена лучшее подходит для пористых,окрашенных волос,длина волос - каре до подбородка..
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Для такої довжини ми рекомендуємо фен Murano.
Скажіть, будь ласка, для пористого, хвилястого волосся, довжина каре підійде ця модель чи краще іншу? Дякую
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Для каре дивіться модель Murano.
Добрий день.Який краще обрати фен?цей чи 6510?Волосся фарбоване,тонке,пористе,трохи нижче плечей.
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Краще обрати цю модель.
Доброго дня!Якшо каре,підійде ця модель фена?
BaByliss PRO - Україна
Доброго дня! Краще модель Murano.
Добрий день. Підкажіть, будь ласка,маю хвилясте,пористе, пухнасте,висвітленне волося довжини до середини лопаток, чи підійде дана модель? Чи можливо підкажете шось інше? Дякую
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Дана модель підійде, також розгляньте моделі BAB6960IE та Rapido
Замовила фен, прийшов дуже швидко, менеджер зателефонував для уточнення замовлення. Якщо раніше у Вас не було професійного фену, то він Вам буду здаватися дуже важким, потрібно трохи звикнути. Для мене це просто ідеал, він дуже швидко висушує моє волосся та головне не пересушує. Сподобалось те, що тримає завжди одні температуру і не нагрівається швидко. В мене пористе, густе, довге(до поясниці) волосся. Він просто бездоганний для мене. Дякую! Рекомендую!
BaByliss PRO - Україна
Дякуємо Вам!
Доброго вечора, який фен можете порекомендувати для довгого пористого волосся?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Конкретизуйте будь ласка довжину волосся
Виктория / 14.05.2024
Доброго дня, ця модель підійде для волосся, довжиною до плечей, фарбоване, пухнасте та вʼється.
BaByliss PRO
Вітаємо! Ця модель може бути трошечки потужна для такої довжини. Можливо, буде краще обрати модель Levante
Анастасія / 16.04.2024
Добрий вечір! Чи можна в цьому фені вимкнути іонізацію за необхідності чи вона завжди працює? Можливо підкажете моделі в яких іонізація вмикається та вимикається кнопкою
BaByliss PRO
Вітаємо! На жодному фені іонізація не вимикається і працює постійно. Іонізація підходить абсолютно для будь-якого волосся, протипоказань не існує.
Оксана Гаврада / 06.04.2024
Доброго дня .
Сьогодні в перукарні звернула увагу на цей фен перукар дуже нахвалив, що зацікавилася покупкою.
Але зараз читаю запитання дівчат і розумію, що на скільки бувають фени різні. В мене Філіпс зараз але волосся після нього як пух або ніби 220 вдарило.
Підкажіть на яку модель звернути увагу і мені буде оптимальна якщо у мене не фарбоване, сухе, тонке , рідке , пористе і довжиною до плечей . Дякую за відповідь.
BaByliss PRO
Вітаємо! На вашу довжину та стан волосся вам підійде модель Levante. Дана модель має трошки надмірну потужність для вашого волосся, враховуючи його сухість. Якщо таким феном сушить перукар - це компенсується, а при сушінні самій собі навряд чи ви забезпечите таку ж відстань та техніку, як перукар. Тому оптимально буде Levante.
Світлана / 01.04.2024
Доброго дня, підскажіть будь ласка шнур обертається біля петельки?
BaByliss PRO
Вітаємо! На жодній моделі фенів BaByliss PRO шнур не обертається.
Оксана / 21.03.2024
Підкажіть будь ласка , чи підійде ця модель. Волосся, густе, пухнасте, кучеряве. Довжина трохи нижче лопаток. Хочу фен для вирівнювання волосся на браш
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо потрібен вирівнювання і волосся в цілому не сухе і не ламке - вам краще дивитись у сторону моделі 6510. Справа в тому, що результат вирівнювання (витягання волосся феном) здебільшого залежить від температури - інакше волосся випрямлятися не буде. Якщо із цим проблем немає, краще тоді модель 6510. Якщо волосся сухе та ламке - тоді моделі 6610.
Roksolana / 05.03.2024
Порадьте фен для домашнього використання.довжина волосся до середини лопаток і планую ще трохи відростивши, вʼється, середньої густини, не фарбоване, пухнасте, більш сухе.
Використовую термозахисні креми для волосся
BaByliss PRO
Вітаємо! На довжину, яка у вас зараз - ця модель без проблем вам підійде і буде майже ідеальним варіантом. Якщо ви будете відпускати волосся, можна дивитись на модель 6510 але треба розуміти на скільки волосся сухе. Якщо воно ламке, тоді треба зупинитися на моделі 6610. Модель 6510 можна використовувати, якщо проблем з ламкістю немає і при цьому ви витягаєте волосся феном. В іншому випадку ми більше за модель 6610 - буде трошки довше, але безпечніше для волосся.
Людмила / 27.02.2024
Вітаю ,який фен підійде для домашнього використання ?
Волосся фарбоване ,сухе,трохи вʼється
Довжина майже закриває лопатки
BaByliss PRO
Добрий день! Якщо сухе та ламке - радимо саме цю модель, або моделі BAB6250IE (трошки легший), 6960 (трошки кращий). Якщо потрібне швидше сушіння, можна дивитись на модель 6510 але треба зважати на стан волосся і вирішувати що у пріоритеті - швидкість або здоров'я.
Катерина / 25.02.2024
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, який фен придбати для домашнього користування? Чи підійде ця модель або Caruso6510? Волосся тонке, пухнасте але густе. Довжина прикриває лопатки, відрощую. Фарбування аертач, на кінцях ламке трошки.
BaByliss PRO
Вітаємо! На вашу довжину, з урахуванням її збільшення, краще буде модель 6510 але уважно.
Леся / 21.02.2024
Вітаю. Хочу обрати фен. Волосся до плечей, середньої густоти, трохи в'ється, фарбоване. Чи підійде дана модель? Хотіла обрати модель Caruso Ionic
BaByliss PRO
Вітаємо! Caruso однозначно буде дуже потужний. Для вашої довжини оптимально буде модель Levante.
Марина / 24.12.2023
Вітаю! Який фен краще підійде для пористого, тонкого волосся (довжина- трохи нижче плечей)?
BaByliss PRO
Вітаємо! Для такої довжини можна обирати модель Levante або цю модель. Якщо волосся дуже сухе та ламке, краще модель Levante.

Супутні та схожі

Теги: фен венеціано