Модель BaByliss PRO PRODIGIO BAB6730IRE стане для Вас надійним помічником і забезпечить чудові результати. Потужність моделі становить 2300 Вт, а в поєднанні з професійним мотором змінного струму модель володіє приголомшливою продуктивністю - 99 м3/год на швидкості 145 км/год. Продуктивності моделі вистачить практично для всіх завдань, які можуть стояти перед Вами.

Особливу увагу варто приділити формі корпусу і його ергономіці. Модель BAB6730IRE має подовжене сопло, яке допоможе Вам з легкістю міняти пасма волосся під час сушіння або укладання без необхідності перекладати інструмент з рук у руки. Зручна ручка і хороше балансування по вазі забезпечать Вам надійний хват і комфортну роботу, адже навантаження на кисть руки буде зведена до мінімуму.

Фен Бебіліс BAB6730IRE оснащений сучасною системою іонізації, що безсумнівно підвищує рівень захисту волосся під час сушіння, а так само чудовий результат. З перших секунд роботи спеціальний пристрій генерує мільйони негативних іонів, які надають волоссю м'якості, слухняності і стимулюють до захисту та збереженню природної вологи. Щільність іонізації становить 50 мільйонів іоном на 1 кубічний сантиметр.

Модель Продіджио має 2 швидкісних і 4 температурних режимів роботи включаючи функцію холодного обдування. Перемикачі режимів роботи розташовані збоку на ручці - модель максимально буде комфортна правші. Фен оснащений петелькою для підвішування і мережевим кабелем довжиною 2.7 метри, який забезпечить Вам гарну ступінь свободи в роботі.

Особливості моделі BAB6730IRE:

  • Потужність 2300 Вт
  • Професійний мотор змінного струму
  • Повітряний потік 120 м3/год
  • 4 температурні режими роботи
  • 2 швидкості
  • Функція холодного обдуву
  • Мережевий шнур 2.7 метра
  • Знімний фільтр

У комплекті:

  • 2 насадки-концентратор з ефектом Вентурі (62 і 76 мм)
Типфен для волосся
Типорозмірстандартний
Потужність2300 W
Режими нагріву4
Режими повітря2
Повітрянний потік120 м3/год
Холодний обдувтак
Тип моторуAC мотор
ВиробництвоІталія
Іонізаціятак
Довжина кабеля2.7 м
Вага540 грам
Колірчорний
У комплекті2 насадки
Ліза / 09.01.2023
Волосся має довжину нижче лопаток)
BaByliss PRO
Дякуємо за уточнення. Радимо Вам модель BAB6610INRE. Це буде стандартного типорозміру фен, яким зручно сушити волосся самій собі. Також можемо рекомендувати модель BAB6980IE, за умови, що волосся не проблемне (не ламке і не сухе, практично не пористе або в міру пористе) - буде трошки потужніше і трошки зручніше, оскільки фен компактний. А довгі фени, як Prodigio, здебільшого підходять для роботи, коли майстер перебирає волосся феном і брашем. Також є модель Caruso Ionic - потужність як у BAB6980IE, корпус стандартний.
Ліза / 09.01.2023
Добрий день) чи підійде такий фен для домашнього використання? Волосся довге, середньої густоти. Які варіанти ще можна розглянути?
BaByliss PRO
Вітаємо! Уточніть довжину волосся будь ласка. Для домашнього використання ми не радимо подовжені фени
Наталья / 03.10.2022
Здравствуйте,
в названии написано Ionic
Он с ионизацией?
BaByliss PRO
Вітаємо! Так, дана модель має іонізацію.

Супутні та схожі

Теги: продіджио