Інструмент для волосся 2 в 1 BaByliss PRO BAB8125EPE - це унікальна можливість і випрямляти, і завивати волосся, не витрачаючи часу на зміну приладу! Унікальна система контролю температури Advanced Heat Management System дозволяє теплу рівномірно розподілятися по всій поверхні, забезпечуючи ідеальний результат укладання! Жорсткі щетинки проникають всередину об'єму волосся, дозволяючи домогтися неймовірної пишності, починаючи від коренів. Ідеально гладкі пасма, вільні локони, грайливі завитки і підкручені кінці - все це тепер можливе лише одним рухом!

Новий тип покриття – металізоване EP 5.0 Technology, отримане методом гальванізації, забезпечує ще більш гладке ковзання по волоссю, підвищує стійкість до використання косметичних засобів, рівномірно розподіляє тепло по всій пластині.

Особливості BaByliss PRO BAB8125EPE:

  • металізовані пластини шириною 32 мм
  • регулятор температури (3 режими від 170 ° C до 230 ° C)
  • діаметр 32 мм в положенні плойки
  • безпечний наконечник
  • перемикач включення / вимикання
  • подвійний замок - попереду і збоку
  • світловий індикатор
  • обертається шнур (2.7 м)
Покриття пластинEP 5.0 Technology
Довжина пластин90 мм
Рухомі пластинині
Потужність68 W
Іонізаціяні
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання170-230 C
Терморегулятормеханічний
Автовимкненняні
Застосування на мокрому волоссіні
Довжина кабеля2.7 м
Колірсірий
Добрый день, подскажите пожалуйста.
Я ищу выпрямитель на каждый день, чтоб можно было ещё накручивать волосы.
У меня волосы ниже плеч, окрашенные, тонкие. Помогите, пожалуйста, подобрать плойку.
BaByliss PRO
Вітаємо! Ця модель Вам підійде, але треба враховувати стан волосся та обов'язково використовувати спрей-термозахист. Волосся тонке, фарбоване - ідеальною моделлю буде випрямляч bab3100epe, оскільки на відміну від цієї моделі, у модели 3100 є іонізація, яка бажана при щоденному використанні. Якусь ще модель радити немає сенсу.
Лариса / 12.12.2023
Добрий день, чи нагрiвається зверху дана модель, як bab3100epe? Чи потрiбна спецIальна термозахисна рукавичка при використаннi? Дякую
BaByliss PRO
Вітаємо! У даній моделі, як і у моделі 3100, пластини гріються ззовні, оскільки це моделі 2 в 1 і призначені не лише для випрямлення, а й для завивки.