Перукарські ножиці BaByliss PRO BABS575E - це професійні 5.75 дюймові прямі ножиці з японської сталі, загартованої при низькій температурі з титановим покриттям. Ці ножиці допоможуть Вам досягти високої майстерності - інструмент має ідеальне ріжуче лезо з точки зору продуктивності, дизайну та балансування. Ножиці BABS575E можуть використовуватися для будь-якої роботи на сухому або вологому волоссі.

Ергономічна конструкція ручки створює відкритий, природній хват для стиліста. Цей хват допомагає виключити напругу руки й великого пальця, яка пов'язана з кистьовим тунельним синдромом. Перукар звільняється від незручного положення тіла під час роботи. Для обертового вушка можливе регулювання натягу, що дозволяє максимально індивідуально налаштувати ножиці для комфортної роботи.

Вушко, яке обертається, дозволяє стилісту досягти максимального контролю з невеликим зусиллям для великого пальця. Вушко великого пальця, яке обертається, так само дозволяє опустити лікоть вниз й не тримати кисть в напрузі, тим самим забезпечуючи кращий контроль та комфорт під час стриження.

Полотна виконані зі справжньої японської сталі, яка призначена для підтримки гострої заточки й довговічності інструменту, що дозволяє виконувати більше стрижок з меншою кількістю заточування полотна. Полотна мають надзвичайно гостру заточку, при цьому вони не важкі та міцні. Крім того, вони на 100% стійкі до корозії.

Особливості ножиць BaByliss PRO BABS575E:

  • Довжина полотна 5.75 дюймів (13.97 см)
  • Загартована при низькій температурі японська сталь
  • Титанове покриття поверхні ножиць
  • Вушко з подвійним обертанням
  • Регулювання натягу полотна та обертового вушка
  • Чохол для зберігання й транспортування в комплекті
  • Мастило в комплекті
  • Вставки в вушка для пальців
Вид зрізуковзний
Вид ножицьдля стрижки
Довжина полотен5.75
Підшипникні
Регулювання натягу полотенручне
Стальяпонська
Тип аксесуараперукарські ножиці
Тип ножицьправосторонні

Відгуків поки що немає.

Жаннп / 20.01.2023
Країна виробник
BaByliss PRO
Вітаємо! Виробництво - Тайвань