BaByliss PRO представляє оновлений популярний фен Caruso. Тепер модель буде випускатися під назвою Caruso-HQ BAB6970IE. Затребувана модель стала ще більш технологічною і витривалішою, а наявність сучасних технологій відкриє додаткові можливості в роботі.

Потужність моделі незмінна - 2400 Вт, а ось сам нагрівальний елемент зазнав змін. Оптимізована конструкція нагрівача дозволила зробити вихідний потік більш однорідним, без локальних перегрівів, що значно підвищує якість і безпеку сушіння волосся.

Високопродуктивний мотор змінного струму італійського виробництва, яким оснащується новинка, розганяє потік повітря до швидкості 172 км/год. Завдяки такій продуктивності сушка волосся буде набагато ефективнішою, а результати укладок чудовими. Швидкість сушіння становить 6.4 грам на хвилину - відмінний показник для ефективної і безпечної сушки волосся. Модель BAB6970IE може застосовуватися абсолютно для будь-яких завдань, особливо фен буде ефективний на довгому і густому волоссі.

Для захисту волосся в моделі BaByliss PRO BAB6970IE застосовується сучасна технологія іонізації. З перших секунд роботи фена мільйони негативно заряджених негативних іонів насичують волосся, стимулюючи волосяну кутикулу закривати лусочки, завдяки чому волосся стає гладким, блискучим і слухняним, а природна волога волосся зберігається. Використання іонізації несе собою тільки користь для здоров'я волосся.

Дизайн моделі BAB6970IE так само злегка змінився - фен тепер має гарне лакове покриття з блискітками, які роблять його більш представницьким і додають дорожнечі. Балансування та збирання як і раніше на висоті. Фен ідеально підходить для роботи правою рукою. Традиційно в моделі реалізовано 2 швидкості і 3 температурних режимів роботи, включаючи холодний обдув з окремою кнопкою посередині ручки.

Особливості моделі BaByliss PRO BAB6970IE Caruso-HQ:

 • Потужність 2400 Вт
 • Високопродуктивний професійний AC мотор італійського виробництва
 • Технологія іонізації
 • 2 швидкості
 • 3 температурних режимів
 • Холодний обдув
 • Повітряний потік 83 м3/год на швидкості 172 км/год
 • Мережевий шнур з петелькою
 • Знімний фільтр для очищення крильчатки мотора

У комплекті:

 • Фен
 • Документація
 • Насадка-концентратор 6x60 мм
 • Насадка-концентратор 6x75 мм з ефектом Вентурі 
Типфен для волосся
Типорозмірстандартний
Потужність2400 W
Режими нагріву3
Режими повітря2
Повітрянний потік85 м3/год
Холодний обдувтак
Тип моторуAC мотор
ВиробництвоІталія
Іонізаціятак
Довжина кабеля2.7 м
Вага535 грам
Колірчорний
У комплекті2 насадки концентратор
Ольга / 26.04.2023
у відповідь:
а яка модель більше підходить по типу волосся?
не можу зрозуміти чим 2 моделі відрізняються окрім розміру?
PRO BAB6970IE Caruso-HQ та PRO BAB6980IE Vulcano-HQ Ionic
Дякую
BaByliss PRO
Потужність моделей однакова, є невеличка різниця у потоці повітря, яка не буде суттєво впливати на різницю.
Ольга / 26.04.2023
Доброго дня
Не можу вибрати між BaByliss PRO BAB6970IE Caruso-HQ та BaByliss PRO BAB6980IE Vulcano-HQ Ionic?
волося довге, пушисте і крутиться.
Дякую
BaByliss PRO
Вітаємо! Компактна модель Vulcano-HQ - буде більш зручною у використанні при сушінні волосся самій собі.
Емілія / 23.04.2023
Обираю модель фена для домашнього використання ,яку модель порадите? Планую сушити на браш, волосся довге ,не тонке, вʼється ,планую висвітлювати.
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо волосся від низу лопаток і довше - дана модель вам цілком підійде. Якщо волосся коротше, можна подивитись модель BAB6960IE. Також універсальна модель у всіх значеннях - Rapido.
Іван / 05.04.2023
Хочу придбати фен для дружини і дорослої дочки. У дружини довжина волосся десь до середини лопатки, пряме, фарбоване, густе. У дочки волосся тонке, пряме, не фарбоване, довжина нижче лопатки десь на ширину долоні. Порадьте , чи цей фен буде оптимальним, чи варто розглянути іншу модель?
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо із волоссям немає проблем в плані ламкості, пухнастості, то можна роздивлятись і цю модель - для дочки буде нормально, дружина певний час може звикати до фену, через сильний повітряний потік, оскільки для її довжини трошки потужна модель. На нашу думку краще оберіть модель BAB6960IE Veneziano-HQ Ionic - вона більш оптимально підійде як дружині, так і дочці.
Olga / 04.04.2023
Добрий день, хочу взяти дану модель мамі на подарунок, у неї каре, волосся фарбоване, густе та жорстке, а також інколи я буду користуватися даною моделлю, у мене волосся за лопатки, фарбоване, густе, в сиру погоду в'ється. Підкажіть, будь-ласка, чи дана модель підійде для нас обох? та чи можна до неї окремо придбати дифузор? Дякую.
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо ваше волосся до низу лопаток або нижче, то дана модель Вам підійде, однак, мамі буде потужна, хіба що сушити на першому режимі нагріву. Для каре оптимальна потужність 2000 Вт. Можна спробувати роздивитись модель BAB6960IE
Оксана / 24.12.2022
Доброго дня, скажіть чи підійде дана модель для фарбованого волосся, середньої пористості, густого, довжина до пояса.Чи краще інші модель?
BaByliss PRO
Вітаємо! Можна використовувати дану модель або модель Rapido.
Ірина / 25.10.2022
Добрий день! Чи підійде ця модель для тонкого волосся без об'єму. Довжина трохи нижче плечей. Або запропонуйте свій варіант?
BaByliss PRO
Вітаємо! Наш варіант це модель BAB6610INRE Veneziano Ionic - для вашого волосся буде краще.
Ірина / 20.07.2022
Доброго дня. Вибираю фен для домашнього користування, чи є сенс брати цей чи підійде і Caruso Ionic ? Чи є в них суттєва різниця?
BaByliss PRO
Вітаємо! Серія HQ має ряд переваг, які є у описі моделі. Ця серія більш технологічна та вдосконалена. Утім, якщо для Вас пріоритетом є ціна, Ви сміливо можете обирати звичайну модель 6510. У будь-якому разі Ви будете задоволені. Також зважайте на довжину волосся - ми не рекомендуємо обирати модель потужністю 2400 Вт, якщо волосся до плечей та коротше.
Елела / 01.07.2022
Доброго дня, підскажіть кнопка холодного повітря при роботі фіксується при натиску чи потрібно тримати пальцем під ча сушіння хрлодним повітрям? Дякую
BaByliss PRO
Вітаємо! Абсолютно на всіх фенах кнопку холодного повітря потрібно тримати натиснутою. Якщо Вам потрібно довго працювати з холодним повітрям - Ви просто вимикаєте нагрів і працюєте лише з холодним повітрям без необхідності тримати кнопку.
Галина / 11.06.2022
Добрий день, підскажіть яка вага фену?
BaByliss PRO
Вітаємо! Вага указана у характеристиках - 535 грам

Супутні та схожі

Теги: фен карузо