BaByliss PRO представляє оновлений фен Excess-HQ BAB6990IE. Найпотужніша і продуктивна модель у всьому модельному ряду тепер більш вдосконалена технічно і технологічно. Популярна модель стане Вам чудовим інструментом в роботі, за допомогою якого Ви не будете мати ніяких перешкод, а Ваші результати будуть бездоганними.

Потужність модель залишилася 2600 Вт, однак, нагрівальний елемент конструктивно змінений в кращу сторону - його оптимізована конструкція дозволила добитися більш однорідного вихідного повітря. Таке рішення дозволило позбутися локальних перегрівів на волоссі при сушінні або укладанні, завдяки чому волосся прогрівається рівномірно і значно безпечніше, що гарантує Вам швидкість і якість сушіння.

 У новинці застосовується новітній професійний мотор змінного струму італійського виробництва. Двигун виконаний за технологією Ultra-long Life, завдяки чому його ресурс роботи значно збільшений, у порівнянні з колишнім мотором, який застосовувався в фені Excess. Мотор розганяє потік повітря на швидкості 152 км/год, а швидкість видалення вологи з волосся становить 6.6 грам в хвилину. Така продуктивність фена дозволить Вам ефективно працювати зі складним, примхливим і жорстким волоссям, яке не зможе встояти перед моделлю BAB6990IE.

Варто так само відзначити, що в новинці використовується технологія іонізації волосся. З перших секунд роботи фена мільйони негативно заряджених негативних іонів насичують волосся, стимулюючи волосяну кутикулу закривати лусочки, завдяки чому волосся стає гладким, блискучим і слухняним, а природна волога волосся зберігається. Використання іонізації несе собою тільки користь для здоров'я волосся.

Зовні фен змінам не піддався - дизайн корпусу залишився колишнім, однак, модель має лакове покриття з блискітками, яке надає йому яскравості і дорожнечі. Традиційно модель має 2 режими швидкості і 3 режими температури, включаючи холодний обдув з окремою кнопкою. Довгий мережевий шнур з петелькою додасть моделі додаткової зручності в експлуатації.

Особливості моделі BaByliss PRO BAB6990IE Excess-HQ:

 • Потужність 2600 Вт
 • Професійний AC мотор з технологією Long-life Technology
 • Повітряний потік 75 м3/год на швидкості 152 км/год
 • Вага 555 грам
 • Знімний фільтр для легкого очищення
 • 2 режими швидкості
 • 3 режими температури
 • Холодний обдув з окремою кнопкою
 • Технологія іонізації
 • Мережевий шнур з петелькою

У комплекті:

 • Фен
 • Документація
 • Насадка-концентратор 6 x 75 мм
 • Насадка-концентратор 6 x 90 мм
Типфен для волосся
Типорозмірстандартний
Потужність2600 W
Режими нагріву3
Режими повітря2
Повітрянний потік75 м3/год
Холодний обдувтак
Тип моторуAC мотор
Іонізаціятак
Довжина кабеля2.7 м
Вага555 грам
Колірчорний
У комплекті2 насадки
Ольга / 11.12.2022
Підкажіть який фен кращий для середнього та довгого нефарбованого волосся, цей чи Caruso HQ?
BaByliss PRO
Вітаємо! Дана модель підходить для дуже довгого та густого волосся або для роботи. Якщо Ви обираєте фен для власного використання, то модель Карузо буде краще.
Юлія / 03.10.2022
Волосся жорстке (пористе), фарбоване і довге, майже до попереку. Своїм феном сушу майже 30 хв.
BaByliss PRO
Краще обрати модель Caruso-HQ, оскільки волосся пористе і важливо його не добити. У вашому випадку вирішальним фактором є не теплова потужність, а потужність повітряного потоку. Будете висушувати приблизно за 10 - 15 хвилин, але безпечно для волосся.
Юлія / 30.09.2022
Доброго вечора. Не можу визначитися який фен замовити, цю модель чи модель BaByliss PRO BAB6970IE Caruso-HQ. Волосся довге та жорстке.
BaByliss PRO
Вітаємо! Excess це дуже потужний фен і ним краще користуватись у роботі, або у випадках коли волосся дуже товсте, дуже густе, дуже довге та дуже неслухняне. Тому краще обрати модель Caruso-HQ. Уточніть довжину свого волосся - наскільки нижче лопаток, а також укажіть натуральне чи фарбоване.
Світлана / 23.05.2022
Підскажіть будь ласка, потрібен універсальний фен для короткого і довгоговолосся, який ви порекомендуєте?
BaByliss PRO
Вітаємо! Найкращим варіантом у такому випадку буде модель RAPIDO - це ідеальний варіант. Альтернатива це може бути модель BAB6960IE. Модель Excess буде надто потужною для короткого волосся.

Супутні та схожі

Теги: фен ексес