Антибактеріальний спрей 4 в 1 BaByliss PRO FX040290

Антибактеріальний спрей BaByliss PRO FX040290 - універсальний засіб для догляду та дезінфекції Вашого інструменту для стрижки. Створено для майстрів, які цінують свій час і свій інструмент.

У процесі використання машинки для стрижки, нерідко ножі забиваються дрібним волоссям, яке злипається і забивається між лезами та іншими механічними елементами ножа, завдяки чому ефективність зрізу ножа значно погіршується. Масло, яким змащуються ножі, посилює цей процес, дією подібно клею. Якщо не виконувати своєчасну чистку ножі незабаром прийдуть в непридатність, оскільки додаткові зазори і зміни кута між лезами, які утворюються в результаті забруднення ножів, зіпсують шліфування і вироблення лез. Використання спрею FX040290 полегшує догляд і обслуговування ножів. За лічені секунди Ви позбудетеся від залишків волосся на ножах і іншого бруду, навіть в самих технологічно складних місцях. Таким чином, ніж машинки буде завжди чистим.

Спрей BaByliss PRO FX040290 володіє мастильними властивостями, які значно перевершують традиційне мастило для ножів. У складі спрею спеціальні синтетичні добавки, які зменшують тертя і підвищують продуктивність ножа.

Для інтенсивної та безперервної роботи будь-якому майстрові потрібна боєздатна машинка. Не рідко трапляється перегрів ножів і машинка починає «жувати» волосся, що призводить до дискомфорту для клієнта і збільшення часу на стрижку. Використання спрею FX040290 забезпечить швидке охолодження ножів до робочого стану. У складі спрею містяться речовини, які швидко випаровуються після нанесення, тим самим ефективно охолоджуючи ніж по всій поверхні нанесення.

Для хорошого майстра гігієна завжди повинна стояти на першому місці. З іншого боку і клієнтові буде приємно, якщо він буде знати, що перед його стрижкою всі інструменти обробляються дезинфікуючим засобом. Використання спрею полегшить Вам роботу і допоможе продезінфікувати ножі машинки та інший інструмент за лічені секунди.

Об'єм150 мл
Тип аксесуарадогляд за машинкою
Сумісністьуніверсальний

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Супутні та схожі