Якщо Ви підшукуєте собі надійний, легкий і функціональний мережевий тример, то модель BaByliss PRO EatchFX FX69E розроблена спеціально для Вас. Модель відноситься до модельного ряду барберских машинок для стрижки - Barber Spirit і як не можна краще підходить для роботи чоловічим майстрам і в салонах BarberShop.

Тример FX69E оснащений Т-подібним ножовим блоком шириною 40 мм, завдяки чому леза захоплюють і зрізають на 25% більше волосся, що, безсумнівно, прискорить Вашу роботу без втрати якості. Завдяки Т-образній формі модель FX69E ідеально підійде для точних окантовочних робіт в шийно-потиличній, скроневій зонах, а так само за допомогою такого ножа можна створювати і hair tattoo.

Потужний мотор роторного типу, яким оснащена модель, працює на частоті 5600 оборотів на хвилину і дозволяє працювати так швидко - як Вам необхідно. Завдяки такому типу мотору, машинка працює дуже тихо, не перегрівається і не вібрує в руці. Ваша робота буде максимально комфортною, швидкою і результативною.

Корпус моделі EatchFX FX69E виготовлений з високоякісного пластику, приємний на дотик з ергономічною обтічною формою. Зручно тримати як лівою, так і правою рукою - на корпусі немає нічого зайвого! Мережевий шнур довжиною 3 метри дозволить Вам працювати вільно і невимушено.

Особливості моделі EatchFX FX69E:

  • T-подібний ножовий блок 40мм з високоякісної нержавіючої сталі
  • Потужний мотор роторного типу 5 600 оборотів на хвилину
  • Компактний, легкий, тихий, без вібрації і нагріву
  • 4 насадки 3-6-10-13 мм
  • Професійний шнур довжиною 3 м
  • Щіточка для очищення і масло в комплекті
  • Працює від мережі 110 - 220 В
Матеріал леза нержавіюча сталь
Оберти/коливання мотора хв. 5600
Тип живлення мережа
Тип машинки тример
Тип мотора роторний
Живлення 110-240 В так
Колір чорний
Кількість насадок 4

Супутні та схожі