Серія інструментів 4ARTIST - це професійні прилади з ідеальним співвідношенням ціни, якості та високих технологій, які розроблені для вимогливих професіоналів. Серія виділяється привабливістю і містить в собі моделі з новітніми технологіями і чудовим функціоналом.

Шейвер BaByliss PRO FXFS1E 4ARTIST є мобільною бритвою для вимогливих стилістів, яку можна брати з собою у відрядження і поїздки. Так само модель призначена для дуже точної роботи в самих складних місцях. Одна бриюча головка з рухомою сіткою забезпечить якісний максимальний зріз на будь-якій ділянці шкіри.

Модель працює від двох пальчикових батарейок типу AA (входять в комплект). Лужні батарейки хорошої якості забезпечать автономну роботу бритви протягом 6 годин. Потужний і швидкий мотор зі швидкістю 8500 коливань в хвилин забезпечить ефективний зріз волосся. Ширина бриючої сітки 40 мм.

Ергономічний металевий корпус додає моделі елегантності та вишуканості, підкреслюючи так само і витривалість. Бриюча головка знімна і забезпечить легкий доступ до ножів для їх заміни та очищення.

Особливості моделі BaByliss PRO FXFS1E 4ARTIST:

  • Суцільнометалевий корпус
  • Потужний обертовий двигун постійного струму - 8 500 рухів леза в хвилину
  • Ультратонка плаваюча система з одного фольгою
  • 2 лужні батареї типу АА (в комплекті)
  • 40 мм зона гоління
  • Сумка для зберігання і щітка для очищення в комплекті
Тип машинкишейвер
Тип ножового блокузнімний
Ширина ножа40 мм
Кількість головок1
Тип живленняакумулятор
Тип акумулятораNiMh
Оберти/коливання мотора хв.8500
Колірсріблястий
Вага200 грам
Не жалейте денег и берите на 2 лезвия, так как там оборотов больше и бреет лучше. Брал пол года назад такую, вопросов к качеству нет. По минусам - батарейки и кво оборотов в отличии где 2 лезвия. Батарейки садятся быстро и обороты падают, бреет хорошо пока свежие батарейки. Барбер мой меня выбривает с двумя лезвиями - она подберает и выбривает вросшие волоски. Буду брать с двумя лезвиями…
BaByliss PRO - Україна
Дякуємо за відгук!
Приобрел себе для подравнивания бороды, чтобы вместо станка снимать на щеках и на шее. В принципе хорошая бритва, со станком разницы почти нет и не нужно отпаривать - быстро и чисто.

Ще не було питань.

Супутні та схожі

Теги: шейвер,бритва