breadcrumbs_revolution_theme

«Уявіть собі будь-яку укладку!» - під таким девізом-гаслом ось уже понад 50 років працює французький виробник професійних електроінструментів для перукарів BaByliss PRO, ексклюзивним представником якого на території України є компанія «ВІКТОРІЯ». Провідний виробник товарів для догляду за волоссям домігся того, що перукарське приладдя BaByliss PRO представлене в більш ніж 60 країнах, займає лідируючі позиції на ринку інструментів для перукарів.

Постійне технічне вдосконалення, оригінальні дизайнерські рішення, простота у використанні кожної моделі - продукція BaByliss PRO відповідає всім професійним вимогам. Саме тому світові стилісти для своєї роботи вибирають BaByliss PRO і рекомендують його товари своїм клієнтам для використання в домашніх умовах. Адже за допомогою декількох простих рухів можна створити бажаний образ всього за пару хвилин! Чудеса? Професійна компетентність BaByliss PRO!

ІСТОРІЯ БРЕНДА

Незважаючи на те, що спочатку компанія займалася виробництвом тільки плойок для завивки волосся, ця продукція отримала визнання не тільки у французьких керівників салонів, але і у закордонних стилістів і перукарів. Багато людей поспішали придбати електроінструменти, з'їжджаючись в Париж з усього світу. Уже тоді, на самому початку свого шляху, компанія BaByliss PRO заслужила довіру у споживачів. Перш за все, завдяки тим принципам, які лягли в основу роботи компанії. Серед них: використання новітніх технологій, контроль виробничого процесу і постійне вдосконалення дизайну продукції.

У 1995 році група компаній "Conair", американський лідер в області перукарських електротоварів, приймає в свою команду бренд BaByliss PRO. Але це анітрохи не заважає компанії випускати нові товари, серед яких фен Volume Air, тримери, випрямлячі, засоби по догляду за волоссям і тілом. У 1997 році угода між BaByliss і Forfex, відомою компанією із вражаючим досвідом з виробництва машинок для стрижок (більше 125 років), дозволила розширити лінійку пропонованих товарів під брендом BaByliss PRO.

Сьогодні асортимент французького виробника значно відрізняється від переліку початкової продукції. Адже 52 роки успішної роботи компанії не могли не позначитися на просуванні бренда і підтримці його світової репутації.

BABYLISS PRO СЬОГОДНІ

Більше 30 різних моделей фенів і щипців для волосся, а також різноманітні моделі плойок, електробігуді, стайлерів і мультистайлерів, тримерів, машинок для стрижки волосся - сьогодні бренд BaByliss PRO займає лідируюче положення в житті тисячі професіоналів-перукарів усього світу і в житті багатьох поколінь вдячних покупців. Вся продукція проходить ретельне тестування, щоб дозволити своїм клієнтам швидко і легко добиватися відмінних результатів! Ефективність, якість і простота - BaByliss був і залишається брендом №1 в Європі в сфері електроінструментів для краси, а компанія «ВІКТОРІЯ» - ексклюзивний представник BaByliss PRO - надійний партнер цієї торгової марки в Україні.