Професіонали перукарського мистецтва вважають, що зима і літо - це два найбільш стресових періоду для стану волосся. Зима в самому розпалі, а значить, холод і вогкість шкодять волоссю, висушуючи його і позбавляючи блиску і життєвої сили.

Торгова марка BaByliss PRO представляє серію для догляду за слабким і позбавленим блиску волоссям - терапію з застосуванням арганового масла, одного з найдорожчих і цінних масел в світі.

Ще кілька років тому, крім перукарів, про нього мало хто знав, а тепер засоби із вмістом арганового масла є в косметичному арсеналі найвимогливіших б'юті-користувачок.

Арганове масло, воно ж «рідке золото», - один з найцінніших дарів Марокко. Отримують його з плодів дерева арганія, яке росте в районі Атлаських гір. Збір плодів і виробництва масла здійснюється вручну. Це досить тривалий і трудомісткий процес. З 100 кілограмів насіння арганового дерева отримують всього 1 - 2 кілограми масла.

Хімічний склад арганового масла включає більше 80% ненасичених жирних кислот, в тому числі оліголінолієві кислоти, які перешкоджають старінню клітин і сприяють їх відновленню. Крім того, до складу арганового масла входять антиоксиданти, вітаміни A, E, F, а також антибіотики і фунгіциди.

Численні дослідження підтвердили, що арганове масло:

  • інтенсивно зволожує волосся;
  • робить колір фарбованого волосся більш стійким і інтенсивним;
  • захищає волосся від ультрафіолету і підвищеної вологості;
  • запобігає посіченню волосся;
  • відновлює структуру ламкого, тонкого і пошкодженого волосся;
  • робить навіть кучеряве пошкоджене волосся сильним, блискучим, слухняним і еластичним;
  • покращує ріст волосся і допомагає позбутися від лупи;
  • уповільнює процеси старіння.

Відновлюючі продукти серії з аргановою олією, розроблені провідними фахівцями BaByliss PRO, призначені для глибокого відновлення і зміцнення волосся всіх типів. Завдяки найціннішим властивостям арганового масла, засоби ефективно доглядають за волоссям, живлячи і збагачуючи корисними речовинами. Регулярне застосування косметичних засобів лінії Argan Oil дозволяє відновити структуру волосся, надати йому життєву силу і красу.

Комплекс препаратів c аргановою олією від BaByliss PRO включає в себе: відновлюючий шампунь, який забезпечує щоденне очищення і догляд; кондиціонер, зволожуючий волосся; маску для глибоко відновлення і регенерації волосся; легке масло для живлення і блиску без обважнення волосся.

Запропонуйте своїм клієнтам щоденний догляд із застосуванням арганового масла, і вони не втомляться дякувати Вам за здоровий і блискучий вигляд свого волосся в будь-яку пору року.

04.12.2013

Моделі до запису

Коментарі 0