BaBylissPRO FX3 – це нова серія професійного інструменту для стрижки, яка поєднує у собі найвищу продуктивність, неймовірну ергономіку та найвищу якість виконання кожної моделі. Серія BaByliss PRO FX3 – це спорткар у світі професійних інструментів, який зможе дати стилісту неймовірні емоції у роботі. Як тільки Ви візьмете в руки модель серії FX3, Ви відразу відчуєте наскільки легко, швидко і точно працює інструмент, немов з Вами в команді сотні інших стилістів та перукарів, які одночасно допомагають вам у роботі.

BaBylissPRO – вкотре доводить, що є, насамперед, інноваційною компанією, яка створювала та створює найкращий перукарський інструмент на професійному ринку. Сотні інженерів покращують кожну модель, щоб у роботі отримати максимально якісний результат та продукт найвищої якості, який зможе відзначитись надійністю, функціональністю та інноваціями. Завдяки залученню до розробки професійних стилістів з усього світу, BaByliss PRO адаптує нові інструменти для задоволення всіх потреб будь-якого професійного перукаря чи стиліста.


Серія інструментів FX3 ідеально підходить як для перукарів, так і для перукарів-стилістів, а також власників салонів, які тільки відкрили свій заклад і мають бажання перейти на максимально якісний інструмент. Нова серія відмінно підходить для професіоналів, які вимагають максимальної м'якості та невимушеності у роботі, дозволяючи інструментам працювати за них, знаючи, що вони впораються з будь-яким завданням.

22.03.2023


Моделі

Коментарі 0