BaByliss PRO пропонує Вам оновлений популярний ультра-компактний фен Vulcano-HQ BAB6980IE. Тепер ця функціональна модель стала ще більш технологічною і потужною, щоб Ви могли із задоволенням працювати і отримувати чудові результати укладок.

Фен BaByliss PRO BAB6980IE Vulcano-HQ тепер має потужність 2400 Вт. Така потужність дозволить Вам ефективно використовувати фен з дуже довгим і густим волоссям, де він зможе проявити себе в повній мірі. Нагрівальний елемент так само змінився - його оптимізована конструкція дозволяє отримати на виході більш однорідне повітря без локальних перегрівів. Добре змішане повітря на виході фена забезпечить більш безпечну і ефективну сушку волосся.

Варто відзначити, що в новинці застосовується новий високопродуктивний мотор змінного струму італійського виробництва з технологією збільшеного ресурсу Ultra-long Life Technology. Мотор розганяє повітря до швидкості 166 км/год і забезпечує швидку сушку волосся зі швидкістю 6 грам в хвилину. Завдяки такому повітряному потоку сушка волосся буде займати лічені хвилини, а результати укладання будуть бездоганними.

Для захисту волосся в моделі BAB6980IE використовується технологія іонізації волосся. З перших секунд роботи фена мільйони негативно заряджених негативних іонів насичують волосся, стимулюючи волосяну кутикулу закривати лусочки, завдяки чому волосся стає гладким, блискучим і слухняним, а природна волога волосся зберігається. Використання іонізації несе собою тільки користь для здоров'я волосся.

Зовні модель Vulcano-HQ змінам не піддалася - фен як і раніше має шикарне лакове покриття, яке надає йому дорожнечі і витонченості. Традиційно модель має 2 швидкісних і 3 температурних режимів роботи, включаючи холодний обдув з окремою кнопкою. Для комфортної експлуатації новинка оснащена довгим мережевим шнуром з петелькою.

Особливості моделі BaByliss PRO BAB6980IE Vulcano-HQ:

 • Потужність 2400 Вт
 • Технологія іонізації
 • AC мотор з технологією Ultra-long Life Technology
 • Повітряний потік 89 м3/год на швидкості 166 км/год
 • Оптимізований нагрівальний елемент
 • Знімний фільтр для очищення
 • 2 швидкості
 • 3 режими нагріву
 • Холодний обдув з окремою кнопкою

У комплекті:

 • Фен
 • Документація
 • Насадка-концентратор 6x60 мм
 • Насадка-концентратор 6x75 мм з ефектом Вентурі
Типфен для волосся
Типорозміркомпактний
Потужність2400 W
Режими нагріву3
Режими повітря2
Повітрянний потік166 км/год
Холодний обдувтак
Тип моторуAC мотор
ВиробництвоІталія
Іонізаціятак
Довжина кабеля2.7 м
Вага535 грам
Колірчорний
У комплекті2 насадки
Марія / 12.05.2023
Доброго дня, порадьте будь ласка модель фену. Волосся густе, трохи нижче лопаток, натуральне
BaByliss PRO
Вітаємо! Можете сміливо розглядати цю модель або моделі 6510, 6970
Наталья / 20.04.2023
Добрый день, подскажите у меня тонкие, пористые, не густые волосы. Крашеные , длина до лопаток. Подойдет такой фен? Ищу не большой и не тяжелый фен для сушки волос.
BaByliss PRO
Вітаємо! Під Вашу довжину та стан волосся дана модель буде потужна. Із компактних моделей є ще модель Мурано, але вона для Вас буде трошки слабка. Для Вашого волосся оптимальною буде потужність 2200 Вт. Подивіться модель BAB6250IE або BAB6960IE.
Олена / 05.04.2023
В мене густе волосся, блонд , нижче лопаток. Підкажіть, будь ласка, ця модель підійде?
BaByliss PRO
Вітаємо! Так, цілком підійде, тим паче що буде дуже зручно, оскільки модель компактна.
Алла / 09.03.2023
Добрий вечір! Чи підійде даний фен фарбованому, хвилястому і пористому волоссю для простого сушіння і укладки на брашинг? Довжина до середини лопаток.

BaByliss PRO
Вітаємо! Подивіться на модель BAB6960IE -вона краще підійде під вашу довжину волосся.
Олександра / 08.03.2023
Доброго дня!)
У мене тонке волосся середньої довжини, чи підійде мені ця модель?
Розглядала її оскільки за розмірами вона трохи менше за інших, але це не так важливо.
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо волосся у нормальному стані і з ним немає проблем, то дана модель цілком підійде. Якщо волосся в незадовільному стані, потрібно дивитись на іншу модель - ви можете написати стан волосся, вказати чи фарбоване воно, а також указати точну довжину - ми підберемо для вас модель.
Анна / 22.02.2023
Добрий день! У мене не густе,фарбоване волосся середньої довжини ,чи підійде мені дана модель? Обираю між цією моделлю та BaByliss PRO BAB6960IE Veneziano-HQ Ionic
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо волосся у нормальному стані, то дана модель вам підійде. Якщо ж у волосся є проблеми, то краще модель BAB6960IE.
Світлана / 30.01.2023
У мене густе, нефарбоване волосся середньої довжини, схильне до пухнастості. Який фен порадите?
BaByliss PRO
Вітаємо! Вам підійде модель BAB6610INRE та BAB6250IE.
Аліна / 03.01.2023
Добрий день! В мене волосся середньої густоти довжиною трохи нижче лопаток. Підкажіть будь ласка, чи підійде ця модель для сушки волосся та укладки на браш?
BaByliss PRO
Вітаємо! Модель цілком підходить для вашого волосся.
Маргарита / 13.12.2022
Доброго дня)
У мене довге(по пояс),не фарбоване, тонке, схильне до ломкості волосся,який фен мені краще обрати?
BaByliss PRO
Вітаємо Вас! Ваше волосся потрібно сушити феном з великим потоком повітря та помірною потужністю. Ідеальний варіант це фен Rapido, оскільки в ньому застосовується цифровий двигун, здатний розвивати потужний повітряний потік. Якщо ж така модель для вас дорого, тоді можна розглядати й цю модель, однак, потрібно буде обережно сушити волосся і не підводити фен надто близько до нього, оскільки воно схильне до ламкості.
Тетяна Федчук / 04.11.2022
Який у нього розмір? порівняно з BAB6160INRE
BaByliss PRO
Вітаємо! Ця модель буде на 1 см довшою, але також є компактною.

Супутні та схожі

Теги: фен вулкано