Новинка від BaByliss PRO професійна плойка Марсель BAB2242TDE - це чудовий професійний інструмент, який несе в собі технологію відомого французького перукаря Марселя Грато (1872 рік). Саме він придумав і запатентував свій інструмент для завивки волосся, основна ідея якого використовується і до цього дня. Принциповою відмінністю новинки від звичайних плойок є зворотний затиск волосся і система Марселя з подвійною ручкою.

Особливістю подвійної ручки є можливість виконувати накрутку волосся на плойку однією рукою. Верхня частина ручки рухлива, але при бажанні цю можливість можна вимкнути. Верхня частина ручки являє собою трубку з обертанням. Вся верхня частина ручки разом з затискачем і робочою частиною обертається щодо основної ручки, яка так само рухлива. Працювати з такою плойкою набагато зручніше, швидше, а головне легше.

У новинці BAB2242TDE використовується технологія титанового покриття з алмазним порошком - Titanium Diamond. Титан, що містить в собі алмазну пудру, значно стійкий до високих температур роботи та стійкий до зношування при щоденному використанні плойки в салоні. Поверхня робочої частини дуже гладка і міцна. Технологія Titanium Diamond дозволяє домогтися значно кращих результатів в роботі, вона створена для більш швидкого і ефективного укладання з бездоганним результатом. Навіть при завивці волосся, яке погано піддається завивці, ефект завивки буде більш тривалим.

У моделі реалізований механічний терморегулятор, який дозволяє встановити температуру в діапазоні від 135 до 220 C. Всього модель має 30 температурних режимів, що дозволить її використовувати з будь-яким типом волосся, незалежно від його стану. Про готовність інструменту до роботи повідомить LED індикація. Червоний світлодіод інформує про те, що плойка включена. Миготіння червоного і зеленого - плойка розігрівається. Якщо горить зелений - інструмент готовий до роботи.

Для максимальної зручності в моделі застосовується поворотний шнур живлення довжиною 2.7 метри, який буде практично непомітний в роботі. Функція виключення плойки автоматично вимкне прилад через 72 хвилини. У плойки є металева підставка, завдяки якій інструмент можна встановити на будь-яку поверхню, без ризику нашкодити їй високою температурою.

Особливості та переваги плойки BaByliss PRO Marcel BAB2242TDE:

  • Технологія покриття Titanium Diamond
  • Технологія конструкції плойки «Marcel»
  • 30 температурних режимів в діапазоні від 135 до 220 C
  • Автоматичне відключення через 72 хвилини
  • Подвійна ручка для комфортної роботи з блокуванням
  • Поворотний шнур живлення довжиною 2.7 метра
  • Кнопка вимикання
  • Вмонтована металева підставка
  • У комплекті терморукавички
Рекомендовані значення температури
Тип волоссяПошкодженеФарбованеТонкеНормальнеГустеКучеряве
Налаштування1 - 55 - 1010 - 1515 - 2020 - 2525 - 30
Температура135 - 140 C0140 - 155 C0155 - 170 C0170 - 185 C0185 - 200 C0200 - 220 C0
Тип плойкикругла
Діаметр19 мм
Корисна довжина робочої поверхні120 мм
Покриттятитан
Кількість температурних режимів30
Макс. температура нагрівання220 C
Діапазон температури нагрівання135-220 C
Терморегулятормеханічний
Автовимкненнятак
Довжина кабеля2.7 м
Колірчорний
Такие есть уже в наличии?)
BaByliss PRO
Добрый день.Пока моделей в наличии нет. К середине октября должны уже поступить в продажу, если не будет задержек.

Ще не було питань.

Як вибрати круглу плойку BaByliss PRO
Як вибрати круглу плойку BaByliss PRO
На відміну від випрямлячів для волосся, модельний ряд плойок BaByliss PRO не такий великий, проте у багатьох покупців все одно залишається досить багато питань щодо того, яка модель підходить їм для тих чи інших завдань. У даній статті постараємося к..

Супутні та схожі