На відміну від випрямлячів для волосся, модельний ряд плойок BaByliss PRO не такий великий, проте у багатьох покупців все одно залишається досить багато питань щодо того, яка модель підходить їм для тих чи інших завдань. У даній статті постараємося коротко дати деякі рекомендації щодо правильного вибору та коротко пройдемося по асортименту.

Модельний ряд професійних плойок Бебіліс дозволить абсолютно будь-якому покупцеві підібрати оптимальний варіант - будь Ви перукар, стиліст або ж хочете придбати плойку для власного використання.

Якщо ми говоримо про круглі плойки Бебіліс, то існують стандартні рекомендації, щодо того, як правильно підібрати діаметр плойки під Ваше волосся. Якщо волосся дуже коротке, наприклад до плечей, то великий діаметр нам не підійде, проте, це твердження не можна приймати за чисту монету. Вся справа в результаті, який ми хочемо отримати. Якщо потрібні великі локони, зрозуміло, що нам потрібно вибирати плойки з великим діаметром, наприклад, 32 - 38 мм. Якщо ж ми хочемо отримати щільні кучерики, то нам знадобитися модель з діаметром 16 - 25 мм. Все що менше 16 мм допоможе Вам зробити практично африканські кучері. Найбільш популярними є діаметри 25 - 32 мм, які підходять для більшості волосся і дозволяють створювати природні локони середнього розміру. Головне завдання правильно підібрати температурний режим і корисну довжину робочого стовбура, на який власне відбувається накрутка.

Серія плойок з титан-турмаліновим покриттям Mechanic і Electronic

Дані моделі випускаються дуже давно і добре себе зарекомендували з хорошого боку, як практичний і витривалий інструмент. Коди моделей починаються з BAB217 і BAB227. Дані моделі ми рекомендуємо для використання на тендітному або нормальному волоссі середньої густини довжиною до плечей або трохи довше. Особливість моделей в максимальній температурі нагріву 200 C. Така температура буде оптимальною для слабкого волосся, фарбованого не густого волосся. У моделей Mechanic терморегулятор механічного типу, а у моделей Electronic - електронного. В іншому моделі ідентичні.

Моделі серії Advance Curl з покриттям Titanium Diamond

Дані моделі можна віднести до універсальних плойок, які можуть використовуватися практично на будь-якому волоссі. Завдяки подовженому робочому стовбуру можна спокійно працювати як з коротким, так і з довгим волоссям. Наявність терморегулятора дозволить оптимально підібрати температуру під різне волосся і завдання, а максимальний нагрів до 220 C забезпечить якісну завивку навіть складного волосся. Код моделей починається з BAB247.

Серія плойок Marcel

Моделі даної серії мають більший функціонал, на відміну від стандартних плойок. Конструкція складається з двох ручок, завдяки чому прокручувати плойку при накрутці можна однією рукою. Так само даними плойками можна створювати хвилясту завивку, яку придумав французький перукар Марсель Грато. Код моделей починається з BAB224. Сучасне титанове покриття з наявністю технічного алмазу дозволяє працювати на підвищених температурах і отримувати ідеальні результати. Подовжений робочий стовбур дозволить працювати з будь-якою довжиною волосся.

Серія плойок Keratin Lustre

Дані моделі ми рекомендуємо тільки для професійного використання, оскільки у них відсутній зажим для волосся, що ускладнює накрутку самій собі. Моделі добре підходять для роботи з практично будь-яким волоссям. Головною ідеєю моделей є можливість частого застосування з максимальним видаленням негативних наслідків. Наявність інтегрованого кератину дозволяє частково відновлювати пошкоджене волосся в процесі його завивки.


На цьому модельний ряд плойок Бебіліс закінчується. Сподіваємося, цей матеріал допоможе Вам у виборі ідеальної моделі для своїх завдань. Ви сміливо можете звертатися до нас за додатковою консультацією або задавайте питання в коментарях нижче.

09.03.2021


Рекомендовані товари

Коментарі 0