1 910.00 грн 1 433.00 грн

Професійна плойка для завивки волосся BaByliss PRO BAB2474TDE - це нова модель серії Titanium Diamond, яка створена для максимальної сумісності з довгим і дуже довгим волоссям. Завдяки збільшеній на 60% робочої поверхні, працювати з плойкою стало набагато швидше, легше і комфортніше.

Новій серії - нові технології. Модель має нове титанове покриття із вмістом алмазного пилу - Titanium Diamond. Титан, що містить алмазну пудру, значно стійкіший до високої температури, а також більш стійкий до зношування в умовах щоденної роботи з інструментом в салоні. Це дозволило збільшити максимальну температуру до 220 0C, щоб зробити завивку ефективною і більш тривалою, навіть на волоссі, яке важко піддається завивці.

Управління моделі BAB2474TDE - механічне. Терморегулятор дозволяє встановити температуру в діапазоні від 135 до 220 C. Всього в моделі 30 температурних режимів, що дозволяє використовувати її з різним типом волосся – максимальна універсальність.

На корпусі розташована кнопка включення, індикатор і регулятор температури. Тому, дизайн моделі максимально ергономічний і зручний при використанні. У новинці реалізована функція автоматичного відключення після 72 хвилин роботи, яка значно збільшує безпеку і термін експлуатації приладу. Так само є вбудована підставка, щоб плойку можна було ставити на будь-яку поверхню, без ризику нашкодити їй. Термоізольований наконечник так само підвищує безпеку використання інструменту. Поворотний м'який мережевий кабель буде практично непомітний в експлуатації, а також надасть хорошу ступінь свободи в роботі.

Особливості моделі BAB2474TDE:

 • Титанове покриття з технологією Titanium Diamond
 • Діаметр 32 мм
 • Збільшена робоча частина на 60 %
 • Максимальна сумісність з довгими і дуже довгим волоссям
 • 30 температурних режимів в діапазоні від 135 до 220 C
 • Вбудована підставка
 • Поворотний шнур довжиною 2.7 метра
 • Автоматичне відключення через 72 хвилини
 • Термоізольований наконечник
 • Світловий індикатор включеного стану
 • У комплекті Термоперчатки і термокилимок
Діаметр 32 мм
Діапазон температури нагрівання 135-220 C
Довжина робочої поверхні 145 мм
Кількість температурних режимів 30
Макс. температура нагрівання 220 C
Покриття титан
Потужність 64 W
Терморегулятор механічний
Тип плойки кругла
Автовимкнення так
Довжина кабеля 2.7 м
Колір чорний
Анастасия / 16.03.2021
Здравствуйте, чем отличается эта плойка от плойки 32 мм BaByliss PRO BAB2274TTE ? Какая лучше ? какую вы бы посоветовали, сели у меня очень длинный и густой волос ?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Моделі відрізняються практично повністю. Для Вашого волосся кращою буде саме ця модель (BAB2474TDE), оскільки вона має більш довгу робочу поверхню. Ви також можете ознайомитися з нашими порадами щодо вибору плойки - https://babyliss.in.ua/tech/vibrati-ploiky

Супутні та схожі