Професійна плойка для завивки волосся BaByliss PRO BAB2473TDE - це нова модель серії Titanium Diamond, яка створена для максимальної сумісності з довгим і дуже довгим волоссям. Завдяки збільшеній на 60% робочої поверхні, працювати з плойкою стало набагато швидше, легше і комфортніше.

Новій серії - нові технології. Модель має нове титанове покриття із вмістом алмазного пилу - Titanium Diamond. Титан, що містить алмазну пудру, значно стійкіший до високої температури, а також більш стійкий до зношування в умовах щоденної роботи з інструментом в салоні. Це дозволило збільшити максимальну температуру до 220 0C, щоб зробити завивку ефективною і більш тривалою, навіть на волоссі, яке важко піддається завивці.

Управління моделі BAB2473TDE - механічне. Терморегулятор дозволяє встановити температуру в діапазоні від 135 до 220 C. Всього в моделі 30 температурних режимів, що дозволяє використовувати її з різним типом волосся – максимальна універсальність.

На корпусі розташована кнопка включення, індикатор і регулятор температури. Тому, дизайн моделі максимально ергономічний і зручний при використанні. У новинці реалізована функція автоматичного відключення після 72 хвилин роботи, яка значно збільшує безпеку і термін експлуатації приладу. Так само є вбудована підставка, щоб плойку можна було ставити на будь-яку поверхню, без ризику нашкодити їй. Термоізольований наконечник так само підвищує безпеку використання інструменту. Поворотний м'який мережевий кабель буде практично непомітний в експлуатації, а також надасть хорошу ступінь свободи в роботі.

Особливості моделі BAB2473TDE:

 • Титанове покриття з технологією Titanium Diamond
 • Діаметр 25 мм
 • Збільшена робоча частина на 60 %
 • Максимальна сумісність з довгими і дуже довгим волоссям
 • 30 температурних режимів в діапазоні від 135 до 220 C
 • Вбудована підставка
 • Поворотний шнур довжиною 2.7 метра
 • Автоматичне відключення через 72 хвилини
 • Термоізольований наконечник
 • Світловий індикатор включеного стану
 • У комплекті Термоперчатки і термокилимок
Тип плойкикругла
Діаметр25 мм
Корисна довжина робочої поверхні145 мм
Покриттятитан
Кількість температурних режимів30
Потужність60 W
Макс. температура нагрівання220 C
Діапазон температури нагрівання135-220 C
Терморегулятормеханічний
Автовимкненнятак
Живлення 110 - 240 Вні
Довжина кабеля2.7 м
Колірчорний
Здравствуйте! На терморегуляторе у этой модели цифры от 5 до 30 как определить какая температура на какой цифре? И еще нормально ли то, что на 10 ке эти волос буквально палится, визуально идет дым от волос ? У кого то такое было, или у меня что то с регулятором?
BaByliss PRO
Добрый день! У Вас в инструкции от прибора (маленькая книжечка) указана шкала с обозначением температуры к выбранному положению регулятора. Визуально идет дым - это выделяется влага с волос при контакте их с плойкой. Это вполне нормально если используется правильная температура и Вы не передерживаете волосы. Мы рекомендуем Вам подбирать температуру завивки с минимального значения, постепенно повышая ее до желаемого результата.
Добрый день. По наличию информации не появилось?
BaByliss PRO
Здравствуйте! С сегодняшнего дня модели уже доступны к заказу.
Уже есть в наличии?? Можно заказать?)
BaByliss PRO
Здравствуйте! Ожидаем модель в продажах в течении месяца.
Аліна / 28.02.2024
Доброго дня.
Яка різниця між моделлю Плойка 25 мм BaByliss PRO BAB2273TTE та Кругла плойка 25 мм BaByliss PRO BAB2473TDE?
Потрібно для професійного використання.
Дякую.
BaByliss PRO
Вітаємо! Обидві моделі, як і решта товарів, орієнтовані на професійне використання. Різниця між моделями у довжині та покритті робочої поверхні. Більш детально дивіться будь ласка опис кожної моделі - ви порівнюєте різні серії інструменту. Для роботи краще підійде модель BAB2473TDE, оскільки вона має збільшену довжину робочої поверхні.
Христина / 20.01.2023
Яка довжина робочої поверхні?
BaByliss PRO
Вітаємо! Корисна довжина робочої поверхні - 145 мм. Ця інформація указана у характеристиках.
Аліна / 06.05.2022
Скажіть, будь ласка, коли з’явиться в діаметрі 25?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Очікуємо модель з наступного тижня, має з'явитися. Підпишіться на повідомлення про надходження та одразу отримаєте лист, коли модель з'явиться у наявності.
Як вибрати круглу плойку BaByliss PRO
Як вибрати круглу плойку BaByliss PRO
На відміну від випрямлячів для волосся, модельний ряд плойок BaByliss PRO не такий великий, проте у багатьох покупців все одно залишається досить багато питань щодо того, яка модель підходить їм для тих чи інших завдань. У даній статті постараємося к..

Супутні та схожі