Випрямляч BaByliss PRO BAB2654EPE - модель з сучасними нагрівальними пластинами, виконаними з використанням технології EP 5.0. Округла форма утюжка BaByliss BAB2654EPE дуже зручна для створення укладок та зачісок як з елементами накрутки, так і вирівнювання, що дозволяє говорити про його універсальності.

Випрямляч BaByliss PRO BAB2654EPE оснащений новітніми і найбільш сучасними пластинами з EP технологією 5.0 Technology. Дані пластини зроблені з кераміки і мають дуже тонке рівномірне гальванічне покриття металом. Завдяки цьому значно знижено тертя, поверхня пластини стала в 3 рази більш гладкою, а тепло розподіляється більш рівномірно по поверхні. Крім цього пластини мають в 3 рази вищу твердість, міцність і стійкість до хімічних засобів в порівнянні з пластинами попереднього покоління на основі Nano Titanium Sol-Gel.

Утюжок BAB2654EPE має 5 варіантів температурні режими (130 °C, 150 °C, 160 °C, 180 °C, 210 °C), які дозволяють підбирати умови для роботи з різним типом волосся. Він випускається виключно в кольорі - титан.

Особливості прасування BaByliss PRO BAB2654EPE:

  • пластини виконані із застосуванням технології EP 5.0 шириною 25 мм
  • висока хімічна стійкість пластин і міцність
  • універсальна форма приладу для зручності завивки і випрямлення волосся
  • механічний регулятор температури з 5 температурними режимами від 130º до 210ºС
  • ультрашвидкий нагрів (до максимальної температури всього за 50 с)
  • потужність 30 W
  • Сучасна система контролю температури Advanced Heat Management
  • світловий індикатор роботи
  • подвійний вольтаж 120-240 V для з'єднання з будь-якою мережею
  • обертається професійний шнур довжиною 2,7 м
Покриття пластинEP 5.0 Technology
Тип терморегуляторамеханічний
Макс. температура нагрівання210 C
Діапазон нагрівання пластин130-210 C
Рухомі пластинині
Потужність40 W
Застосування на мокрому волоссіні
Довжина пластин90 мм
Живлення 110 - 240 Втак
Автовимкненняні
Іонізаціяні
Довжина кабеля2.7 м
Колірсірий
Маряна / 27.04.2022
Підкажіть, будь ласка, шукаю випрамляч здебільшого для локонів з безпечним покриттям для густого неокрашеного волосся середньоі/короткої довжини (трохи нижче плечей). Чи підійде ця модель?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! дана модель Вам не дуже підійде, оскільки, якщо волосся густе, то випрямляч може не впоратись з ним, через максимальну температуру у 210 С. Все ж таки він більше підходить до нормального волосся або тонкого. Радимо Вам моделі з температурою 230 С - їх багато. Для вашої довжини можна порадити моделі bab2072epe, bab2039, BAB2071EPE - особливо підійде для локонів.
Катерина / 22.08.2021
Підкажіть, шукаю випрямляч для рідкого білого фарбованого волосся. Щоб підходив для випрямлення та локонів та з безпечним покриттям.
Підійде ця модель, чи краще якусь іншу обрати?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Ця модель для Вас підійде. Також можете розглянути модель BAB2395E, якщо волосся ламке та слабке.
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефе..