Випрямляч BaByliss PRO BAB2654EPE - модель з сучасними нагрівальними пластинами, виконаними з використанням технології EP 5.0. Округла форма утюжка BaByliss BAB2654EPE дуже зручна для створення укладок та зачісок як з елементами накрутки, так і вирівнювання, що дозволяє говорити про його універсальності.

Випрямляч BaByliss PRO BAB2654EPE оснащений новітніми і найбільш сучасними пластинами з EP технологією 5.0 Technology. Дані пластини зроблені з кераміки і мають дуже тонке рівномірне гальванічне покриття металом. Завдяки цьому значно знижено тертя, поверхня пластини стала в 3 рази більш гладкою, а тепло розподіляється більш рівномірно по поверхні. Крім цього пластини мають в 3 рази вищу твердість, міцність і стійкість до хімічних засобів в порівнянні з пластинами попереднього покоління на основі Nano Titanium Sol-Gel.

Утюжок BAB2654EPE має 5 варіантів температурні режими (130 °C, 150 °C, 160 °C, 180 °C, 210 °C), які дозволяють підбирати умови для роботи з різним типом волосся. Він випускається виключно в кольорі - титан.

Особливості прасування BaByliss PRO BAB2654EPE:

  • пластини виконані із застосуванням технології EP 5.0 шириною 25 мм
  • висока хімічна стійкість пластин і міцність
  • універсальна форма приладу для зручності завивки і випрямлення волосся
  • механічний регулятор температури з 5 температурними режимами від 130º до 210ºС
  • ультрашвидкий нагрів (до максимальної температури всього за 50 с)
  • потужність 30 W
  • Сучасна система контролю температури Advanced Heat Management
  • світловий індикатор роботи
  • подвійний вольтаж 120-240 V для з'єднання з будь-якою мережею
  • обертається професійний шнур довжиною 2,7 м
Покриття пластинEP 5.0 Technology
Ширина пластин25 мм
Довжина пластин90 мм
Рухомі пластинині
Потужність40 W
Іонізаціяні
Макс. температура нагрівання210 C
Діапазон температури нагрівання130-210 C
Терморегулятормеханічний
Автовимкненняні
Застосування на мокрому волоссіні
Живлення 110 - 240 Втак
Довжина кабеля2.7 м
Колірсірий
Доброго дня!До нього йде чехол?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! У комплекті немає чохла.
Доброго дня!чи підійде мені,у мене блонд сухе ламке волосся,не пушисте,не для кожного дня ?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! Теоретично має підійти. У моделі максимальний нагрів 210 С. У вас сухе фарбоване волосся - зазвичай, таке випрямляють при температурі 190 - 210 С в залежності від того, наскільки легко волосся піддається випрямленню. Якщо у вас раніше був випрямляч - ви маєте знати це. Якщо температура випрямлення буда помірною та не було проблем із стійкістю після випрямлення - дана модель має підійти.
У вас є гарантія на утюжок?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Гарантія на весь інструмент складає 12 місяців
При переходе на кнопку в магазин написано что страница не найдена.
BaByliss PRO
Здравствуйте! Благодарим Вас за замечание! Ошибку устранили.
Здравствуйте, как его заказать?
BaByliss PRO
Здравствуйте! Прямо над комментариями есть кнопка "в магазин" - вы будите перенаправлены на сайт нашего партнера, где сможете заказать модель.
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, в этой модели фиксированого замка для хранения нет?
BaByliss PRO
Здравствуйте Катерина. В данной модели нет замка для фиксации пластин. Спасибо за Ваш интерес к нашей продукции
Индикатор нагрева меняет цвет?
BaByliss PRO
Здравствуйте Ирина. Спасибо за Ваш интерес к нашей продукции. В данной модели индикатор нагрева не меняет цвет. Он служит для индикации включенного состояния выпрямителя, чтобы пользователь не забыл что устройство включено и не получил случайный ожог.
Марин / 02.04.2024
Добрий день! Підкажіть будь ласка чи є модель BaByliss ST089E?
Мені їі порекомендували, але у Вас на сайти я її не знахожу, може щось наплутала?
BaByliss PRO
Вітаємо! У нас такої моделі немає, оскільки вона із серії побутових приладів, а ми займаємося лише професійним напрямком. Ви можете написати довжину та стан волосся і ми щось порадимо.
Наталя / 09.05.2023
Чи підійде ця модель для такого волосся: тонке, злегка в'ється, пушиться, негусте, стрижка каре? Дякую.
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо волосся нормально піддається випрямленню, то цілком підійде. Треба враховувати максимальну температуру нагріву даної моделі у 210C. Така температура підходить лише для тонкого волосся.
Перепелиця Віталіна / 07.11.2022
Доброго вечора, замовляла у вас випрямляч 2654 і нажаль для мене виявився заслабкий( Чи можливий обмін на 2073?коробку викинула(
BaByliss PRO
Вітаємо Вас! На жаль без коробки ми не можемо робити обмін - це суперечить вимогам для повернення товару. Ми завжди радимо питати, якщо покупець не знає яка модель підійде для нього, а також без проблем можемо зробити обмін, якщо це не суперечить вимогам законодавства. Але без коробки це неможливо.
Лена / 21.08.2022
Здравствуйте подскажите пожалуйста какую лучше модель выбрать на каждый день,волосы крашеные не густые,стрижка каре??Спасибо за ответ
BaByliss PRO
Вітаємо! Якщо волосся в принципі рівне і треба його трішки розрівнювати, то ця модель Вам підійде. Тут особливість лише у максимальній температурі нагріву у 210 С, яка не підходить для жорсткого натурального волосся, яке погано піддається випрямленню. Якщо проблем з використанням випрямляча не було, то не бачимо сенсу радити Вам щось дорожче. Якщо ж у Вас є сумніви щодо температури, то наступна модель по вартості та функціональності - це 2071. У Вас волосся фарбоване, гадаємо що моделі 2654 буде достатньо.
Наталія / 01.08.2022
Добрий вечір
Підскажіть будь ласка, яка різниця між цією моделлю і 2039
На що звернути увагу,щоб вибрати кращий варіант
Волосся тонке
Дякую.
BaByliss PRO
Вітаємо! Модель 2039 має лише 1 температурний режим 230 C, а дана модель має 5 режимів, але до 210 C. Якщо волосся тонке та фарбоване, або легко піддається випрямленню, то модель 2654 підійде. Але якщо волосся натуральне або кучеряве та складно піддається випрямленню, тоді, можливо, модель 2039 буде кращою, або ж слід дивитись на моделі з повним діапазоном нагрівання, наприклад, 2071 або 2072
Вероніка / 16.07.2022
Підкажіть, будь ласка, яка різниця між цією моделлю вирівнювача BAB2654EPE та BAB2072EPE
BaByliss PRO
Вітаємо! Різниця у розмірі пластин, максимальній температурі нагріву та дизайні. Вам варто скористатися функцією порівняння товарів. Якщо ми не відповіли на ваше запитання, то конкретизуйте будь ласка його.
Маряна / 27.04.2022
Підкажіть, будь ласка, шукаю випрамляч здебільшого для локонів з безпечним покриттям для густого неокрашеного волосся середньоі/короткої довжини (трохи нижче плечей). Чи підійде ця модель?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо! дана модель Вам не дуже підійде, оскільки, якщо волосся густе, то випрямляч може не впоратись з ним, через максимальну температуру у 210 С. Все ж таки він більше підходить до нормального волосся або тонкого. Радимо Вам моделі з температурою 230 С - їх багато. Для вашої довжини можна порадити моделі bab2072epe, bab2039, BAB2071EPE - особливо підійде для локонів.
Катерина / 22.08.2021
Підкажіть, шукаю випрямляч для рідкого білого фарбованого волосся. Щоб підходив для випрямлення та локонів та з безпечним покриттям.
Підійде ця модель, чи краще якусь іншу обрати?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Ця модель для Вас підійде. Також можете розглянути модель BAB2395E, якщо волосся ламке та слабке.
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефе..