Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефективна або пошкоджена пластина зводить «нанівець» можливість працювати з таким виробом. Розуміючи важливість цього елемента, нашими інженерами був розроблений оптимальний склад покриття пластин і спосіб його нанесення при виробництві. Так ми отримали технологію і власне покриття пластин - EP 5.0 Technology.

Перш за все, слід акцентувати увагу на спосіб нанесення покриття на пластину - це дуже важливо, адже від цього залежить довговічність використання випрямляча. Наше покриття наноситься складним гальванічним способом, який виключає використання різних допоміжних хімічних елементів. Такий спосіб робить покриття витривалішим в 3 рази, в порівнянні з сучасними традиційними покриттями, наприклад, титану або турмаліну. У 3 рази довше Ви зможете працювати випрямлячем BaByliss PRO, а так само використовувати різні сучасні косметичні засоби для волосся - ботоксу або кератину. Використання таких засобів забезпечує нейтральну реакцію з покриттям пластин, адже в ньому мінімум допоміжних хімічних елементів - а значить, покриття не буде «злазити» з пластини.

Покриття пластин EP 5.0 Technology містить в собі всі позитивні сторони сучасних матеріалів, забезпечуючи кращі результати випрямлення волосся, в порівнянні з турмаліновим або титановим покриттям. Після використання випрямляча BaByliss PRO волосся знаходить приємний блиск, а результат випрямлення залишається значно довше. Правильно підібраний склад покриття забезпечує відмінне ковзання по волоссю і чудові результати, які зберігаються на волоссі в 3 рази довше, в порівнянні з традиційними покриттями.

Купуючи випрямляч BaByliss PRO Ви купуєте незаперечну якість і багатий досвід у виробництві високоякісного професійного електроінструменту для догляду за волоссям. Наші пластини EP 5.0 Technology в 3 рази перевершують будь-які інші покриття, які є на ринку професійного електроінструменту.


15.11.2020

Моделі з покриттям EP 5.0 Technology

Коментарі 0