Машинка для створення локонів BaByliss PRO BAB2665E MIRACURL The Perfect Curling Machine - це революція на ринку перукарського мистецтва в Україні!

Машинка для створення локонів MIRACURL унікальна і не має аналогів! Це перукарський інструмент, який автоматично формує один прекрасний локон за іншим. Відтепер створити укладку з елементами завивки просто і швидко! Пасмо волосся саме втягується в машинку і укладається у вигляді спіралі в спеціальну керамічну камеру нагріву. У цій камері пасмо волосся прогрівається з усіх боків і через 8-12 секунд ви отримуєте чудовий спіральний локон.

Машинка BaByliss PRO MIRACURL приводиться в дію за допомогою нового безщіточного двигуна, виготовленого за запатентованою технологією Maxlife PRO, який забезпечує точне управління, легку вагу і чудовий результат. Технологія MaxlifePRO дозволяє збільшити час роботи приладу до 10 000 годин!

Машинка BaByliss PRO MIRACURL дозволяє самостійно контролювати напрям накрутки локона (за годинниковою стрілкою, проти годинникової стрілки або по черзі), температуру і час нагрівання. Змінюючи всі ці режими і розмір пасма ви можете створювати як хвилі, так і м'які завитки. Машинка навіть сигналізує, коли прийшов час звільнити ротор, тому при роботі з приладом, ви отримуєте відмінні і рівномірні локони.

Особливості BaByliss PRO MIRACURL:

  • керамічна камера для завивки волосся;
  • 3 настройки таймера (8-10-12 секунд) зі звуковим сигналом;
  • 3 температурні режими (190-210-230 ° C) для стійкої укладання та можливості використовувати електроінструмент для різних типів волосся;
  • контроль напрямки кучерів (вправо; вліво; auto - якщо укладання робиться поперемінно то на правій, то на лівій стороні голови, напрямок завитка регулюється автоматично);
  • професійний шнур довжиною 2,7 м

Машинка Miracurl BAB2665E видео

Покриттякераміка
Кількість температурних режимів3
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання190-230°C
Терморегуляторелектронний
Довжина кабеля2.7 м
Колірчорний
Вага570 грам

Ще не було питань.

Розіграш від BaByliss PRO
Розіграш від BaByliss PRO
Професійний бренд BaByliss PRO оголошує розіграш автоматичного стайлера - MIRACURLРОЗІГРАШ від BABYLISS PROЩоб взяти участь у розіграші потрібно зробити три простих кроки:Підписатися на розсилку новин від BaByliss PRO в розділі контакти.Підписатися н..
Огляд автоматичної плойки BaByliss PRO MiraCurl BAB2665E
Огляд автоматичної плойки BaByliss PRO MiraCurl BAB2665E
Новинка від відомого французького бренду перукарських інструментів - автоматична плойка BaByliss PRO MIRACURL BAB2665E викликала справжній ажіотаж на всіх б'юті виставках. І це не дивно, так як вона значно полегшує укладання довгого волосся і прискор..