Спрей для випрямлення волосся PROLISS LISS'UP 3 - це двофазний термозахисний спрей який допоможе випрямити або висушити волосся, захищаючи його від шкідливого впливу високих температур.

PROLISS LISS'UP 3 це останній штрих в при розгладженні або сушки волосся феном - він покриває волосся захисним шаром, полегшуючи роботу з плойкою, а так само надає волоссю приголомшливого блиску. Із застосуванням спрею в завивці волосся, має слабку фіксуючу властивість.

З першою фазою спрей додає волоссю ідеальне ковзання, яке забезпечує чудове і легке розгладження, а з другою фазою спрей живить волосся, обволікає його і закриває лусочки волосся, створюючи неймовірний блиск. В результаті Ви отримуєте ідеально рівне, гладке, м'яке і блискуче волосся.

Склад спрею:

  • Panthenol (Pro-vitamine B5)
  • Glycerine
  • VP/VA Copolymer + Polyquaternium-11
  • Так само спрей містить комплекс CI TECH NOLOGY®. Це молекулярний комплекс на основі екстракту нирок липи, який обволікає волосся, захищаючи при термічному впливі, а так само зберігає природну вологість волосся.

Спосіб застосування: перед нанесенням спрей потрібно добре збовтати, щоб перемішати фазові компоненти. Нанести на сухе волосся на відстані 30 - 40 см від волосся.

Об'єм250 мл
Типтермозахист
Призначеннятермозахист, випрямлення волосся

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Супутні та схожі