Засіб для завивки волосся ProCurl Twist'Up Boucle - спеціально створений препарат для легкої та природної завивки волосся із застосуванням фірмових оптимізованих технологій Ceramic і Ionic.

Спей ProCurl це двофазний термозахисний спрей, який забезпечить захист волосся від високих температур і додасть йому неймовірного блиску. В результаті Ви отримуєте природний рухливий локон з відмінною фіксацією і неймовірним блиском в перебігу тривалого часу.

З першою фазою компоненти спрею проникають в структуру волосся, забезпечуючи хорошу реакцію на тепло і легку завивку, а з другою фазою спрей добре обволікає волосся, покриваючи йогох захисним шаром і надаючи йому яскравого блиску.

Склад спрею:

  • Panthenol (Pro-vitamine B5)
  • Glycerine
  • VP/VA Copolymer + Polyquaternium-11
  • Спрей ProCurl Twist'Up 3 Boucle містить пантенол, катіони, а так само комплекс CI TECH NOLOGY® - молекулярний комплекс на основі екстракту нирок липи, який обволікає волосся, захищаючи при термічному впливі, а так само зберігає природну вологість волосся.

Застосування: перед нанесенням спрей потрібно добре збовтати, щоб перемішати фазові компоненти. Нанести на чисте попередньо висушене волосся

Об'єм250 мл
Типтермозахист
Призначеннятермозахист, завивка волосся
Яка ціна спрей,чи можна замовити?
BaByliss PRO
Вітаємо Олю! Дякуємо Вам за Ваш інтерест до нашої продукції.

Ціну, а також усі необхідні деталі щодо придбання даного спрею, Ви можете дізнатись в інтернет-магазині

Ще не було питань.

Супутні та схожі