Засіб для завивки волосся ProCurl Twist'Up Boucle - спеціально створений препарат для легкої та природної завивки волосся із застосуванням фірмових оптимізованих технологій Ceramic і Ionic.

Спей ProCurl це двофазний термозахисний спрей, який забезпечить захист волосся від високих температур і додасть йому неймовірного блиску. В результаті Ви отримуєте природний рухливий локон з відмінною фіксацією і неймовірним блиском в перебігу тривалого часу.

З першою фазою компоненти спрею проникають в структуру волосся, забезпечуючи хорошу реакцію на тепло і легку завивку, а з другою фазою спрей добре обволікає волосся, покриваючи йогох захисним шаром і надаючи йому яскравого блиску.

Склад спрею:

  • Panthenol (Pro-vitamine B5)
  • Glycerine
  • VP/VA Copolymer + Polyquaternium-11
  • Спрей ProCurl Twist'Up 3 Boucle містить пантенол, катіони, а так само комплекс CI TECH NOLOGY® - молекулярний комплекс на основі екстракту нирок липи, який обволікає волосся, захищаючи при термічному впливі, а так само зберігає природну вологість волосся.

Застосування: перед нанесенням спрей потрібно добре збовтати, щоб перемішати фазові компоненти. Нанести на чисте попередньо висушене волосся

Об'єм250 мл
Типтермозахист
Призначеннятермозахист, завивка волосся

Ще не було питань.

Супутні та схожі