За допомогою кератинового еліксиру BaByliss PRO M3046E відкрийте для себе унікальну можливість випрямлення волосся. Спеціальна формула, яка розроблена ексклюзивно для моделі BaBylissPRO® Ultrasonic Cool Mist (BAB2191SEPE) - випрямляча для лікування волосся з функцією холодної пари.

Бебіліс Keratin Elixir - це еліксир краси на основі кератину, який сприяє збереженню цілісності волосяного волокна під час використання випрямляча для волосся.

Кератин для допомоги у відновленні

Природний кератин (гідролізований кератин) - екстракт з овечої вовни, є єдиним екстрактом, який містить всі з 18 амінокислот у волокні волосся. Таким чином, еліксир здатний проникати в структуру волосяного волокна і відновлювати його там, де це необхідно.

Масло Monoi - чистий момент задоволення

Масло Monoi, що входить до складу еліксиру, сприяє розслабленню і відпочинку. Приємний аромат безсумнівно прикрасить процес випрямлення волосся.

Технологія ULTRASONIC

Ультразвукова технологія холодної пари випрямляча BaBylissPRO® BAB2191SEPE буде перетворювати формулу еліксиру в прохолодний мікро-пар (а не гарячий пар). Генерований пар буде поширюватися рівномірно по всій довжині пластин в спеціальному технологічному каналі, проникаючи в структуру волосяного волокна. Іонна емісія буде максимізувати проникнення і вплив кератину від кутикули до кортекса.

Результат: волосся буде чудово випрямлене, стане м'яким і неймовірно блискучим.

Рекомендоване застосування: Заповніть резервуар випрямляча BAB2191SEPE кератиновим еліксиром BaByliss PRO Keratin Elixir M3046E і активуйте функцію холодної пари для випрямлення волосся. Використовуйте випрямляч тільки на сухому і вимитому волоссі.
Об'єм75 мл
Тип аксесуаракератиновий еліксир
добрый день. Скажите эту воду сняли с производства, есть смысл ждать? А то как то не правильно утежок купила, и что потом? Где воду брать?
BaByliss PRO - Україна
Добрий день! Цей засіб періодично з'являється у продажу, але у невеликій кількості. Замість нього Ви можете використовувати дистильовану воду. Щойно засіб з'явиться у наявності Вам прийде повідомлення на пошту, якщо ви підписались на повідомлення про наявність.

Ще не було питань.

Супутні та схожі