Випрямляч BaByliss PRO BAB2191SEPE UltraSonic Cool Mist - це революційна технологія випрямлення волосся із застосуванням мікропари, створюваної ультразвуковим генератором в випрямлячі.

Випрямляч BaByliss BAB2191SEPE поєднав в собі всі новітні розробки у випрямленні волосся, розроблені брендом BaByliss PRO. Він оснащений сучасними пластинами виконаними із застосуванням технології EP 5.0. Це керамічні пластини, поверхню яких гальванічним способом покрита тонким шаром металу. Такі пластини більш стійкі до хімічних речовин, рівномірно нагріваються, в 3 рази більш тверді і міцні в порівнянні з раніше використовуваними пластинами з покриттям Nano Titanium Sol-Gel. Так само новітня технологія виготовлення пластин дозволила зробити їх поверхню ідеально гладкою і забезпечити дбайливе випрямлення волосся.

У моделі UltraSonic Cool Mist використовується вже зарекомендованаа себе система контролю і підтримки температури Advanced Heat Management ™. Завдяки їй прилад має дуже швидке нагрівання, високу максимальну робочу температуру 230 ° С і точно підтримує задану температуру, не викликаючи перегріву. У приладі використовується сучасний цифровий п'ятипозиційний терморегулятор, який дозволяє задавати такі температурні режими: 150 °C - 170 °C - 190 °C - 210 °C - 230 °C. Виставлені температури відображаються на дисплеї, вбудованому в прилад.

Ексклюзивність моделі BaByliss PRO BAB2191SEPE полягає у вбудованому ультразвуковому генераторі, який підключений до міні ємності для води. В процесі роботи приладу, при включенні режиму парогенераціі, вода за допомогою ультразвуку перетворюється в прохолодний мікро пар. Через центральний канал в пластинах він рівномірно розподіляється по всій робочій площі, знижуючи інтенсивність термодії, пом'якшуючи волосся і зберігаючи його цілісність в процесі випрямлення. Подібна конструкція утюжка значно полегшує випрямлення волосся будь-якого типу, в тому числі і того, яке важко піддаюєься укладанню.

Ємність для води зроблена знімна. Вона легко відстібається з приладу, при перемиканні спеціальної кнопки на корпусі. У неї легко заливається вода і вона знову готова до підключення. Для якісної і безвідмовної роботи приладу рекомендується використовувати дистильовану воду.

Особливості BaByliss PRO BAB2191SEPE UltraSonic Cool Mist

 • пластини шириною 28 мм і довжиною 110 мм, виконані із застосуванням технології EP 5.0
 • система Advanced Head Management (покращений контроль температури)
 • швидке нагрівання: час нагрівання до максимальної температури 50 сек
 • 5 температурних налаштувань від 150º до 230ºС
 • знімний резервуар для води
 • функція ультразвукової генерації мікро пара
 • можливість роботи приладу з парогенераціі і без
 • електронний дисплей
 • цифровий терморегулятор
 • перемикач блокування / розблокування видалення резервуара
 • керамічні нагрівальні елементи
 • професійний шнур з обертанням довжиною 2,7 м

У комплекті:

 • додатковий резервуар для води
 • щіточка для чистки
 • термокилимок

Випрямляч BAB2191SEPE ULTRASONIC COOL MIST видео

Покриття пластинEP 5.0 Technology
Ширина пластин28 мм
Довжина пластин110 мм
Рухомі пластинині
Потужність63 W
Іонізаціяні
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання140-230 C
Терморегуляторелектронний
Автовимкненняні
Застосування на мокрому волоссітак
Живлення 110 - 240 Вні
Довжина кабеля2.7 м
Колірсірий
Тетяна / 30.09.2023
Добрый день. Какой утюжок лучше взять для домашнего выпрямление. Волосы сухие,тонкие,кучерявые по плечи?
BaByliss PRO
Вітаємо! Можна дивитись модель простіше - BAB2071EPE. Вам в цілому підійде будь-яка модель BaByliss PRO, просто підберіть потрібну ширину пластин. Дуже широкими пластинами на короткому волоссі буде незручно.
Марина / 06.12.2022
Перестав подаватись пар, що робити?
BaByliss PRO
Вітаємо! Потрібно звернутись до сервісу для діагностики.
Ольга / 30.09.2022
Яка країна виробник?
BaByliss PRO
Вітаємо! Всі випрямлячі збираються у Китаї. Країна бренду - Франція.
Олеся / 29.09.2022
Добрий день . Чи можна буде цією моделлю робити накрутку ? І в резервуар звичайна вода додається?
BaByliss PRO
Вітаємо! В резервуар потрібно заливати лише дистильовану воду. Локони робити можна, але буде трошки незручно - потрібно мати певний хист, щоб таким випрямлячем робити локони. Якщо ж досвіду не багато, то краще дивитись на моделі серії Elipsis.
Юлія / 20.04.2021
Добрий день! Коли будуть у наявності резервуари для води? Бо старий вже протікає
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Резервуар для води є в наявності. Зверніться будь ласка за телефоном у магазин
Випрямляч для волосся BaByliss PRO ULTRA SONIC BAB2191SEPE - революція води
Випрямляч для волосся BaByliss PRO ULTRA SONIC BAB2191SEPE - революція води
У 2015 році бренд BaByliss PRO подарував всім шанувальникам торгової марки новий революційний випрямляч BaByliss PRO Ultrasonic Cool Mist з унікальною на даний момент ультразвукової технологією.Випрямляч BaByliss PRO - ще один крок до здорового волос..
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефе..
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Незважаючи на те, що перукарські інструменти BaByliss PRO призначені для професійного використання, у багатьох наших покупців виникає інтерес до випрямлячів BaByliss PRO і їх придбання для домашнього використання. У зв'язку з цим виникає дуже багато ..
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..

Супутні та схожі

Теги: ультра сонік