22-24 вересня у виставковому центрі МВС на Лівобережній, відбувся самий значущий захід у сфері краси - 15 ювілейна виставка InterCHARM-Україна 2016. Масштабні 9000 м2 загальної площі виставки з новою продукцією і спеціальними пропозиціями для відвідувачів.

Світовий бренд по виробництву кращих професійних електроінструментів - BaByliss PRO на виставці був представлений іміджевим стендом з повним асортиментом продукції. BaByliss PRO є брендом номер один у всьому світі завдяки використанню новітніх технологій, контролю виробничого процесу і постійному удосконаленню дизайну продукції, що випускається. Успіх компанії і збереження позиції лідера в Україні протягом багатьох років багато в чому заслуга офіційного представника - компанії «Вікторія».

Всі три дні виставки, на відкритому подіумі амбасадор BaByliss PRO Rodrigo Menezes і український стиліст Людмила Свирида, створювали яскраві зачіски в стилі французької моди. Серед професійних інструментів BaBylissPRO, які представляли стилісти, були флагмани 2016 року: випрямляч Elipsis 3000 в металевому корпусі, яка дозволяє випрямляти і створювати локон з максимальною легкістю і ефективністю, завдяки високій теплопровідності корпусу. Вбудована технологія IonMultiplier генерує високу концентрацію іонів створюючи більш гладенький результат укладання. Rapido - потужний професійний фен високої продуктивності, вагою всього 399 гр. Це справжня революція в світі професійних фенів, незважаючи на свою легкість, фен оснащений новим безколлекторним 2200W мотором і терміном служби не менше 5 000 годин!

Молоді українські дизайнери одягу - Оля Мороко і Марина Чебунін, розробили колекцію в червоно-чорних кольорах, які символізують BaBylissPRO. Креативний тандем з авторських зачісок і шести дизайнерських нарядів втілилися в колекцію під назвою «Birds of fire". Бути завжди в курсі новин бренду BaBylissPRO Ви можете на офіційному сайті в Україні


20.10.2016


Коментарі 0